کمک درباره آدرس دهی فایل ها در پروژه

سلام بچه ها
یه پروژه دارم که چندتا فایل صوتی و تصویری رو توش استفاده کردم(فایل صوتی رو در اسکریپت background play اجرا میکنم تا در تمام صفحات اجرا بشه)
وقتی که کامپایل میکنم فایل های صوتی تصویری رو اجرا نمیکنه
واسه آدرس دهی هم از <SrcDir> در ابتدای آدرس استفاده میکنم
مثلا آدرس فایل تصویری E:\hhhh\video\Untitled.avi تغییرش میدم بهSrcDir>\hhhh\video\Untitled.avi>
مثآدرس فایل صوتی BackgroundPlay("e:\hhhh\music\audio.mp3","") که تغییر میکنه به BackgroundPlay("<SrcDir>\hhhh\music\audio.mp3","")

سرچ هم کردم اما چیزی دستگیرم نشد
کمکم کنید فردا امتحان دارم:cry:

آخرین ویرایش:

Singular

Active Member
دوست عزیز
وقتی از <SrcDir> استفاده میکنی...یعنی فایلها و پوشه هایی که در ادامه این آدرس مینویسی فراخوانی میکنه

شما به عنوان مثال فایل صوتی تونو داخل پوشه ای به اسم تست بزاریدو.... پوشه را کنار فایل اجرایی قرار دهید... آدرس دهی هم به این صورت انجام دهید..مشکلتون حل میشه

[CPPS]<SrcDir>\test\music.mp3[/CPPS]

امیدوارم مطلب رو گرفته باشید.

mj3a

Active Member
<SrcDir> به این معناست که شما داری یک فایل رو از ادامه ی آدرس فایل اصلی فراخوانی می کنی.
اگه فایل اصلیت توی فولدری مثلا به نام pro باشه، شما باید یک فولدر در داخل pro بسازید و فایل موزیک رو درون اون بزارید.
و بعد از اون فقط اسم فولدری که آهنگ رو توش گذاشتید رو بعد <SrcDir> وارد کنید. حالا پروژتون رو کامپایل کنید و نتیجه رو ببینید.

sh@di

New Member
دوست عزیز
وقتی از <SrcDir> استفاده میکنی...یعنی فایلها و پوشه هایی که در ادامه این آدرس مینویسی فراخوانی میکنه

شما به عنوان مثال فایل صوتی تونو داخل پوشه ای به اسم تست بزاریدو.... پوشه را کنار فایل اجرایی قرار دهید... آدرس دهی هم به این صورت انجام دهید..مشکلتون حل میشه

C++ Code:
<SrcDir>\test\music.mp3

امیدوارم مطلب رو گرفته باشید.

اگه فایل ویدئو داخل زیر پوشه های مختلف باشه چطور باید آدرس دهی کرد؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خب کافیه نام زیر پوشه هارم اضافه کنید دیگه

جدیدترین ارسال ها

بالا