کمک : برای ایده فیلم کوتاه

sbrir

Active Member
سلام
من یه ایده دارم واسه ساخت فیلم کوتاه
یه مشکل کوچیک دارم تو داستانم من یه موجود شیطانی دارم که 3 پسر جوون رو لب دریا میکشه
حالا یه بهانه یا یه پیام واسه این قسمت لازم دارم
که چرا این 3تا پسر سر راه این موجود شیطانی قرار میگیرند و کشته میشن ؟

لطفا کمک کنید :cry: :sad:..............

mehdi0098

Member
حالا چرا اینقدر داستان خشن و غمناکه! :)
اونم تو این دوره زمونه!
این روزها توی سینمای مدرن موضوع مرگ تقریباً دیگه مطرح نمیشه (حداقل در مورد شخصیت های اصلی).
توصیه میکنم عوضش کنی!
به هر حال من نظرم روی موضوع قاچاقه!
قاچاق دیگه همه جای دنیا غیر قانونیه!!!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
معمولاً شیطان خودش اقدام به کشتن نمیکنه کاری میکنه که اون افراد خودشون با خودشون یک کاری بکنند و بکشن خودشون را یا همدیگه را
برای جنبه مذهبیش

برای جنبه تخیلی یک موجود تخیلی هرکاری میکنه دیگه برای کشتن دلیل نمیخواد

سلام دوسته من موضوعی که میخواهید انتخاب کنید مثل هزاران فیلم هالیوودیه که دیدیم اگه بیاید خلاقیت نشون بدید خیلی بیشتر موفق میشید

sbrir

Active Member
مرسی از دوستان گلم ...
من داستانم اینجوریه که 3 تا پسر میرن لب دریا واسه خوش گذرونی و با یه شیطان برخرد میکنند .... و کشته میشن ...
حالا یه دلیل واسه کشته شدن اینا میخوام ..
میدونید کل داستان من پیامش جداست . این یه قسمت اول داستان رو میخوام جدا بسازم واسه همین یه پیام یا دلیل میخوام

به نظرم لازم نیست حتما شیطان باشه می تونه یه آدم باشه که از صد تا شیطان بد تره یا دیگه آخرش با شیطان رابطه داره
نمی دونم درباره فراماسون ها شنیدی یا نه این شخص می تونه یه آدمی باشه که مثلا تو ویلای بقلی اینها زندگی می کنه، یعنی مثلا به اینا گفته که ویلا خودشو اما اونجا رو کرایه کرده و مثلا این بچه ها تو کار موسیقی ان و اون شخص فراماسون یه استعدادی در این ها دیده و قصد می کنه که این ها رو وارد فراماسونری کنه، می دونی چند نوع می شه می تونه به خاطر پولی که پیشنهاد می ده مجبور شن همدیگرو به دستور این فرد بکشن و یا خودش اونا رو بکشه به دلیل اینکه اونا مثلا اطلاعاتی از این گروه به دست آوردن و دیگه راه برگشتی نیست یا مثلا بخوان از گروه بیان بیرون که بکششون یا مثلا یه نفرشون به خاطر پول دو تای دیگه رو بکشه و خودش هم به یه دلیلی توسط اون آقا کشته بشه یا اصلا یه دونشون زنده بمونه خوب باشه

sbrir

Active Member
به نظرم لازم نیست حتما شیطان باشه می تونه یه آدم باشه که از صد تا شیطان بد تره یا دیگه آخرش با شیطان رابطه داره
نمی دونم درباره فراماسون ها شنیدی یا نه این شخص می تونه یه آدمی باشه که مثلا تو ویلای بقلی اینها زندگی می کنه، یعنی مثلا به اینا گفته که ویلا خودشو اما اونجا رو کرایه کرده و مثلا این بچه ها تو کار موسیقی ان و اون شخص فراماسون یه استعدادی در این ها دیده و قصد می کنه که این ها رو وارد فراماسونری کنه، می دونی چند نوع می شه می تونه به خاطر پولی که پیشنهاد می ده مجبور شن همدیگرو به دستور این فرد بکشن و یا خودش اونا رو بکشه به دلیل اینکه اونا مثلا اطلاعاتی از این گروه به دست آوردن و دیگه راه برگشتی نیست یا مثلا بخوان از گروه بیان بیرون که بکششون یا مثلا یه نفرشون به خاطر پول دو تای دیگه رو بکشه و خودش هم به یه دلیلی توسط اون آقا کشته بشه یا اصلا یه دونشون زنده بمونه خوب باشه

پسر دمت گرم ... تو واقعا فیلمبازی ها ؟؟؟؟

من کارو بستم یه جورایی ضد فیلم های هالیوودی ش کردم
ولی ایده توو واقعا جالب بود برام

با منی؟
نظر لطفته
من فیلمباز نیستم اما یه جورایی فیلمنامه نویسی می کنم
حالا فیلمت کلا تموم شده، یا فیلنامه اش رو جمع کردی؟

sbrir

Active Member
شرمنده داداش نبودم
فیلم نامه رو تموم کردم....
ولی هنوز شروع نکردم

matinkarimian

New Member
آقا به یه شناختی برس بعد برو فیلم بساز تا حالا چند تا کتاب فلسفی خوندی چندتا روانشناسی چند تا هنری؟چندتا اثر هنری دیدی؟ اصلا بهترین فیلمی که تو زندگیت دیدی چی بوده الکی می خوای یه دوربین بگیری دستت دور خودت بچرخی بگی من فیلمسازم ، هنرمندم ، آرتیستم ...

shirani

آقا به یه شناختی برس بعد برو فیلم بساز تا حالا چند تا کتاب فلسفی خوندی چندتا روانشناسی چند تا هنری؟چندتا اثر هنری دیدی؟ اصلا بهترین فیلمی که تو زندگیت دیدی چی بوده الکی می خوای یه دوربین بگیری دستت دور خودت بچرخی بگی من فیلمسازم ، هنرمندم ، آرتیستم ...

چه عصبانی خوب شما فیلم های ایشون نبین تا ساخت :green::rose:

shirani

آقا همینارو گفتیم که الان به هیچ جایی تو هنر نرسیدیم من و ایشون تو یه جامعه داریم زندگی می کنیم انتظار این حرفو از شما نداشتم دیگه دوست عزیز

متاسفانه مشکل جامعه ما اینکه به عقاید بقیه احترام نمیذاریم

هه هه آقا کاش شما جای ما متن خودتو می خوندی کلی می خندیدی
این آقا انگار یه جا دعوا کرده بعد مستقیم اومده تو سایت هر چی از دهنش در اومده گفته
آره اکثر فیلمساز های بزرگ دنیا با یه دوربین کوچیک شروع کردن
تو توقع داری همه اولین فیلمشون پدر خوانده بشه
شما اول برو اولین کار بزرگترین کارگردان های دنیا رو ببین بعد نظر بده
رضا میرکریمی می گفت که من کارهایی که تو نوجوونی فیلم گرفتم به خاطر اینکه احساس می کردم خیلی آماتوریه انداختم دور
شما اگر میبینی فلانی فیلم خوب ساخته به خاطر اینه که 20 ساله داره فیلم می سازه و می بینه و کار می کنه
شما حتی فیلم این آقا رو ندیدی حتی فیلمنامه اش رو نخوندی اومدی حرف می زنی
به نظرم شروع کردن و یک فیلم بد ساختن و سعی کردن برای بهتر شدن
بهتر از اینه که اصلا شروع نکنی و فقط ادعا ت بشه

mehdi0098

Member
اینقدر به هم نپرید که هیچ چی نصیبتون نمیشه فقط وضع رو بدتر میکنید.
متأسفانه در فرهنگ معاصر ما، رو کم کردن، جای پیدا کردن راه حل و همبستگی و پیشرفت رو گرفته.
همین نیم ساعت پیش داشتم مستند بسیار جالبی رو می دیدم به نام بدنامان تاریخ که در مورد سرنوشت و شخصیت و اقدامات چنگیزخان بود.
در مورد حمله به ایران و مرو آن زمان میگفت که چه ابهتی داشته شهر مرو و چه دیوارهای عظیم و قطوری.
تصورش رو بکنید این قضیه حتی بعد از حمله تازیان به ایران اتفاق میفته و حتی در اون زمان هم ایران ابهت بسیاری داشته.
حالا هی بد و بیراه بهم بگید تا به دوران طلاییتون برگردید!

fayazbahram

Member
میتونی برای این 3 نفر یه اتفاقی نندازی ، بلکه یه پنهانیاتی رو بشه
میشه بعد از اینکه مست کردن یکیشون تو عالم مستی بگه که مثلا با خواهر اون یکی یا دوست دخترش رابطه داشته ... اون یکی میتونه نصف شب به خاطر تلافی توی خواب اینو بکشه ، حالا 2 نفر از ماجرا خبر دارن ، البته یکی با شک و تردید و اونی که خودش نفر سوم رو کشته یقین داره که قاتله
حالا مساله ی خواهر یا دوست دخترش میمونه که بعدا هم میفهمه که کلا اون یارو تو مستی چرت گفته و اصلا چنین رابطه ای وجود نداشته
و ادامه ماجرا که پنهانیات این دو نفر و شاید تردید نفر دوم برای گفتن حقیقت و عذاب وجدان و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا