کمک برای بهینه سازی

NadyaSeadat

New Member
سلام دوستان خوبم، من خارج از کشور هستم و چند وقتیه که برای استخدام توی یه شرکت خارجی تقاضا دادم. اونا دو تا سایت dino dinosaur و dino dinosaurs که درباره دایناسورها و فسیل ها هستش بهم معرفی کردند و گفتن 1 هفته وقت دارم تا اونها رو برای موتورهای جستجو بهینه سازی (سئو) کنم. متاسفانه اطلاعات من در این زمینه به اندازه کافی نیست و دروس دانشگاه هم که اصلاً از این چیزا نداشت! لطفاً کمکم کنید که چیکار کنم و بهترین روش های بهینه سازی رو برام توضیح بدید چون اگه این مرحله امتحانی رو رد بشم خیلی برام بد میشه و این فرصت کاری رو از دست میدم. :)

aryanweb

Member
سئو سایت هم می تونه از تو خوده سایت انجام بشه هم خارج از سایت.

برای سئو خوده سایت،اول باید به کد های سایت دسترسی داشته باشی، بهتره که با عناوین صفحه شروع کنی و عنوان هر صفحه رو با تگ H1 نمایش بدید، و از این تگ در هر صفحه فقط یک بار استفاده کنید، بعد هم باید متا تگ های Title , Description رو مرتبط با عنوان های صفحه قرار بدی البته چیزای که من میگم خیلی مختصر ور خودتون باید بیشتر سرچ کنید، بیرون از خوده سایت هم باید بک لینک بسازی برای این سایت ها و لینک سایت رو تو سایت های مختلف انتشار بدی، در ضمن نتیجه کار بعد از چند هفته قابل رویت هست.
اگه کمکی از دست من بر بیاد در خدمتون هستم میتونید پیام بدید.

جدیدترین ارسال ها

بالا