کمک برای پیدا کردن یک نرم افزار تقلید صدا

با سلام
من در حال ساخت انیمیشن کوتاهی هستم که می خوام صداش حرفه ای شه یعنی...
دنبال یه نرم افزار می گردم که وقتی بهش یه فرکانس صدا میدیم(منظورم از فرکانس نوار ضبط شده از مقداری صحبت کردن شخصی است) بعد اون فرکانس رو برداره و همچنین این نرم افزار قابلیت ضبط صدا رو هم داشته باشه تا وقتی فرکانس رو بهش دادیم بعد میکروفون رو برداشتیم و صحبت کردیم صدامونو بر اساس اون فرکانس ضبط کنه منظورم یه نوع تقلید صدا هستش
به طور کامل تر...
صدای یه کسی رو اول به نرم افزار بدیم بعد خودمون صحبت کنیم ولی صدامون شبیه صدای شخص اول باشه
اگه می شه نام این نرم افزار و همچنین بگین چه جوری می تونم پیداش کنم
خیلی نیاز دارم
ممنون

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
من خودم مدت زیادی دنبال این برنامه بودم ولی هیچ
فکر نکنم چنین برنامه هایی رو در اختیار عموم بذارن چون معلومه شیر تو شیر مبشه
این جور برنامه ها با سخت افزار هایی خاصص هم کار می کنه

خیلی ممنون
ولی آخه می دونین چیه
همسایه ی ما فقط یه پسر 13 ساله هست که صدای منو ضبط کرد و برد خونشون بعد گفت به موبایلم زنگ بزن بعد دیدم تو پیغام گیره و با صدای من داره آگاهی می ده...
بهشم گفتم چه جوری این کارو کردی نگفت!!
اگه این تونسته ما هم می تونیم!!!
در ثانی من رایانشو دیدم چیز خاصی نداره و یه کامپیوتر قدیمیه
به هر حال اگه خبر جدیدی به دستتون رسید ما رو هم بی خبر نذارین

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خیلی ممنون
ولی آخه می دونین چیه
همسایه ی ما فقط یه پسر 13 ساله هست که صدای منو ضبط کرد و برد خونشون بعد گفت به موبایلم زنگ بزن بعد دیدم تو پیغام گیره و با صدای من داره آگاهی می ده...
بهشم گفتم چه جوری این کارو کردی نگفت!!
اگه این تونسته ما هم می تونیم!!!
در ثانی من رایانشو دیدم چیز خاصی نداره و یه کامپیوتر قدیمیه
به هر حال اگه خبر جدیدی به دستتون رسید ما رو هم بی خبر نذارین
من جای شما بودم این بچه همسایه مون را به انواع روش ها ( شکنجه . فلک و ... ) زیر زبونش رو می کشیدم
شاید با برنامه های دیگه این قدر با و پایین کرده که مثل صدای تو در اومده

شاید با برنامه های دیگه این قدر بالا و پایین کرده که مثل صدای تو در اومده
خوب شاید...
مثلا همین برنامه ی AV Voice Changer خودش برنامه ی خوبیه مخصوصا در نسخه جدیدش ولی خوب چیزی که منو و شما می خوایم رو نداره...

bahman.psd

Member
AV Voice Changer یه قسمت به نام compare داره که فقط می تونه صدای شما رو با یه صدایی که قبلا بهش داده مقایسه کنه . کاری که خودتون با گوش هم می تونی بکنی . در مورد پسر همسایه هم حتما شانسی صدای شما رو با ترکیب افکتها درست کرده شاید هم براش خیلس زحمت کشیده باشه !! ولی مطمئن باش برنامه ای که راحت این کارو برای من و شما انجام بده فعلا گیر نمیاری ، تا بعدا چی بشه ...

میدونین منم تو فکرش هستم اما اگه یه کم واقع بین باشیم باید در طول هزار سال اینده چنین نرم افزاری ساخته بشه
با علم امروز فکرش هم دیوانه کنندس شاید هم هرگز نشه

من این برنامه را تو فیلمای جاسوسی خارجی دیدم
فکر کنم وجود داشته باشه

the_king

مدیرکل انجمن
دیگه خیلی هم از کامپیوتر توقع نداشته باشید، تقلید صدا که صرفا تن و فرکانس که نیست، طرز ادا کردن حروف و گویش
شخصی هم ویژگی های مهمیه که برای کامپیوتر قابل درک نیست. قطعا کسی که از نرم افزار واسه تقلید صدا
استفاده می کنه باید یک مقلد ماهر و هنرمند باشه که از کامپیوتر برای بهبود هنرش کمک می گیره، نه یک فرد عادی
که از توانایی های ذاتی بی بهره است.

جدیدترین ارسال ها

بالا