کلاس پیوند چند فایل swf زماندار و انیمیشن دار و صدا دار

irdesignco

Member
سلام .من "کلاس پیوند چند فایل SWF زماندار و انیمیشن دار و صدا دار " رو نگاه کردم مشکلی دارم که با این کلاس حل میشه .ولی نمیدونم چطور از اون استفاده کنم .میتونید منو راهنمایی کنید؟ اگه ممکنه این صفحه رو ملاحظه کنید ببینید چطور میتونم مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=165141

فایلها رو اینجا ضمیمه کردم......و هر دو فلش رو با اکشن 3 کار کردم ولی بازهم مشکل حل نشد......
باتشکر:rose::rose::rose:
[FONT=&quot] [/FONT]

irdesignco

Member
با سلام و تشکر از شما .من همون کلاس رو دیدم ولی طرز استفاده ازش رو بلد نیستم. کنار فولدر هادی متال چند تا فایل swf بود که فایل پازل خودم رو جانشین اون کردم درست شد ولی فایل های 1 تا 4 رو نمیتونم پاک کنم .یعنی فقط میخوام یک فایل لود بشه .توی پروژه ای که آدرس دادم چطوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

irdesignco

Member
با تشکر از شما .اون متنو چند بار خودم .راستش خیلی تخصصی بود .منم مبتدی ام .اگه مرحله به مرحله راهنمایی کنید ممنون میشم.

++Hadi++

Active Member
ببینید . اول کلاس منو ایمپورت کرده و بعد نمونه سازی می کنید . یعنی یه برنامه از کلاس الگوی من بوجود می یاد . بعد یه متد داره که تک تک آدرس swf ها رو از شما می گیره و به عنوان پلارامتر دوم ، زمان هر swf رو به ثانیه . نهایتا با start کردنش ، حالت نمایش شروع می شه . فقط فک کنم باید انیمیشن تو همه swf ها تو تایم لاین اصلیشون باشه . البته مطمئن نیستم چون خیلی وقت پیش اونو نوشته بودم . یه نگاهی به سمپلش بندازین کار دستتون می یاد .در ضمن بعد از اتمام نمایش هر swf ، رم رو از اون خالی می کنه .(اونو از رم می کشه پایین ) تا رم اشغال نشه .
بلای....

irdesignco

Member
باسلام .تونستم ازش استفاده کنم .فقط مشکل اینجاست که فلش اصلیم رو با اکشن 2 نوشتم و نمیتونم کداشو تغییر بدم به 3.این کلاس پیوند فایل های swf رو چجوری با اکشن 2 کار کنم
خیلی گرفتارم .........مرسی

++Hadi++

Active Member
خیلی درد سر داره . بهتره این کلاس رو به اکشن 2 ترجمه کرده و تو اکشن 2 ، این کار رو انجام بدین . وگرنه باید با local connection این ارتباط برقرار شه . کلاس چیز تخصصی نداره . اونو به اکشن 2 ترجمه کنین . با استفاده از مقاله actionscript 2.0 migration

جدیدترین ارسال ها

بالا