کمک برای خرید Host و Domain

Mahdi_20

Member
1) به نظرتون از کدوم شرکت Host و Domain بخرم بهتره؟ چرا؟
2) موارد مهمی که باید تو خرید Host و Domain در نظر بگیرم چیا هستن؟

Tonino

Member
سلام
من از این شرکت گرفتم راضی هم هستم چون بانک اطلاعاتی، پهنای باند و ... نامحدوده.
چون سایتش در حال بروز رسانی هست فقط الان می تونید ایمیل بزنید.
liantec_co [at] yahoo [dot] com: شرکت فناوری اطلاعات لیان

آخرین ویرایش:

MDP

Well-Known Member
سلام!

برای خرید دامین و هاست اول باید مشخص کنید که چه اسکریپتی قراره نوشته شه که بشه بین دو سرور Windows و Linux/unix بشه یکی رو انتخاب کرد!

من هاست رو پیشنهاد میدم از www.best4u.ir خریداری کنید!

دامین هم مهم نیست همه جا خوبه!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
دوست عزیز شما در خواست معرفی هاست و ذومین خود را باید در فرم مخصوص آن مطرح کنی تا متخصصان جواب شما رو بدند. موفق باشید.

vatanmusic

Well-Known Member
عزيز من من بهت www.abnoos.com را پيشنهاد ميكنم چون خودمم ازشون هاست گرفتم و تا حالا مشكلي باهاشون نداشتم
قيمتهاشونم خوبه

میلاد

Member
سلام
در صورت تمایل شما دوست عزیز میتونید از سرویس های لینوکس ما استفاده کنید.
همچنین لازم به ذکر هستش که سرویس های ویندوز هم با شرایط و هزینه نه چندان متفاوت از سرویس ها لینوکس بزودی راه اندازی میشه.

بدبخت تبليغ نكرده !
پيشنهاد كرده ، چون خودش از اين جا داره و راضي هست !
منم گاهي پيشنهاد مي كنم !

میلاد

Member
بدبخت تبليغ نكرده !
پيشنهاد كرده ، چون خودش از اين جا داره و راضي هست !
منم گاهي پيشنهاد مي كنم !
شاید یه زمانی این کار مجاز بود براتون، اما فکر میکنم الان که مسيولیتی را پذیرفتین نباید این کار را بکنید!؟
شما تا حالا از هیچ کدوم از مدیران یه همچین عملی دیدید؟ اصلا شما دیدی اقا امید یا اقا مجید تبلیغ کنن!؟

bioiran.net

Member
در مورد دامين :
1-شرکت Tucows کانادا (البته از ريسلر بگير)
2-Enom آمریکا ( در شرايط فعلي نه اما با واسطه عالي )
3-onlinenic چین / آمریکا ( البته نسبت به ون دوتا خيلي ضعيف تره مي باشد اما به خاطر تحريم اين حرف ها مجبوريم كه..)

اما اگه من بودم .ir ثبت مي كردم چون قيمت نصف .com.org وعلت اصلي اينه كه خيلي از نام هنوز ثبت نشده!!! حتي اگه
3 حرفي اتنخاب كن 80% آزادان!!!!

شما وقتي مي توني با 3900 .ir ثبت كني و خيال رو حداقل از بابت دامين 100% كني پس براي چي ....

hostafarin

Member
با سلام .
من هاست آفرین رو به شما پیشنهاد می کنم ، قیمت های ما رو میتونید در زیر مشاهده کنید :

linuxplans.gif

البته توی انتخاب هاست نباید به قیمت توجه زیادی داشت ، ما هاست آفرین رو به دلایل زیر به شما پیشنهاد می کنیم :

چرا هاست آفرین؟
خـدمات هاسـت آفـرين را مي توان از لحاظ مختلف با هاسـتينگ هاي ديگر قابل رقابت دانست

به شما پيشنهاد مي شود كه تعدادي از ويژگي هاي برتر خدمات هاست آفرين رادر زير مطالعه نمائيد:

1 : امنيت اطلاعات
سرورهاي هاست آفرين با قرارداشتن در يكي از معروفترين ديتاسنترهاي ايالات متحده واقع در مركز شهر دالاس با استفاده از مدرنترين امكانات امنيتي اطمينان 100%در مورد امنيت اطلاعات به شما مي دهد

2 : پايداري سرورها
يكي ازمهمترين ويژگي هاي هاست آفرين اتصال دائمي و 100% سرورها در 24 ساعت روز و 7 روز هفته و 365 روزسال است.البته باتوجه به اينكه هاستينگ احتمال هرگونه حادثه غيرقابل پيشبيني راناديده نمي گيرد؛ايـن تضمـين ر ابه مشـتريان مي دهدكه بالاي 99.9% آپ تايم باشد

3 : سرعت اتصال سرورها
سرورهاي هاست آفرين به وسيله ي تكنولوژي های مدرن به شبكه جهاني نت متصل است؛كه اين ويژگي را مي توان براي وبسايت هاي دانلود و آپلود فايل ضروري دانست

4 : كنترل پنل
تمام سرويس هاي هاست آفرين از تابلوي كنترل پلسك8 بهره مند هستند . پلسك8 حرفه اي ترين كنترل پنل موجود در جهان است و امكانات بسيار زيادي را به كاربر مي دهد . براي مشاهده نمونه اي از اين سيستم بر روی لینک زیر كليك كنيد

Control Panel Demo Center

5 : مركزپشتيباني

از برتري هاي ديگر هاست آفرين مي توان به پشتيباني 24 ساعته در همه ي زمينه هاي مرتبط با سرويس ها ازجمله : بخش كاربري ، نصب کد های پی اچ پی ، اسكريپت ها ، سيستم هاي مديريت محتوا و... اشاره كرد. شما مي توانيد از راههاي مختلف از جمله ميل ، چت ، تلفن و... با ما در ارتباط باشيد

6 : تنوع سرويس دهي
هاست آفرين داراي 8 سرويس مختلف مي باشد كه هر كدام از اين سرويس ها مناسب براي ايجاد وب سايتي خاص مي باشد . براي مثال شما مي توانيد از سرويس شماره 1 براي ايجاد يك وبلاگ استفاده كنيد؛ يا از سرويس شماره 8 براي ايجاد وب سايت هاي دانلود و آپلود استفاده كنيد. لازم به ذكر است كه هاست آفرين توانايي سفارشي كردن سرويس دهی رانيز داراست. درصورتي كه سرويس خاصي مورد نظر شما بود مي توانيد با ايميل ما تماس حاصل فرمائيد تا ما هزينه ي اين سرويس دهی را محاسبه و به شما اعلام كنيم

[email protected]

7 : بازپرداخت هزينه ها
هاست آفرين اين امكان را به شما مي دهد كه در صورت ناراضي بودن از سرويس دهي تا 30 روز توانايي لغو قرارداد و بازپس گيري مبلغ پرداخت شده را داشته باشيد. به عبارت ديگر تا 30 روز درصورتي كه شما از سرويس هاي ما ناراضي بوديد بدون هيچگونه سوالي مبلغ دريافت شده از شما بازپس داده خواهد شد

8 : هزينه نصب
تمامي هزينه هاي مربوط به نصب ، تمديد و يا حذف هاست براي تمامي سرويس هاي هاست آفرين به صورت رايگان مي باشد

9 : ساخت وب سايت
هاست آفرين با بهره گيري از سيستم "نصب برنامه های کاربردی" اين امكان رابه كاربران مي دهد كه در كمترين زمان و بدون هيچ اطلاعاتي از طراحي حرفه اي ، دست به ساخت وبلاگ ، وب سايت ، خبرگذاري ، فروشگاه ، گالري هاي عكس و سيستم هاي دوست يابي بزنند

10 : قيمت
مهمترين و جذاب ترين برتري هاست آفرين قيمتهاي سرويس دهي است . به طوري كه هاست آفرين با داشتن برتري فراوان ، از نظر قيمت و هزينه هم رقابت گسترده ای را شروع كرده است . با جستوجوي كوچكي در بین تمامي هاستينگ هاي ايراني متوجه تفاوت وسيع هزينه هاي هاستينگ در هاست آفرين و ديگر هاست ها مي شويد

vatanmusic

Well-Known Member
عزيز اول اينكه همون جور كه چهار شاخ عزيز گفتم ما يه راهنماليي كرديم

2. ما خودمون قوانين فروم را از مديران اصلي سايت دريافت كرده ايم و نسبت بهش داريم عمل ميكنيم لازم نيست
شما قوانين را ياد ما بديد

میلاد

Member
عزيز اول اينكه همون جور كه چهار شاخ عزيز گفتم ما يه راهنماليي كرديم

2. ما خودمون قوانين فروم را از مديران اصلي سايت دريافت كرده ايم و نسبت بهش داريم عمل ميكنيم لازم نيست
شما قوانين را ياد ما بديد
127fs106484.gif

rivas

Member
با سلام
از نظر من شما بهتره از شرکت معتبری هاست و دامین بخرید که بتونن پشتیبانی خوبی داشته باشن .
اگر مایل باشید می تونید از شرکت ما خرید هاست و دامین داشته باشید .
برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت www.service.p30host.com/plan.phpمراجعه کنید .
تلفن : 10-2245708-0131

HotHost.ir

Member
www.HotHost.ir
با امکان پرداخت آنلاین توسط کلیه کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب...
آپ تایم بسیار بالا در مدت 67 روز (تا امروز)...
پشتیبانی قوی.
فیمتهای استثنایی.

bioiran.net

Member
هاست
شركت خارجي كه مشكلي با ايران ندارن و قيمت هاي خيلي خوب دارند
1&1

www.1und1.com

http://www.1und1.info/xml/order/Hos...F4E909724784FF.TC32a?__frame=_top&__lf=Static

اين شركت يكي از معتبر ترين شركت هاي هاست دنيا فكر كن بعد ياهو و نتفرم يا سوم باشه
كه البته قيمت ها از ياهو خيلي كمتر

http://www.znetindia.com

weblinkindia.net
اين دوتا شركت هند هستند اما سرور امريكاست به نظر من اين شركت ها با توجه به قيمت كم و 100% بودن اطمينان
بهتر از ريسلر ايران

اما تو ايران اين شركت پيشنهاد مي كنم
www.radcom.ir

mamoolhacker

Active Member
مام در خدمتيم پشتيباني 24 ساعته اپتايم بالا قيمت مناسب امكانات نا محدود با ديجيتال مهدي

جدیدترین ارسال ها

بالا