کمک برای لود psd

sparksun

Member
سلام
من یه چند تا psd دارم که وقتی می خوام با فتوشاپ باز کنم برای نداشتن فونت در سیستم خطا میده با اینکه همه فونتهای مربوط به psd رو وارد می کنم
راهی نداره که بشه اونها رو باز کرد که واسه layer text خطا نده
متشکرم

memol_515

Active Member
شما مطمئني دقيقآ همون فونت ها رو وارد ميكني؟ اگه مطمئني، يه بار ديگه اين كار رو بكن، سيتم رو restart كن و بعد دوباره سعي كن psd رو باز كني.
اگه بازم نشد، تنها كاري كه ميتوني بكني اينه كه يا لايه هاي تكستت رو rastrize كني (با كليك راست روي لايه تكست، گزينه rastrize layer) رو انتخاب كني! يا اينكه باز لايه تكست رو به شيپ تبديل كني(layer>type>convert to shape)
همين دو راه رو داري:دي

موفق باشي

memol_515

Active Member
راستي يادم رفت بگم اگه كلا نميتوني باز كني، اين كارها رو توي image ready انجام بدي هااا !

همين ديگه ! باي !

آخرین ویرایش:

h-akhavan

Member
سلام :)
فتوشاپ منم بعضی وقتا به دلایل ریز و جزئی موقع باز کردن فایل به فونت ها گیر بی خود میده، ولی مهم اینه که وقتی روی لایه ی فونت کلیک میکنی و میخای ویرایشش کنی، کلمات به هم نریزن و خرچنگ قورباغه نشن!
شما یه بار توی لایه ی متنت برو، اگه به هم ریخت بگو تا راه حلی بیاندیشیم!
موفق باشی:oops:

sparksun

Member
سلام :)
فتوشاپ منم بعضی وقتا به دلایل ریز و جزئی موقع باز کردن فایل به فونت ها گیر بی خود میده، ولی مهم اینه که وقتی روی لایه ی فونت کلیک میکنی و میخای ویرایشش کنی، کلمات به هم نریزن و خرچنگ قورباغه نشن!
شما یه بار توی لایه ی متنت برو، اگه به هم ریخت بگو تا راه حلی بیاندیشیم!
موفق باشی:oops:

سلام :oops:
ممنونم
ولی مشکلم اینه که اصلا باز نمیشه
توی فایل فونتهاش یه فونت با یه پسوند عجیب غریب داره که اصلا وارد نمیشه pfb.*

و از دوستمون که گفت توی imageready باز کنم ممنونم که کلی مشکلم حل شد :wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کلا فایلتون تو فتوشاپ باز نمیشه؟ یا اینکه باز میشه و ارور میده؟

اگر کلا باز نمیشه ایراد از فونتهاتون نیست. ایراد یا از ورژن فتوشاپه که مثلا فایلتون واسه فتوشاپ Cs3 بوده و خواستید با Cs2 باز کنید یا اینکه کلا فایل Psd تون مشکل داره.

ولی اگر فایل رو باز میکنه و ارور میده اون موقع مشکل از فونتهاتون میشه.

joolaei

Member
همون که سارا خانوم می فرمایند درسته...
به احتمال زیاد باید با فتوشاپی با ورژن پایین تر سعی کنید فایلها رو باز و ویرایش کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا