کمک برای کرک کردن lumion 3.0.1

yaghma2012

New Member
سلام دوستان

من امروز نرم افزار lumion 3.01 رو خریداری کردم ، اما برای کرک کردنش مشکل پیدا کردم چون که گزینه patch وجود نداره :shock:

طبق توضیحات فولدر کرک رو باز کردم ، Lumion Pro 3 patcher.exe اجرا کردم ولی گزینه patch رو ندیدم تا روش کلیک کنم و کرک بشه :-?

اینم از تصویر :

Capture.JPG

شما میدونید چطور باید مشکلم رو حل کنم ؟

yaghma2012

New Member
دوستان لطفا اگر کرک نرم افزار رو دارید ، لینکش رو برای دانلود قرار بدید ؟

چون شدیدا لازمش دارم

max vray

کاربر VIP
سلام دوست عزیز من دیر پیغامتون دیدم.من کرکش میکنم اما اجرا نمیشه و گرافیک سیستم ارور میده با وجود این که سیستمم بد نیست(msi ge620) انشالله شما مشکلی نداشته باشین:)

yaghma2012

New Member
سلام دوست عزیز من دیر پیغامتون دیدم.من کرکش میکنم اما اجرا نمیشه و گرافیک سیستم ارور میده با وجود این که سیستمم بد نیست(msi ge620) انشالله شما مشکلی نداشته باشین:)

سلام

ایراد نداره ، تونستم مشکلم رو حل کنم ، باید از قسمت کنترل پنل -----------------> دیسپلی ----------------->اسمالر(100درصد) ----------------->بعد apply کردم

Capture.JPG

اینجوری دکمه patch نشون داده شد و تونستم کرکش کنم ، الان هم با نرم افزار کار میکنم و مشکلی ندارم (کارت گرافیک من: nvidia Geforce GT 425M GPu with CUDA Technology هست )

yaghma2012

New Member
یعنی مشکل از رزولوشن صفحه بوده؟

بله وقتی روی 100 گذاشتمش مشکل حل شد و دکمه patch نشون داده شد ، خیلی سرچ کردم ، در سایت های خارجی هم اکثرا همین مشکل رو داشتن و patch براشون نشون داده نمیشد

amir0172

Well-Known Member
سلام
مدلی که در 3ds maxساختیم میتونیم وارد این نرم افزار کنیم بدون این که متریالاش و یا نورپردازیش تغییر کنه؟

yaghma2012

New Member
سلام
مدلی که در 3ds maxساختیم میتونیم وارد این نرم افزار کنیم بدون این که متریالاش و یا نورپردازیش تغییر کنه؟

بله این نرم افزار قابلیت ایمپورت کردن فایلهای رویت ، اتوکد و مکس رو داره ، ولی هنوز فرصت نشده که فایل مکس رو تست کنم ، بیشتر برای خروجی انیمیشن مناسب هست نه رندر گیری ، چون گرافیکش شبیه بازی های کامپیوتریه و ریل تایمه

فکر نمیکنم نور و ... هم همراه با مدل ایمپورت بشه

max vray

کاربر VIP
سلام دوستان نه خودش نور پردازی ساده ایی داره که جوابگوی نیازهاتون هست تو رندر خارجی.شما باهاش کار میکنین یک دفعه سیاه نمیشه؟(گرافیک من
[h=3]NVIDIA GeForce® GT540M Discrete Graphics Card with DDR3 1.0GB*)[/h]

yaghma2012

New Member
سلام دوستان نه خودش نور پردازی ساده ایی داره که جوابگوی نیازهاتون هست تو رندر خارجی.شما باهاش کار میکنین یک دفعه سیاه نمیشه؟(گرافیک من
NVIDIA GeForce® GT540M Discrete Graphics Card with DDR3 1.0GB*)

نه مشکلی نداره :eye: گرافیکتون هم که خوبه :?:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام به همگی.من با لومیون زیاد کار میکنم.خیلی خوب و کارراه انداز هست
کافیه توی مکس کارو انجام بدیم.فقط نکتش اینه حتما متریال ها بر اساس استاندارد متریال باشه دیگه بقیش حله
بحث دیگه لایه بندی توی مکس هست.مثل لایه بندی اتوکد
وقتی میخوایم اکسپورت بکنیم کافیه بصورت FBX خروجی بگیریم.دقت بکنین که fbxبعد از خروجی گرفتن پیغامهایی میده.اگه ارور جئومتری داد یعنی اینکه اون شکل توی لومیون دیده نمیشه
یه مشکل بزرگ که همه بر میخورن اینه که مثلا شما یه فایل مکس داری .توی 3 تا آبجکت رو میخوای ببری لومیون. باید هر آبجکت رو کامل توی صفر صفر مختصات بیارین.
نکته 100 تا بیشتر داره اگه سوالی داشتین بپرسین.
گراقیک هم خود سایت گفته مهم هست و تایتان انویدیا بهترین نمره رو گرفته

yaghma2012

New Member
سلام به همگی.من با لومیون زیاد کار میکنم.خیلی خوب و کارراه انداز هست
کافیه توی مکس کارو انجام بدیم.فقط نکتش اینه حتما متریال ها بر اساس استاندارد متریال باشه دیگه بقیش حله
بحث دیگه لایه بندی توی مکس هست.مثل لایه بندی اتوکد
وقتی میخوایم اکسپورت بکنیم کافیه بصورت FBX خروجی بگیریم.دقت بکنین که fbxبعد از خروجی گرفتن پیغامهایی میده.اگه ارور جئومتری داد یعنی اینکه اون شکل توی لومیون دیده نمیشه
یه مشکل بزرگ که همه بر میخورن اینه که مثلا شما یه فایل مکس داری .توی 3 تا آبجکت رو میخوای ببری لومیون. باید هر آبجکت رو کامل توی صفر صفر مختصات بیارین.
نکته 100 تا بیشتر داره اگه سوالی داشتین بپرسین.
گراقیک هم خود سایت گفته مهم هست و تایتان انویدیا بهترین نمره رو گرفته

مرسی عارف جان

من از رویت فایلم رو بردم توی لومیون ولی هیچ کدوم از متریال ها رو نمیشناسه

راستی توی مکس چه جوری لایه بندی میکنن ؟

shobair133

Active Member
سلام دوستان عزیز

من خیلی وقته دارم از لومیون استفاده میکنم ، محشره مخصوصا با اسکچ آپ خیلی هماهنگ و ردیفه ....

فقط یه مشکلی باهاش دارم ، هر چن وقت یه بار باز نمیشه و ارور میده ، مجبور میشم دوباره نصبش کنم ....

برای شما هم اتفاق افتاده ، یا میفته ؟؟؟؟؟؟

به نظرتون مشکل چی میتونه باشه ؟

hamed_arch84

New Member
سلام.من برنامه lumion رو نصب و کرک کردم اما برنامه رو که اجرا می کنم general error می ده ...
1.jpg

shobair133

Active Member
به اینترنت وصلی ارور میده عزیز ....

اتصالتو قطع کن ، بعد نرم افزارو اجرا کن ....

جدیدترین ارسال ها

بالا