کمک برای طراحی لوگو !

این همونه گنده ترش
20.jpg

cross

Member
mobtadioddole
عزیز من یه طوری لطفا طراحیا رو بذار که به درد لوگوی سایت
وی بی بخوره
واسه هدر سایت میخواد طرف نه چیز دیگه
:دییییییییییییی

Mecho

Member
بچه ها ممنونم ازتون جدا / زحمت کشیدید منتهی به قول این دوستمون برای هدر vb اینها رو نمیشه مصرف کرد. این عکس رو ببینید :

majidonline.gif

دقیق میخوام مثل این باشه . اندازه . رنگ زمینه و حالت سه بعدی پروانه ( البته 100% یه عکس دیگه جای پروانه باشه ) و اینکه چقدر این پروانه خوشگل رو اون شیب سفید رنگ نشسته , آبجکتی که شما هم طراحی میکنید همونطوری روی اون شیب سفیدرنگ خوابیده باشه . این بهترین حالت هست که رو هدر اصلی وی بی میشینه .

در کل جدا از همه شما ها ممنونم که وقت گذاشتین . امیدوارم بتونم جبران کنم .

من گرافیک و... حالیم نیست . اما هر نرم افزار . کرک . فیلم . بازی و ...... ( هر غیرممکنی که فکر کنید ) رو بگید 100% براتون تهیه میکنم و لینک میدم بهتون .

بازم ممنون .

cross

Member

این رو ببین باب میلت هست یا نه!!
احتمالا بپسندی چون از قبلیها خیلی بهتره:دی
جسارت نشه ها منظورم کار خودم بود
تقریبا هم تو همون سبک و سیاقیه که شما میخوای....
در ضمن در مورد اندازه هم من همون اندازه ای طراحی کردم که لوگوی اصلی وی بی هست..... حالا باز هم خودت بهتر میدونی...
امیدوارم خوشت اومده باشه عزیز.

Mecho

Member
آقا ممنون . من یه فایل PDS براتون میزارم 100% به شما ها کمک میکنه این اصل لوگوی وی بی هست . روی این عکس و متن رو بذاریم دیگه 100% فیت میشه با لوگوی اصلی .

بعد این لوگویی رو که گذاشتی رو من نمیتونم بزرگ کنم . نمیشه اینجا بعدی رو attach کنی ؟

درضمن ممنون میشم انگلیسی بزنی متنش رو مثلا
Mecho
Download WhatEver U Want

ممنون به هرحال از وقتی که میذارین

پیوست ها

• logo WHITE BG.zip
    14.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1

cross

Member
باشه عزیز....
من اینقدری طراحی میکنم ولی به نظرم خیلی بزرگه
میدونم قراره کوچیک بشه ولی باز هم خیلی بزرگه.
خود دانی ولی خیلی بزرگه
یه بار دیگه میگم ولی خیلی بزرگه
جایی تعریف نکنی ها ولی خیلی بزرگه
بابا جان خودم ولی خیلی بزرگه
برای بار آخر میگم ولی خیلی بزرگه
:دی

cross

Member

دوست عزیز من عادت ندارم سورس کارهام رو در دسترس عموم قرار بدم واسه همین نمیتونم سورس فتوشاپش رو بهت بدم....
هر جاییش که از نظرت اشکال داره بگو تا درست کنم...
به نظر خودم که خوب شده

Mecho

Member
اقا ممنون اما 2 تا مورد

یکی اینکه من اصلا این لوگو ها رو نمیتونم ببینم . وقتی روش کلیک میکنم یه اسکی کد میبینم ازش که خیلی گنده هست . 2 تای صفحه مونیتور هستش !!!!

بعد اینکه این لوگو آخری یه Mecho توش گم هست . میتونم کلمات زیاد میشه خودت هرجوری فکر میکنی خوبه ردیفش کن اما اسم سایت که مهمترین چیز هست به نظر توی لوگو !!

درمورد اندازه هم من اون سورس رو دادم فقط برای اینکه اندازه شیب و حالتش و ایناش در درست داشته باشیم وگرنه اندازه لوگو باید 273 در 90 باشه فکر کنم . دقیقا مثل لوگو مجیدآنلاین
majidonline.gif

مرسی بازم . اگه چیزه دیگه هم جز اون فلش به ذهنت خورد بذاری بدک نیست که بشه انتخاب کرد از توشن . اگه هم نه که همینم از سرمون زیاده . ممنون

cross

Member
دوست عزیز
من همینجوری این تیک رو انتخاب کردم چون هم سادست هم به درد سایت دانلود میخوره.
اگه چیز خاصی تو ذهنت داری واسه لوگو بگو تا همونو طراحی کنم....
منتظر جوابت هستم

cross

Member
من نمیدونم اون کاره چرا اونجوری شده
من تو مجید آنلاین آپ کردم..... نمیدونم چرا اونطوری شده....
حالات تو بگو میخوای لوگوت چی باشه؟! بقیش با من

جدیدترین ارسال ها

بالا