کمک برای پخش موسیقی در پروژه مالتی مدیا

سلام دوستان
میخام یه موزیک بزارم روی پروژه که با عوض کردن صفحات پروژه,دوباره از اول نخونه
یعنی وقتی موزیک میزارم روی پروژه ,وقتی صفحات رو عوض میکنم , موزیک تکرار میشه.میخوام که این کار انجام نشه

amin2dpr

Well-Known Member
تا حالا از موزیک برای زمینه برنامه هام استفاده نکردم ولی فکر کنم شما از Page Properties برای صفحه Background Music انتخاب میکنی که در صورتی که صفحه بعدی میری موزیک قطع نمی شه ولی وقتی صفحه قبلی بر میگردی موزیک و قطع میکنه
می تونی از پلاگین XTMedia برای این کار استفاده بکنی الانم یه تست کردم خوبه و میتونی برای برنامت یه پلیر خوب داشته باشی
موفق باشی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
این چیزی که شما میگین خیلی راحته نمونه مثال و اموزششم تو انجمن قبلا گفته شده پس بهتره قبل ایجاد تاپیک جستجو کنید

amin2dpr

Well-Known Member
با اینکه وقت آزاد کم دارم ولی اگه نتونستید حلش کنید!!!! بگید یه مثال ساده براتون میزارم
...

real1998

Active Member
attachment.php
سلام عکس که برات قرار دادم خوب توجه کن فقط در صفحه اول اهنگ رو قرار بده مشکلت حل میشه

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    124.4 کیلوبایت · بازدیدها: 35
مرسی real
اما این کارو قبلا کردم و نتیجه نگرفتم.اینجوری وقتی برمیگردم صفحه قبل موزیک قطع میشه
:-?

amin2dpr

Well-Known Member
مثال در خواستی

این مثال خیلی سادست که با پلاگین XTMedia درست شده و من فقط یه چند خط کد تو پیج استارت نوشتم
با خلاقیت خودت می تونی، حرفه ای تر از این پلاگین استفاده کنی و موارد دلخواهتو بهش اضافه کنی
موفق باشی

پیوست ها

• music.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 45

real1998

Active Member
مرسی real
اما این کارو قبلا کردم و نتیجه نگرفتم.اینجوری وقتی برمیگردم صفحه قبل موزیک قطع میشه
:-?

سلام اگه صفحه اول برنامت مخصوص اهنگ باشه به نظر من مشکلت حل میشه بزار برات یه مثال بزنم که منظورم رو بهتر متوجه بشی

مشاهده پیوست mesal.rar

این مثال خیلی سادست که با پلاگین XTMedia درست شده و من فقط یه چند خط کد تو پیج استارت نوشتم
با خلاقیت خودت می تونی، حرفه ای تر از این پلاگین استفاده کنی و موارد دلخواهتو بهش اضافه کنی
موفق باشی

اگه بخوام یه دکمه بزارم توی پروژه که پخش همین موزیک رو متوقف کنه,به چه صورت عمل کنم؟

amin2dpr

Well-Known Member
قطع موزیک

اگه بخوام یه دکمه بزارم توی پروژه که پخش همین موزیک رو متوقف کنه,به چه صورت عمل کنم؟

تو صفحه اول Plugin BTS رو که از Hiden در بیاری همه دکمه های پلاگین ظاهر میشه میتونی همه دکمه ها و کدهارو نگاه کن

اگه این کارو میکردین این سوالو نمی پرسیدین خیلی سادست

کد:
PluginRun("PlugIn","Stop")

اسم دکمش Stop هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا