کمک برای پشت ضمینه عکس و لوگو

davood47

Member
سلام دوست عزيز
نمي دونم چه طوري ازاين همه لطف وزحمت شماتشكركنم.
درموردكيفيت عكس حق باشماست.كيفيتش پائينه.درموردكشيدن "براش"روي قسمتهاي مختلف عكس(به جز كلاه كه هدف اصلي تغييررنگ اون بود)بايدخدمتتون عرض كنم كه اين كارراعمداًانجام دادم تااثر اون ابزاركذائي روروي رنگ سفيدوسايررنگهانشون بدم.اينكه اين ابزارروي رنگ سفيداثرنمي ذاره رونمي دونستم.واسه همين وقتي عكس قبلي رو كه پس زمينشو آبي كرده بوديد ديدم،تعجب كردم چطوري با اين ابزارهمچي كاري كرديد.به هرحال بازهم اززحماتتون كمال تشكررودارم.توضيحات ديگه تون هم بسيارجالب وواضح بود.انشاءالله عروسيتون جبران كنم.
ارادتمندdavood47

Ali 59

Well-Known Member
سلام دوست عزيز
نمي دونم چه طوري ازاين همه لطف وزحمت شماتشكركنم.
درموردكيفيت عكس حق باشماست.كيفيتش پائينه.درموردكشيدن "براش"روي قسمتهاي مختلف عكس(به جز كلاه كه هدف اصلي تغييررنگ اون بود)بايدخدمتتون عرض كنم كه اين كارراعمداًانجام دادم تااثر اون ابزاركذائي روروي رنگ سفيدوسايررنگهانشون بدم.اينكه اين ابزارروي رنگ سفيداثرنمي ذاره رونمي دونستم.واسه همين وقتي عكس قبلي رو كه پس زمينشو آبي كرده بوديد ديدم،تعجب كردم چطوري با اين ابزارهمچي كاري كرديد.به هرحال بازهم اززحماتتون كمال تشكررودارم.توضيحات ديگه تون هم بسيارجالب وواضح بود.انشاءالله عروسيتون جبران كنم.
ارادتمندdavood47

نیازی به تشکر نیست... این سؤالا برا خود من چلنج داره...
در مورد عکس هم متوجه شدم.. منظورم این بود که اگه یه مقدار با ظرافت و دقت بیشتری براش رو روی کار بکشی نتیجه مطلوب رو خواهی گرفت. البته خودت واردی و استاد..

منم متشکرم
باشه حتماً دعوتت میکنم عروسیم تا به نحو احسن جبران کنی!! :دی ==>
Laie_60Bmini.gif
15.gif

زنده باشی...
toyou.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا