کلبه شکلاتی من...سیمین... 3dsmax

نظرتون راجع به موضوع چیه ؟

• عالیه سیمین بابا تو دیگه کی هستی ؟

رای: 5 45.5%
  • بهتر از این نمیشه . محشر !

رای: 2 18.2%
  • بهترین ایده هستش دیگه !!!

رای: 0 0.0%
  • دییییییییییییییییییییید ! ( اگه اینو انتخاب کنی بی ادبی ! )

رای: 4 36.4%

• مجموع رای دهندگان
    11

30min

Banned
سلام .
حالتون خوبست ؟ ( اصفهانی بخونین :wink: )
خوب منم تصمیم گرفتم شرکت کنم و البته دلیل اصلیم اینه که واقعا فرصتی برای یادگیری بیشتر و البته یک اجبار برای کار کردن اشخاص تنبلی مثل من !
البته باید خدمتتون عرض کنم که من حرفه ای نیستم و واقعا الان که فکرش رو میکنم خیلی از چیزهایی که توی ذهنم هست رو واقعا هنوز توانایی انجامش رو ندادم و یک جورایی رندرش که دیگه هنوز برام رویایی هستش اما امید دارم که بتونم یاد بگیرم و حداقل این مسابقه باعث بشه در زمینه مدلینگ و رندرینگ چیزهایی خوبی یاد بگیرم .

attachment.php

راستش کلبه رویایی من همیشه یک کلبه شکلاتی بوده شاید با طعم Kinder !!!! :-?و هر وقت یک کلبه رو تصور میکنم نمیدونم چرا شکلاتی میشه شاید چون من عاشق شکلاتم !
ایده های خوبی هم دارم اما همونطور که گفتم نیازمند تکسچرینگ و رندرینگ پیشرفته است که ....
حالا یا میرم دنبالش که یاد بگیرم یا اینکه ایدم رو عوض میکنم تا آسون تر بشه .
خلاصه که انتظار زیادی نداشته باشید از این تاپیک اما تمام سعیم رو میکنم .
در ضمن موضوع هم همونطور که گفتم شاید عوض بشه که اعلام میکنم اما فعلا قصد ایجاد تاپیک بود چون فرشیر خیلی تهدید آمیز نوشته بود تاپیک ایجاد کنید من گفتم تا کتک نخوردیم :snap: تاپیک رو ایجاد کنم .
همین دیگه پورچونگی بسه .
متشکرم .

پیوست ها

• REMAX_house_so2ld.jpg
    REMAX_house_so2ld.jpg
    61.7 کیلوبایت · بازدیدها: 134
آخرین ویرایش:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خوب یه همگروهی انتخاب میکردی ترسیدی جایزه نصف شه.. :green:
منتظر کارت هستم مطمئنم خیلی خوب میشه ...

30min

Banned
متشکرم برو بج !
راستش در مورد همگروهی تو فکرش هستم و البته نکته ای که هست از پس مدلینگ به هر بدبختیی که شده بر میام .
اما مشکل اساسی من رندر کار و خلاصه موارد بعد از مدلینگ هست .
حالا تو بخش پارتنر درخواست میدم :wink:
همینجا هم اعلام میکنم بچه ها اگه کسی هست که دوست داره با من همگروه بشه پیغام خصوصی کنه لطفا . ( البته باید فکر کنم ها ! :shock: )
لازم به ذکر مجدد هستش که لطفا در زمینه رندرینگ هم خدا باشن !
متشکرم . :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا