کمک از نابغه های سایت

miladfa

New Member
سلام یکی کمکم کنه

من دنبال فیلم اموزشی توابع api در ویژال بیسیک میگشتم کسی می تونه بهم لینک بده واسه دانلود
اگه کسی لینک دانلود msdn ویژال بیسیک رو هم داشته باشه ازش تشکر می کنم
یه دنیا ممنون:rose:
در کل دنبال یاد گرفتن کامل استفاده حرفه ای api در vb هستم

the_king

مدیرکل انجمن
بهتر نیست که از بازار و فروشنده های محصولات نرم افزاری تهیه اش کنید؟

تاپیک منتقل گردید.

miladfa

New Member
چی میگی کدوم بازار

شما ها از کجا توابع api رو یاد گرفتید ؟

شکم مادرتووون ؟

the_king

مدیرکل انجمن
چی میگی کدوم بازار

شما ها از کجا توابع api رو یاد گرفتید ؟

شکم مادرتووون ؟

نه والا، زمانی که من با توابع API آشنا شدم نه فیلم آموزشی ای وجود داشت و نه MSDN به صورت CD و DVD
توزیع می شد. بعد ها هم از MSDN صرفا به عنوان یک مرجع استفاده کردم. معمولا فیلم های آموزشی و ابزار های
برنامه نویسی حجیم را از نرم افزار فروشی ها تهیه می کنند. شخصا MSDN را هم داونلود نکردم، از فروشگاه خریدم.
برای یادگیری برنامه نویسی اعتقادی به فیلم های آموزشی ندارم، همانطور که گمان نمی کنم کسی با خواندن
فیلم آموزشی سوارکاری، بتواند اسب-سوار شود.

با توجه به گستردگی مطالب و حجم نکات و تکنیک های برنامه نویسی مبتنی بر API، فیلم های آموزشی نمی توانند
چندان مفید باشند. بایستی نمونه های برنامه را بررسی کنید. برای ویژوال بیسیک API Guide ابزار آموزشی
مناسبی است.

API-Guide 3.7.854

miladfa

New Member
نه والا، زمانی که من با توابع API آشنا شدم نه فیلم آموزشی ای وجود داشت و نه MSDN به صورت CD و DVD
توزیع می شد. بعد ها هم از MSDN صرفا به عنوان یک مرجع استفاده کردم. معمولا فیلم های آموزشی و ابزار های
برنامه نویسی حجیم را از نرم افزار فروشی ها تهیه می کنند. شخصا MSDN را هم داونلود نکردم، از فروشگاه خریدم.
برای یادگیری برنامه نویسی اعتقادی به فیلم های آموزشی ندارم، همانطور که گمان نمی کنم کسی با خواندن
فیلم آموزشی سوارکاری، بتواند اسب-سوار شود.

با توجه به گستردگی مطالب و حجم نکات و تکنیک های برنامه نویسی مبتنی بر API، فیلم های آموزشی نمی توانند
چندان مفید باشند. بایستی نمونه های برنامه را بررسی کنید. برای ویژوال بیسیک API Guide ابزار آموزشی
مناسبی است.

API-Guide 3.7.854

با تشکر از شما دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا