تغییرات فایل 1 کمکم کنید

سلام
میخوام خودم فیلم عروسیمو میکس کنم متاسفانه با این مشکلات بر خوردم
1-گاهی وقتا اکسپورت غیر فعاله
2-وقتی از پروژه خروجی گرفتم ( با هر فرمتی ) با مدیاپلیر یا هر نوع پلیر دیگه که پخش میکنم اهنگ ریتم عادی خودشو داره و همزمان با ثانیه شمار میخونه و پیش میره در حالی که تصویر در همان ثانیه اول فیلم باقی میمونه و به جلو نمیره
3- زمانی که فرمت avi رو برای خروجی انتخاب میکنم گزینه اکسپورت در زیر صفحه فعال نمیشه
4-اتلیه ها برای میکس فیلم عروسی چه تنظیماتی رو اعمال میکنند مثل فریم سایز و غیره. همچنین اتلیه ها از چه فرمتی خروجی میگیرند؟
لطفا در حل مشکلم کمکم کنید
سپاس

شما با چه نرم افزار کار میکنی اگه با ادیوس؟ شما مارک این و مارک اوت رو مشخص کن بعدش اف 11 رو بزن بعد avi رو انتخاب کن و بعدش اکسپورت رو بزن این کارها رو میکنید ؟؟؟؟؟

فرمت شما همavi avi به 9 16 به باشه

کاری که گفتید رو انجام دادم نشد.منظورتون از این قسمت چی بود(
فرمت شما همavi avi به 9 16 به باشه)
در ضمن متوجه شدم اگه با فرمت qouick time خروجی بگیرم مشکلی پیش نمیاد فقط ایا این فرمت خوبه یعنی کیفیتش پایین نمیاد؟

شما لطف داری متاسفانه این قسمت سایت مثل قدیم فعال نیست بهر حال امیدوارم فعالتر بشه کویک تایم اگه کارت رو راه میندازه دوست عزی معطل نکن دیگه فرمتش خیلی خوبه
ببین قبل از اینکه بخواهی یک پروژه رو شروع کنی میتونی تنظیمات کاستوم بدی دیگه آن صفحه اولی منظورم انجا بود که avi انتخاب کنی بعد مثلا اندازه تصویر چند باشه و اینا که خیلی هم مهم نیست موفق باشی

دوست عزیز اگه اندازه تصویر هر چقدر که باشه اونوقت بعدا با مشکل برنمیخورم؟ به خصوص توی تلویزیونهای بزرگ؟

alishadmani

Well-Known Member
شما موقعی که اکسپورت غیر فعال هست ، یک عکس از ادیوس و یک عکس از منوی فایل بگیرین.

جدیدترین ارسال ها

بالا