کمکم کن----بک گراند گذاشتن برای جدول

میر حسن

New Member
سلام

توی دریم cs4 چه تور (ت دسته دارم خرابه) میشه برای جدول بک گراند گذاشت؟؟؟؟؟؟؟

یعنی یه عکس پشت زمینه یک خونه از جدول بشه و روی اون بنویسیم؟:-?

توجه توجه
فقت یک خونه از جدول ها!!!:cool:

k2-4u

Well-Known Member
(عکس ضمیمه ) رو ببین
سپس در پنجره کوچکی که باز شده
هر چی بود پاک کن (<td>) به جاش کد زیر رو بنویس
HTML:
<td  style="background-image:url(ImageAddress.gif);">

پیوست ها

• tb.GIF
    tb.GIF
    30.2 کیلوبایت · بازدیدها: 9

میر حسن

New Member
یک دنیا ممنون

خیلی لتف (ت دسته دارم خراب بود، یادت که هست؟) کردی.

امتحان می کنم بهت می گم.

میر حسن

New Member
کمک کمک

چه تور میشه یه کاری کرد که بعضی از خونه های جدولها توی بعضی از صفحه ها ثابت باشن؟؟

بهتر بگم:

یعنی مثلا تو صفحه اصلی یه جدول داریم که می خوایم در صورت تغییرش توی بعضی از صفحات تغییر کنه

یا اینکه این جدول توی یه صفحه غیر از صفحه اصلی باشه و بخوایم تو بعضی از صفحات تغییر کنه؟؟

k2-4u

Well-Known Member
دوست عزیز میر حسن جان . لطفا قوانین انجمن رو مطالعه کنید
شما نا خواسته دارین قوانین رو نقض می کنید تشکر

ولی نمیشه سایز عکس رو همین جا تغییر داد
راهی براش نیست؟
خب در حال حاضر چنین کاری امکان پذیر نیست .
شما باید سایز عکس رو . تغییر بدین یا اینکه
سایز خود خونه رو عوض کنید

بهتر بگم:
یعنی مثلا تو صفحه اصلی یه جدول داریم که می خوایم در صورت تغییرش توی بعضی از صفحات تغییر کنه
یا اینکه این جدول توی یه صفحه غیر از صفحه اصلی باشه و بخوایم تو بعضی از صفحات تغییر کنه؟؟
منظور رو متوجه نشدم . میشه واضح تر توضیح بدین ممنون

(پی نوشت : بزرگ کردن سایز نوشته مانند فریاد زدن است !! شما هر سایزی یا هر رنگی بنویسین ما با دقت می خوانیم دوست عزیز )

میر حسن

New Member
چشم سالار، ببخشید. دیگه با فونت درشت نمی نویسم

رنگ هم فقت (هنوزم ت دسته دارم خرابه...) مشکی... مشکی رنگه عقشه...

خوبه بلا؟

خوب بریم سر اصل مت(!)لب

مثلا می خوام لوگو و بک گراند تو همه صفحات یکسان باشه، و اگه لوگو رو عوض کردم، خود به خود تو بقیه صفحات هم عوض بشه، یا اگه تغییری توش ایجاد کردم تو همه صفحات تغییر کنه

همین مورد برای مثلا یه لیست آخرین ارسالها که وقتی عوضش کردم تو همه صفحات تغییر کنه

حالا گیریم این جدول یا شی یا عکس یا هر چیز دیگه بین چند تا صفحه به جز صفحه اصلی مشترک باشه؟ اونوقت چی؟

مسئله بعدی تعیین home page تو دریم cs4. وقتی میکیلیک راستم، توش set as homepage نیست. چه تور باید تعیینش کنم؟

تو سی اس فور هنوزم برای لینک کردن صفحات به هم باید پیکان بکشیم و از این جور کارا؟

یا راه سریعتری هم هست؟

Mr.Steres

Active Member
مثلا می خوام لوگو و بک گراند تو همه صفحات یکسان باشه، و اگه لوگو رو عوض کردم، خود به خود تو بقیه صفحات هم عوض بشه، یا اگه تغییری توش ایجاد کردم تو همه صفحات تغییر کنه

همین مورد برای مثلا یه لیست آخرین ارسالها که وقتی عوضش کردم تو همه صفحات تغییر کنه

حالا گیریم این جدول یا شی یا عکس یا هر چیز دیگه بین چند تا صفحه به جز صفحه اصلی مشترک باشه؟ اونوقت چی

زبون HTML به شما امکان این کارو نمی ده که با یک بار تغییر تمام صفحات تغییر کنه ! اگر بخواید برای اینکار باید مثلا فریم به کار ببرید که اند کثافت کاری ه ! زبون هایی مثل php به شما با بانک اطلاعاتی این امکان رو می دند که با اضافه کردن به بانک اون رو همه جا سلکت کنی و نمایش بدی !

تو سی اس فور هنوزم برای لینک کردن صفحات به هم باید پیکان بکشیم و از این جور کارا؟

ربطی به برنامه CS4 نداره این های تگ های HTML هست و شما می تونی این رو حتی با نوت پد هم بنویسی !

مسئله بعدی تعیین home page تو دریم cs4. وقتی میکیلیک راستم، توش set as homepage نیست. چه تور باید تعیینش کنم؟

این رو با جاوا به صفحه اضافه می کنند و HTML پیش فرض نداره .

یا راه سریعتری هم هست؟

فرا گرفتن زبان های مورد نیاز برای نوشتن سایت های دینامیک

میر حسن

New Member
آق کوروش به دادم برس

این رو با جاوا به صفحه اضافه می کنند و HTML پیش فرض نداره .

تو سی اس تیری روی صفحه indeks (ایکسم خرابه، که همون ت دسته دارمه!؟:lol:) که میکیلیکیدی راست یه گزینه داش به نام ست از هوم پیجset as homepage اما تو سی اس فور خفری ازش نیست.

حالا چه تور با جاوا اضافه می کنند ؟

جون من با حوصله توضیح بده بابا مث آق کوروش حوصله کن...:cry:

بانک اتلاعاتی کجاس؟

یه آموزشی بهم میدی؟:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا