کمک برای ساخت فیلم آموزشی

simpatico

Member
سلام دوستان...
من از چند تا بنا فیلمبرداری کردم ... حالا قصد دارم تا روی این فیلم مواردی رو اضافه کنم...
مثلا اگر یه برج یا دیوار نشون داده میشه بتونم کنارش یه فلش باز کنم و ارتفاعش رو نشون بدم و از این جو ر کارا... یا یه آرم گوشه تصویر اضافه کنم... امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم...
میخواستم بدونم دوستان نرم افزار ساده ای رو سراغ ندارن که کیفیت خروجیش هم خوب باشه... مرسی :rose:

jangaleshab7770

Well-Known Member
دوست عزیز نمیدونم منظورت از نرم افزار ساده چیه.اگه برا همین یه کار یا تو این سبک کاری گفتی ، همین افترافکتز حرف نداره.خیلی راحت میتونی به علامت فلشت تایم و حرکت بدی. یعنی از خارج از composition براش یه keyframe بسازی و تا جایی که میخوای بیاریش داخل محیط کاریت یعنی همون composition ، آرم رو هم اگه توی فتوشاپ به حالت transparent طراحی کرده باشی یا به اون صورت ذخیرش کرده باشی ، خیلی راحت میتونی بیاریش توی فضای کاریت و بهش حرکتهای مختلف بدی ، مثل چرخش یا حرکتای امتدادی.البته روشهای دیگه ای هم هست ولی چون خودم هنوز خیلی مبتدیم ، از همین روشهای آسون استفاده میکنم.تمام این کارا رو با نرم افزارهای دیگه ای هم میتونی انجام بدی مثل preimire یا ulead یا liquid ولی به نظر خودم افترافکت دنیای دیگه ایه.
امیدوارم در حد چیزایی که یاد داشتم تونسته باشم کمکت کرده باشم
موفق باشی
یا علی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
افتر افکت فوق العاده ساد است مثل فوتوشاپ فقط کافی یکم تمرین کنی و با فریم ها اشنا باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا