کمک از انیماتورها

gimi

New Member
سلام به همگی

من d3 مکس معماری حرفه ای بلدم و از اون جایی که علاقه زیادی به انیمیشن دارم میخوام وارد این کار بشم

ولی نیمیدونم باید از کجا شروع کنم
از مکس ، طراحی دستی ، مدل سازی کاراکتر
استارت کارم رو از چی شروع کنم
لطفا یکی کمک کنه
:cry::cry::cry::cry::cry:

animations

Active Member
gimi جان، بهتره اول مشخص کنید که دوست دارید توی کدوم بخش از انیمیشن فعالیت کنید. کار انیمیشن خیلی زمان بر و تخصصیه. اگه بخواین همه چیز رو خودتون تنهایی انجام بدین، همونطور که دوستمون هم گفتند، راه خیلی زیادی در پیش دارید.

در مورد مراحل تولید انیمیشن توی این تاپیک بطور مختصر توضیح داده شده:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=111275
می تونید یه بررسی کنید و ببینید بیشتر دوست دارید وارد مبحث طراحی بشید، یا کارگردانی، یا انیماتوری، یا بخش های دیگه...

اما چون توی عنوان تاپیک نوشته بودین "کمک از انیماتورها" و نوشته بودین که با مکس کار می کنید، فکر کنم می خواین بخش انیمیت رو توی مکس یاد بگیرید.

شما می تونید از آموزشهای ویدئویی استفاده کنید. مثلا Digital Tutors آموزشهای خوبی برای انیمیت داره که می تونید توی اینترنت سرچ کنید و دانلود کنید. منتها حجمشون زیاده.

Help خود مکس هم گزینه خوبیه. بستگی داره به اینکه زبانتون در چه سطحی باشه.

می تونید ابزارهای ابتدایی انیمیشن توی مکس رو توی یکی دو جلسه از یکی یاد بگیرید و بعد بشینید تمرین کنید.

وقتی یه کم با ابزار آشنا شدین و تونستید کاراکترها رو انیمیت کنید، می بینید که حرکت ها رو نمی تونید خوب در بیارید و هر کاری می کنید، کاراکترها غیر عادی تکون می خورند!! از اینجا تازه کار شما شروع می شه... باید معلوماتتون رو راجع به انیمیت بیشتر کنید و همش تمرین کنید و تمرین...

برای تمرین، به حرکات کاراکترهای انیمیشن های قوی دقت کنید. می تونید سعی کنید اونها رو کپی برداری کنید.

می تونید چند تا کتاب تصویری راجع به متحرک سازی بخونید.

یا DVD های آموزشی ریچارد ویلیامز رو بگردید دانلود کنید... یه کتاب PDF خیلی خوب هم داره، ولی DVDهاش یه چیز دیگه اند.

ولی جدا از توضیحاتی که دادم، مهمترین کلید موفقیت شما اینه: تمرین، تمرین، و باز هم تمرین...

جدیدترین ارسال ها

بالا