کلبه ای از جنس عشق -zbrush,3dsmax - a.kasravi -

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
بازم امروز فرصت شد تا یکم روی روی کلبم کار کنم.البته فکر نمی کنم بتونم تا آخر اردیبهشت تمومش کنم چون خیلی درگیر گیم Insomnia is coming هستم اما سعی می کنم از هر فرصتی استفاده کنم تا کارم رو برسونم.
یه تست تکسچر زدم واسه صخره خیلی خودم خوشم نیومد بازم سعی می کنم سبکهای دیگه رو هم تست کنم.
پست اول هم ویرایش شد
#4.jpg

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
با این سرعت لاکپشتی عمرا تموم بشه کارم:-? چون اولین باری بود که صخره مدل می کردم گفتم حالا که فرصتم کمه اول کارهای صخره رو تموم کنم بعد برم سراغ کلبه:cool:
الان دیگه کار صخره تقریبا تمومه.sp مونده که اونم بعد اینکه دریا رو گذاشتم تکسچرش رو با توجه به موجها که چقدر صخره خیس می شه می سازم.یه تیکه کوچیک هم صخره جلوش لازمه که دیگه سه سوت اونم می سازم قلقش دستم اومده دیگه(حالا وقت زیاده دقیقه نودیم دیگه):paint::green:
wip5.jpg
پست اول هم آپدیت شد

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
لطفا رندر نهایی رو تو پست اول کارتون قرار بدین ... کارها ساعت 12 شب یکشنبه 7ام خرداد جمع آوری میشه
موفق و پیروز باشید

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
بچه ها من توی مسابقه شرکت نمی کنم:green:فرصت نشد که کارم رو تموم کنم(هر چند اگه الانم رندر بگیرم کارم تقریبا تمومه) اما دوست دارم حسابی روی کلبم کار کنم و یه کار عالی توی رزومم داشته باشم.موضوع این مسابقه برای من فوق العاده بود چون مجبور شدم بخاطرش خیلی چیزها یاد بگیرم و این برای من بالاترین ارزش رو داره.
کارم رو همینجا ادامه می دم و تاپیکم همچنان برقراره:)
این هم یه مقداری از تکسچر تا اینجا.چوب پله ها تکسچرش تمومه فقط یه لایه درت باید اضافه کنم و یه چند تا میخ((چون شات کلوز آپ می خوام بگیرم باید تمام دیتیل رو رعایت کنم)
منتظر پیشنهاد ها و انتقاداتون هستم:green::rose:
6.jpg

سلام

خیلی حیف شد که تو مسابقه شرکت نمیکنی! اما این تلاش شما قابل تحسینه و هیچ چیز از ارزش های شما کم نمیکنه

امیدورام همیشه همینطور با روحیه و پشتکار عالی به کارت ادامه بدی

موفق باشی دوست عزیز

یاحق :rose:

maxya

Member
سلام
e...! ...شما چرا کارتون رو ارسال نکردین ؟
...
واقعا حیف شد...ولی به هر شکل منتظر می مونیم پایان این کار زیبا رو ببینیم
امیدوارم در نهایت همون طوری که دوست دارین کارتون در بیاد...
موفق باشید

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
از همه دوستانم که نظر دادن توی این تاپیک واقعا ممنون.:rose::rose::rose:
بالاخره کار کلبه منم تموم شد این هم یک تست رندر هنوز توی گالری نمی زارمش چون می خوام نظراتتون رو بدونمو اصلاحیاتی که لازمه رو انجام بدم.البته بازم از زوایای دیگه رندر خواهم گرفت:)
مشتاقانه منتظر نظرات و -انتقاداتتون-هستم
final2.jpg

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده واقعا حیف شد که به مسابقه نرسیدی حتما برنده میشدی.
اگه بتونی یه قایق هم کوچولو هم براش بسازی عالیه.
گیاه ها هم خیلی خوب شدن ،چجوری ساختیشون؟
یه چیز دیگه اون درخت سمت چپی خوب شده ولی با توجه به تنه اش معلومه که از این درخت خیلی بزرگاست که اینجا اسکیلش کوچیک شده. اگه مثل بقیه درختا بود بهتر بود.
یه سری جولبک هم رو آب بذاری خلیی خوب میشه.

::reza::

کاربر VIP
سلام خوبی؟
این تست رندره؟!! عالیه. صخره و چمنها خیلی خوب شده کلبه هم همینطور:rose:
کاش زودتر میرسوندی کارت رو.. خیلی خوب شده.
اگه میخوای روش کار کنی به نظرم کمی زاویه دوربین رو روی کلبه ببند. بیارش کمی نزدیکتر.(البته نظر شخصیمه)
موفق باشی:rose:

ROHAM WEB

Well-Known Member
<<SAJJAD>>:ممنون از لطفتون.نشد دیگه کارم رو زودتر ببندم :sad:
در مورد چمن هم شما که خودتون استادین هشت نه نمونه گیاه رو با advance painter روی سخره پخش کردم
در مورد قایق هم یه قایق ساختم اما جلوی سخره خیلی شلوغ پلوغ می شد واسه همین نزاشتمش دیگه.اما بقیه نظراتتون رو حتما اعمال می کنم.مرسی:rose::rose:
gs-graphic:ممنون شما خوبی؟
آره تسته واسه نورپردازی.:)
باشه حتما از زوایای دیگه با نورپردازی های دیگه رندر می گیرم.
مرسی از نظرت:rose::rose:

hesam_sn

کاربر VIP
خوب شد به مسابقه نرسیدی :green:
توی افق یه کشتی یا قایق بذار که وزن تصویرت درست بشه. چند تا کلاغ هم در دور دست ها باشن خوبه:)
یکم با سقف خونت مشکل دارم. شبیه جوجه تیغی شده. شاید اگر بیشتر میومدن روی هم و پر تر میشد بهتر بود :rose:

ROHAM WEB

Well-Known Member
airbos:ممنون از لطفتون.فعلا منتظرم بچه ها همه نظرشون رو بگن تا بعد همه رو اعمال کنم و رندر نهایی رو بگیرم:):rose:
hesam_sn::green::green: مرسی.واسه تعادل تصویر حق با شماست باید یه کاریش بکنم.سقف رو هم حتما تعداد موها رو بیشتر می کنم ببینم چطوره می شه.بازم ممنون:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا