کلاهبرداری و فروش قالب دزدیده شده توسط کاربر mr-programer

edit film

New Member
سلام
دوستان عزیز
طبق تماس تلفنی با مدیر این سایت که در حال حاظر کاربر فوق
mr-programer اونو در حال فروش گذاشته دزدی و بدون اونجا از روی قالب برداشته و دارن فروش میکنن
توضیح: تا اونجایی که تو وب هاستینگ هم از این شخص به بدی یاد شده به این نتیجه رسیدم که ایشون برای یک ویرایش کوچک در وبسایت فوق و اعتماد صاحب وبسایت به ایشون ورودی های مربوطه رو به ایشون میدن و ایشون در کمال نامردی قالب هایی که بر روی هاست این بنده خدا هست رو بدون اجازه بر میداره و اینجا دارن کسب روزی حرام میکنن البته من بشخصه مورد رو تو وب هاستینگ دیدم که از ایشون شکایت شده . ایشون فرد مورد اعتماد نیست و بارها و بارها بعنوان ویرایشگر قالب خودشو معرفی میکنه و قالب های هزینه شده مردم رو بدون اطلاع برمیداره و اینجا برا فروش میذاره و شما هم بیخبر از همه چی

اگر قصد خرید بصورت رضایت کامل و بدون هیچ ایراد در قالب بصورت سورس کامل مدیر این سایت اونو در اختیارتون میذاره با قیمت بسیار پایین
بنظرم این بهتره که بصورت حلال خریداری کنیم

شماره تماس مدیریت: 09165004525 - 09166004525

بهرحال اگر قصد خرید دارید حتما با صاحب این قالب که مشخصات تماس در وبسایت دارند تماس بگیرید تا متوجه بشید با دلایل و مدارک مهم

اینم لینک
http://forum.majidonline.com/threads/218038-%D9%86%DB%8C%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

edit film

New Member
بازدیدکنندگان عزیز

هرگز کاراتون رو به این ادم پلید در اینجا ندید و کاری رو با شما انجام خواهد دا همانطور که با این دو سایت انجام داده

بهش اعتماد نکنید و میتونید برید تو وب هاستینگ یه تحقیق کوچولو ازش کنید همه چی میاد دستتون

خودتان قضاوت کنید ببینید همش از هکر و دزدی و غیره حرف میزنه و باید فهمید شخصیتش چیه

موفق باشید

edit film

New Member
اقای زرنک التماس این سایت رو میکنه که تو رو خدا روی منو بگیرید و فالبو از من بگیرید www.rokesh.ir :lol:

مضمون مدیر سایت روکش به مدیریت عرفان میکس بشرح زیر.... دوستان فقط ببینید چه مارمولکیه این بدیخت

بخونید

دوست عزیز سلام

من مدیر سایت روکش هستم
راستش چند روز پیش یک نفر یک ایمیل زده که قالب سایت شما را داره و از ما خواسته تا این قالب را در سایت قرار بدیم. برای اینکه قالب ریپ شده هست ما هرگز قالب را در سایت قرار نمی دهیم فقط خواستیم به شما هم اطلاع بدیم تا درجریان باشید.
اینم لینک دانلود : ############################

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

عجب به خواری افتاده این اقای ویرایشگر ببینید به کجاها التماس میکنه

حالا متوجه شدید چه ریپ زن قهاریه
با مدیریت سایت روکش تماس بگیرید ببینید چی بهتون میگه تا صحبت های بنده رو متوجه بشید

جدیدترین ارسال ها

بالا