کمک اسکریپت

4058127

New Member
با عرض سلام و خسته نباشی

دوستان ببخشید من یک اسکریپت آپلود عکس دان کردم و الان انجمن دارم حالا می خواستم ببین من چه جوری باید این را نصب کنم و هیچی بلد نیستم ممنون میشم بگید که چه جوری باید نصبش کنم (( من مبتدی هستم فقط خواهشاً یکم ابتدایی بگید متوجه بشم ))

4058127

New Member
ممنون از اینکه جواب بنده را دادین <<<<<<<< من اگر بخوام آپلود سنتر برای انجمنم درست کنم حتماً باید اسکریپت باشه راهی دیگه نیست

اینم اسکریپت فقط ممنون میشم ازصفر بگید چکار باید انجام بدم چون هیچی در رابطه با آن نمی دانم

پسورد فایل

کد:
[B]www.iranhex.com[/B]

پیوست ها

• M.M.H.v4.0.2 [IRANHEX.com].zip
    312 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Milad

Well-Known Member
اين فايلي كه من اتچ كردم رو دانلود كن ، وارد پنل مديرت هاستت شو ، به قسمت فايل منيجر برو ، يك پوشه بساز با اسم upload ، برو داخل پوشه و فايلي كه دانلود كردي رو در اون شاخه آپلود كن و از حالت فشردگي خارج كن ، بعد 1 ديتابيس ( بانك اطلاعاتي ) بساز ، بايد از نوع ( MySQL ) باشه ، ميتوني اين بانك رو از قسمت PHPMyAdmin پنل مديريت هاستت بسازي ، يك يوزر نيم و پسورد تعريف كن و با ديتابيسي كه ساختي متچشون كن . بعد برو به آدرس :

www.yoursite.com/upload/install.php

خوب از اينجا به بعد مراحل نصب هست :

1 . روي Continue to Installation كليك كن

2 . در اين مرحله بايد اطلاعات مورد نظر رو وارد كني

MySQL Host رو وارد كن localhost
MySQL Database : نام ديتابيسي كه ساختي رو اينجا وارد كن
MySQL Username : نام كاربري كه ساختي
MySQL Password : پسوردش
Administrator Username : نام كاربري براي ورود به پنل مديريت آپلود سنتر
Administrator Password : پسورد مورد نظر براي مديريت
Administrator Password confirm : تكرار پسورد
Administrator E-Mail Address : ايميل مدير

سپس روي Finish install كليك كن ، كار تمومه ...

اگر نتونستي و تمايل داشتي يوزر و پسورد هاستت رو بده تا برات درست كنم .

موفق باشي

پیوست ها

• roxeta.zip
    247.4 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

4058127

New Member
دوست عزیز ممنون از اینکه جواب بنده را دادین فقط چند تا سوال 1- من پوشه upload را دارم و باید دوباره بسازم؟؟؟؟؟؟
2- من از اینجا به بعد متوجه نشدم بعد 1 ديتابيس ( بانك اطلاعاتي ) بساز ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه طوری
بايد از نوع ( MySQL ) باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری
با ديتابيسي كه ساختي متچشون كن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری
بازم ممنون از اینکه جواب بنده را دادین

آخرین ویرایش:

Milad

Well-Known Member
1 - احتمالا اون پوشه upload براي فرومت هست ، به جاش يك پوشه ديگه مثلا image-upload بساز و فايل رو اونجا آپلود و از فشردگي خارج كن .

2 - برو به قسمت MySQL Databases در مقابل كادر New Database نام بانك اطلاعاتي اي كه ميخواي بسازي رو وارد كن ، سپس روي create database كليك كن‌ ؛ تا اينجا ديتابيس رو ساختي : اسم ديتابيس هم ميشه : يوزر نيم ورود به مديريت پنل و اسمي كه خودت وارد كردي هست مثلا : loginuser_databasename

3 - براي ساختن يوزر توي همون صفحه قبلي قسمت Add New User در مقابل Username نام كاربري و در مقابل Password رمز عبور مورد نظرت رو وارد كن ، سپس روي create user كليك كن تا كاربر ساخته بشه سپس در صفحه بعد تيك همه گزينه ها رو بزن .

4 - باز توي همون صفحه پايين تر در قسمت Add User To Database از قسمت User كاربري كه قصد داري به ديتابيست اضافه كني ( همون كاربري كه در قسمت قبل ساختي ) رو انتخاب كن ، از قسمت Database هم ديتابيسي كه ساختي رو و روي Add كليك كن .

حالا برو به صفحه install و طبق توضيحات قبلي براي نصب عمل كن ...

البته اينا براي كنترل پنل Cpanel هست ، اگر كنترل پنل ديگه اي داري اسمش رو بگو تا توضيحات اون رو بگم ...

موفق باشي

آخرین ویرایش:

4058127

New Member
ممنون خیلی زحمت کشی کارت خیلی عالیه فقط یک سوال؟؟؟ نام بانك اطلاعاتي اي كه ميخواي بسازي رو وارد كن ؟؟؟

چه چیزی باید وارد کنم (( منظورم اینه که هر نامی که دوست داشتم بزنم

اینی که ساختم حالا آدرسش چی میشه ؟؟؟؟؟؟/

فرومم که قاطی نمی کنه ________ یعنی صدمه ای به فروم که نمی زنه؟؟؟؟

مرسی کنترل پنلم cpanel هست ممنون تمام سعیم را می کنم که یاد بگیرم اگر نتونستم ممنون میشم زحمت این کار را برام بکشین خبرتون می کنم

آخرین ویرایش:

Milad

Well-Known Member
هر اسمي كه دوست داري ، مثلا اگر بزاري uploadcenter ميشه نام كاربري ورود به كنترل پنل _ uploadcenter ( بعد از ساختن بهت نشون ميده ) ، به فروم هم صدمه اي نميزنه ...

آخرین ویرایش:

4058127

New Member
ببخشید این سوال را اینجا می پرسم چرا کدوم اسکریپتی هست که وقتی عکس را توش آپلود می کنی لینک سایت را در آن درج می کنه خیلی چیز خوبیه منظورم را که متوجه شدین<<<<<<<<<<<<<<< آرم سایت را در همه عکس ها میندازه

جدیدترین ارسال ها

بالا