کمکککک...ارور Windows explorer has stopped working

ELAHEH65

New Member
سلام دوستان تورو خدا مشکل ویندوز لپ تاپ من رو هم بررسی کنید و کمکم کنید.
من دو روزی میشه با اینترنت پرسرعت ویندوزم و بایوس و سخت افزارهای لپ تاپم رو آپدیت کردم. بعد یه سری اهنگ و کلیپ تصویری هم گرفتم بعد فرداش مرورگر اینترنتم باز بود و همزمان داشتم با ای دی ام دانلود میکردم و داشتم تو document ویندوزم که سون هست .کارامو انجام میدادم که یهو این ارور رو صحه نشون داد و بعد از چند ثانیه داکیومنت رو بست و کل دسکتاپ برا یک چندثانیه خالی خالی شد و دوباره ایکن ها و مرورگر و دیگرپنجره هایی که باز بودن رو آورد ولی داکیومنت بسته بودو بعد متوجه شدم تو پارتیشن ویندوز هم که میرم تا میخام یه فولدر باز کنم این مشکل پیش میاد این فلدر خاص هم نیست هر فولدری باشه فرقی نمیکنه یکباره همین ارور میاد که ویندوز اکسپلورر متوقف میشه .نمیدونم مشکل جیه هر چی بررسی هم کردم آنتی ویروسم هم آپدیت شده همست فکر نکنم ویروسی داشته باشم . این مشکل فقط تو پارتیشن ویندوزم روش نصب هست وجود داره دیگر پارتیشن ها اینچور نیست از خیلی از سایت های انگلیش زبان و فارسی هم کمک گرفتم اما بی نتیجه بود
دوستان میشه راجبSFC/scan nowهم بگید ببینم چحوری تو ویندوز سون میشه اجراش کرد
خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون میشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sport414

Active Member
CCleaner.exe را نصب کن و رجیستری ها را اصلاح کن . امیدوارم که مشکل شما حل بشه.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان تورو خدا مشکل ویندوز لپ تاپ من رو هم بررسی کنید و کمکم کنید.
من دو روزی میشه با اینترنت پرسرعت ویندوزم و بایوس و سخت افزارهای لپ تاپم رو آپدیت کردم. بعد یه سری اهنگ و کلیپ تصویری هم گرفتم بعد فرداش مرورگر اینترنتم باز بود و همزمان داشتم با ای دی ام دانلود میکردم و داشتم تو document ویندوزم که سون هست .کارامو انجام میدادم که یهو این ارور رو صحه نشون داد و بعد از چند ثانیه داکیومنت رو بست و کل دسکتاپ برا یک چندثانیه خالی خالی شد و دوباره ایکن ها و مرورگر و دیگرپنجره هایی که باز بودن رو آورد ولی داکیومنت بسته بودو بعد متوجه شدم تو پارتیشن ویندوز هم که میرم تا میخام یه فولدر باز کنم این مشکل پیش میاد این فلدر خاص هم نیست هر فولدری باشه فرقی نمیکنه یکباره همین ارور میاد که ویندوز اکسپلورر متوقف میشه .نمیدونم مشکل جیه هر چی بررسی هم کردم آنتی ویروسم هم آپدیت شده همست فکر نکنم ویروسی داشته باشم . این مشکل فقط تو پارتیشن ویندوزم روش نصب هست وجود داره دیگر پارتیشن ها اینچور نیست از خیلی از سایت های انگلیش زبان و فارسی هم کمک گرفتم اما بی نتیجه بود
دوستان میشه راجبSFC/scan nowهم بگید ببینم چحوری تو ویندوز سون میشه اجراش کرد
خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون میشم.

ترکیب کلیدی کلید R + کلید ویندوز را فشار دهید تا پنجره Run باز بشه، عبارت SFC /SCANNOW
رو داخلش بنویسید و OK کنید تا اجرا بشه.

بهتره که Internet Explorer رو Uninstall کرده و نسخه جدید اش یا همون نسخه قدیمی رو مجددا نصب کنید :

مشکل در ie

ELAHEH65

New Member
windows explorer has stopped....

ccleaner.exe را نصب کن و رجیستری ها را اصلاح کن . امیدوارم که مشکل شما حل بشه.
سلام بسیار ممنونم از پاسختون فقط این که فرمودی نرم افزاری هست؟ و باید از نت بگیرم یا خود ویندوز داره؟
و میشه بگید مشکلش بخاطر چی بوده؟ و این نرم افزار کارش چیه؟
بازم ممنونم

+Mohammad+

Well-Known Member
سلام بسیار ممنونم از پاسختون فقط این که فرمودی نرم افزاری هست؟ و باید از نت بگیرم یا خود ویندوز داره؟
بله هم توی نت و هم توی پک های نرم افزاری مث لرد و... موجود هستش...
موفق باشید

ELAHEH65

New Member
پاسخ:

ترکیب کلیدی کلید R + کلید ویندوز را فشار دهید تا پنجره Run باز بشه، عبارت SFC /SCANNOW
رو داخلش بنویسید و OK کنید تا اجرا بشه.

بهتره که Internet Explorer رو Uninstall کرده و نسخه جدید اش یا همون نسخه قدیمی رو مجددا نصب کنید :

مشکل در ie

سلام ممنونم از پاسختون
ولی من از اینترنت اکسپلورر که هیچ وقت استفاده نمیکنم. صلا بازش نمیکنم همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این باشه آخه اینترنت اکسپلورر مدتهاست که رو سیستمم هست ولی هیچوقت با این مشکل مواجه نشم
و بازم باید بگم دستور sfc/scannow رو انجام دادم تو ران اما فقط در عرض یه چشم به هم زدن یه پنجره نشون میده و بسته میشه.
شما میفرمایید چیکار کنم؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ممنونم از پاسختون
ولی من از اینترنت اکسپلورر که هیچ وقت استفاده نمیکنم. صلا بازش نمیکنم همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این باشه آخه اینترنت اکسپلورر مدتهاست که رو سیستمم هست ولی هیچوقت با این مشکل مواجه نشم
و بازم باید بگم دستور sfc/scannow رو انجام دادم تو ران اما فقط در عرض یه چشم به هم زدن یه پنجره نشون میده و بسته میشه.
شما میفرمایید چیکار کنم؟

Explorer ویندوز خودش اگه خراب باشه مشکل اش همیشه هست و فرقی بین درایو ها نیست، نه اینکه
ایراد فقط در پارتیشن ویندوز باشه، شما یا به خاطر دسترسی خاص اون پارتیشن مشکل دارید، یا محتویاتی
داخل اون درایو هست که مشکل موقع نمایش شون بروز می کنه. احتمالا باید مشکلی شبیه خراب بودن Codec و ایراد
در Thumbnail ساختن برای فایل ها یا بلایی سر ساختار فایل اون پارتیشن اومده.

اول ساختار فایل رو بررسی کنید، ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید، عبارت CHKDSK /F
را در پنجره Run نوشته و OK کنید تا بررسی اش کنه. چون موقع اجرای ویندوز قاعدتا امکان اش نیست، یک
پیغام Y/N خواهید دید که آیا بعد از Restart شدن ویندوز این بررسی انجام بشه یا خیر. با Y پاسخ مثبت دهید و
ویندوز رو Restart کنید و کاری نکنید تا درایو پیش از بالا آمدن ویندوز بصورت خودکار بررسی بشه.

بعد نصب کردن یک Codec کامل رو امتحان کنید :
مشاهده خطا هنگام باز کردن فولدر حاوی فایلهای ویدیویی

ELAHEH65

New Member
سلام بازم بابت پاسختون ممنونم
من کارایی که فرمودید انجام دادم از چک دیسک موارد زیر رو بعد از ریستارت کامپیوتر و قبل از بالا آمدن ویندوز چک کرد .اطلاعات زیر رو در جواب اسکن درایو ویندوزم داده.
478 large file records.
0 bad file records.
0 EA records proccessed
76 reparse records proccessed
و تا اونجایی که میدونم مشکلی نداشته.
و بعد از این هم طبق فرمده شمااز بین لینکcodec ها این را K-Lite_Codec_Pack_880_Full را نصب کردم و لی باز هم موثر نبود باز هم همین ارور میده .و متوجه شم که بیشتر شده یعنی جدیدا تو پارتیشن دیگه هم باشم این ارور میاد یا هنگام اجرای برنامه.
خدایی خیلی کلافم کرده..تورو خدا روش مطمئن و کا رآمدی به من بدید .فقط نمیخامویندوز عوض بشه چون تازه همچی رو آپدیت کردم.

mnh40

Well-Known Member
به نظر من برو ویندوزت رو عوض کن و انقدر هم سخت گیر نباش :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا