کلاهبرداری و فروش قالب دزدیده شده توسط کاربر mr-programer

edit film

New Member
سلام
دوستان عزیز
طبق تماس تلفنی با مدیر این سایت که در حال حاظر کاربر فوق
mr-programer اونو در حال فروش گذاشته دزدی و بدون اونجا از روی قالب برداشته و دارن فروش میکنن
توضیح: تا اونجایی که تو وب هاستینگ هم از این شخص به بدی یاد شده به این نتیجه رسیدم که ایشون برای یک ویرایش کوچک در وبسایت فوق و اعتماد صاحب وبسایت به ایشون ورودی های مربوطه رو به ایشون میدن و ایشون در کمال نامردی قالب هایی که بر روی هاست این بنده خدا هست رو بدون اجازه بر میداره و اینجا دارن کسب روزی حرام میکنن البته من بشخصه مورد رو تو وب هاستینگ دیدم که از ایشون شکایت شده . ایشون فرد مورد اعتماد نیست و بارها و بارها بعنوان ویرایشگر قالب خودشو معرفی میکنه و قالب های هزینه شده مردم رو بدون اطلاع برمیداره و اینجا برا فروش میذاره و شما هم بیخبر از همه چی

اگر قصد خرید بصورت رضایت کامل و بدون هیچ ایراد در قالب بصورت سورس کامل مدیر این سایت اونو در اختیارتون میذاره با قیمت بسیار پایین
بنظرم این بهتره که بصورت حلال خریداری کنیم

شماره تماس مدیریت: 09165004525 - 09166004525

قالب دزدیده شده : www.erfanmix.com

بهرحال اگر قصد خرید دارید حتما با صاحب این قالب که مشخصات تماس در وبسایت دارند تماس بگیرید تا متوجه بشید با دلایل و مدارک مهم

اینم لینک
http://forum.majidonline.com/threads/218038-%D9%86%DB%8C%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

هیچ فروشی درکار نیست .

ایشون پول منو خوردن و قالب رو به 5 نفر دیگه فروختن . منم منتشر کردم تا به کلاه برداری ادامه ندن .

و انتشار قالبهای بعدی ایشون همچنان ادامه خواهد داشت .

saraw

New Member
عزیز من

با توجه به سابقه بدی که تو وب هاستینگ ازت شنیدیم و امثال این کارها رو زیاد انجام دادید میخوام بدونم به چه اجازه ای قالب ایشون رو یواشکی برداشتی ؟؟؟؟؟

ما شنیدیم کار ویرایش ایشون رو نتونستی انجام بدی البته توانایی اون کار رو نداشتی و نصف کاره ولش کردی و رفتی بنظرت کار نیمه هزینه داره؟؟؟؟؟ در ضمن قالب رو بدون اجازه از روی هاست برداشتید و ایشون اتفاقی متوجه شدند پس مشخصه نیت بدی داشتی بنام دزدی

چرا از اعتماد ایشون اصلا سوءاستفاده کردید و با چه اجازه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونی با این کارت چه ضربه ای به خودت از نظر اعتباری زدی؟ مطمن باش کسی دیگه ای بهت اعتماد نمیکنه از جمله خودم

برادر من هیچوقت اینکار رو نکن زیرا بنده حق رو به ایشون میدم با اینکه نمیشناسمش
هزارتا انتشار کنی و چیزی از ایشون کم نمیشه اما این وسط خودتو داری خراب تر میکنی

بهرحال فقط راهنمایی بود
موفق باشید

edit film

New Member
بازدیدکنندگان عزیز

هرگز کاراتون رو به این ادم پلید در اینجا ندید و کاری رو با شما انجام خواهد دا همانطور که با این دو سایت انجام داده

بهش اعتماد نکنید و میتونید برید تو وب هاستینگ یه تحقیق کوچولو ازش کنید همه چی میاد دستتون

خودتان قضاوت کنید ببینید همش از هکر و دزدی و غیره حرف میزنه و باید فهمید شخصیتش چیه

موفق باشید

هیچ فروشی درکار نیست .

ایشون پول منو خوردن و قالب رو به 5 نفر دیگه فروختن . منم منتشر کردم تا به کلاه برداری ادامه ندن .

و انتشار قالبهای بعدی ایشون همچنان ادامه خواهد داشت .

اصلا از تعداد پست هاتون معلوم نیست که Fake هستین ها :))

آغای ادیت فیلم . برای شما جوابی ندارم ( اصلا مطلبتون رو نخوندم )

saraw

New Member
بابا تو دیگه کی هستی جیگر :green:

آب از سرت گذشته و پوست کلفت شدی ای ول

بخدا جات بودم آب میشدم یا اینکه اصلا اینجا پیدام نمیشد . تا حالا پرو زیاد دیدم اما به پر رویی و بی شرمی تو اصلا ندیدم بخدا
دزدی قالب مردم رو میکنی و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده ........ خیلی مردی :oops::lol:

آخرین ویرایش:

edit film

New Member
اقای زرنک التماس این سایت رو میکنه که تو رو خدا روی منو بگیرید و فالبو از من بگیرید www.rokesh.ir :lol:

مضمون مدیر سایت روکش به مدیریت عرفان میکس بشرح زیر.... دوستان فقط ببینید چه مارمولکیه این بدیخت

بخونید

دوست عزیز سلام

من مدیر سایت روکش هستم
راستش چند روز پیش یک نفر یک ایمیل زده که قالب سایت شما را داره و از ما خواسته تا این قالب را در سایت قرار بدیم. برای اینکه قالب ریپ شده هست ما هرگز قالب را در سایت قرار نمی دهیم فقط خواستیم به شما هم اطلاع بدیم تا درجریان باشید.
اینم لینک دانلود : ############################

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

عجب به خواری افتاده این اقای ویرایشگر ببینید به کجاها التماس میکنه

حالا متوجه شدید چه ریپ زن قهاریه
با مدیریت سایت روکش تماس بگیرید ببینید چی بهتون میگه تا صحبت های بنده رو متوجه بشید

edit film

New Member
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ای بابا کلک

چند نفر رو اجیر خودت کردی و لینک میذاری

خودتی. همون که بار اول ابروت رفته خودش یه دنیا میارزه اما یک نصیحت هیچوقت دستبرد نزن

موقعی که مدیر سایت مچ تو رو گرفت گفتی یک قالب رو بردم و خسارت در ملا عام دادی فقط جهت دزدی شما
حالا سر از همه قالب های ایشون دراوردی
دوستان دانلود کنید و حال ببرید:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

edit film

New Member
تا چند وقت دیگر شاهد قالب بسیلر زیبا و جدید عرفان میکس باشید

این قالب ها دیگه قدیمی شدند

از دانلود اینها لذت ببرید دوستان

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

edit film

New Member
باتشکر از شما

با قرار دادن لینک دانلود قالب ها کمک بزرگی به شکایت ما و مدرک سازی نمودید
از اینکه در مورد این پرونده ما را یاری کردید بسیار سپاسگذاریم

باتشکر

من پول قالبی که منتشر کردم رو پرداخت کردم .

هرطور که میخواهید شکایت کنید . تمامی مکالمات شما هم موجوده توی اس ام اس ها .

شکایت کنید چون بنده هم حرفایی دارم که شاید فقط مراجع قانونی بتونن پیگیرش باشن و اثباتش کنن .

من از روی این که 100 هزار تومن بابت قالب به شما پرداخت کردم قصد استفاده شخصی داشتم .

ولی وقتی گفتین قالب به 5 نفر فروخته شده دیدم دارین کلاه بردارین میکنید منتشر کردم .

بابت اتهامی که به بنده زدین هم باید من شکایت کنم نه شما .

تاپیکی که در وبهاستینگ تالک جریان داره گویای وضعیت روانی و اخلاقی و عدم صلاحیت شما هست .

حالا با هر مدرکی میخواهید شکایت کنید بنده شدیدا منتظرم .

edit film

New Member
اگر مدرک کافی برای اینکه این شخص به چند نفر فروخته رو بتونی اراءه کنی حق با شماست
ایشون هیچ نیازی به فروش و درامد قالب نداره همانطور که مرتب داره قالب طراحی میکنه و هزینه هم میکنه و شما باید بدونید که اصلا احتیاجی داره به پول فروش این قالب

در ضمن برای شما تاسف داره و سوال اینه که فکر کنید این شخص بدترین ادم روی زمین است اما فقط این برای من سواله که چرا قالب ها رو بدون اجازه برداشتید با اینکه بهتون اعتماد کرده بود ؟ شما با همه این کار رو میکنید؟

تا حالا کسی رو دیدی در مقابل هزینه یک ویرایش قالب سایت خود رو به کسی بده که این دومی باشه؟
شما کار اشتباه و زشتی کردی که هر کس جای این اقا بود یا حتی شما همین کار رو میکردید و جالب اینجاست که ادعا هم دارید واقعا خنده داره
من بجای شما بودم معذرت خواهی میکردم و قالب ها رو بخاطر حماقت خودتون نباید اینکار رو میکردید حالا مشخصی شد روانی کیه

بهرحال هر طور دوست دارید ادامه دهید چون این قالب ها قدیمی شده و سفارش طراحی قالب جدید داده شده و تا 20 روز دیگه بارگذاری خواهد شد

فقط این وسط شما بعنوان وبمستر دارید بین مشتریان خودتون بی اعتماد میشید و جلوه خوبی براتون نداره
عرفان میکس هم نیاز به درامده های اینچنینی نداره و از حرفه و کار پردرامدش هم معلومه که بی نیازه خداروشکر

التماس دعا

مدرک لازم نیست توی اس ام اس گفتین حرف خودتون مدرک اس ام اس هم موجوده .

نفروشین هم مهم نیست من پولو بابت چی دادم ؟ شما جریمه تعیین کننده ای ؟ دادم خریدم میخواستم منتشر کنم الانم انتشارو متوقف کردم کاری نکن دیگه جور دیگه جواب بدم .

یاعلی

جدیدترین ارسال ها

بالا