کلاسی برای شناوری اجزای صحنه نمایش و تنظیم خودکار آنها در مکان درستشان در فلش

شروع موضوع توسط ++Hadi++ ‏25 نوامبر 2010 در انجمن برنامه فلش Flash

کلمات کلیدی:
  1. ++Hadi++

++Hadi++ Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    باسمه تعالی
    [FONT=&amp]نام کلاس : [/FONT]FitScreen
    [FONT=&amp]نام سازندگان : کوروش شریفی([/FONT]DaaDaaDoDo[FONT=&amp])[/FONT] – [FONT=&amp]هادی عباسی (++Hadi++[/FONT][FONT=&amp])[/FONT]
    [FONT=&amp]ورژن : 3.0[/FONT]
    [FONT=&amp]زبان پیش فرض : اکشن اسکریپت 3[/FONT]
    [FONT=&amp]تاریخ انتشار نسخه سوم: [/FONT]November 07, 2013 [FONT=&amp] میلادی – 17/08/1389 شمسی[/FONT]
    [FONT=&amp]فعالیت : شناوری اجزای صحنه و تنظیم آنها با حالت تعیین شده بصورت خودکار و بی دنگ و فنگ – اشیای صحنه را هر جای صحنه که خواستید بگذارید ، بعد آنها کنترل می شوند .این کلاس راهی است ساده و عالی برای تنظیم خودکار اجزای صحنه برنامه یا سایتتان در شرایطی مطلوب ، تا سیستم و فرم صحنه تان در تغییر سایز صحنه بوسیله کاربر ، به هم نخورد .شما حتی می توانید [/FONT]register point[FONT=&amp] یا نقطه ثقل مرکزی مووی کلیپ یا دکمه تان را نیز با دستورات این کلاس تعیین کنید .[/FONT]
    [FONT=&amp]کلاسهای مورد نیاز برای استفاده از این کلاس در کنار سورس اصلی : [/FONT]GreenSock TweenMax
    نكات ارتقاي ورژن سوم: امكان خروج اشياي در حال كنترل از كنترل با استفاده از متد RemovePositionInStage

سلام
    این کلاس رو به حول و قوه الهی نوشتم .کوروش شریفی (DaaDaaDoDo ) عزیز ، مسبب و طراح اولیه این کلاس بودند :
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=149084
    و بنده قول داده بودم که این کلاس رو می نویسم و کامل می کنم و این کار رو کردم .
    در نهایت خدا رو شکر می کنم .دانلود کنید و لذت ببرید .
    یه آموزش هم واسه اش نوشتم .
    موفق باشید ...:cool:

پیوست ها:

آخرین ویرایش: ‏8 نوامبر 2013
    نوشته شده توسط ++Hadi++ در ‏25 نوامبر 2010
    mohammad moeini، brain، aliwaver و 25 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ++Hadi++

++Hadi++ Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    این کلاس به ورژن سوم ارتقا پیدا کرد...
    نکات اضافی: کمک به حذف اشیای شناور شده با استفاده از متد RemovePositionInStage
    توضیح و سمپل در پست شماره 1

نوشته شده توسط ++Hadi++ در ‏8 نوامبر 2013
    aliwaver، r.miri19، yaa110 و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. aliwaver

aliwaver New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    مشاهده پیوست aliwaver.rar
    دوستان تورو خدا ببخشید که اینجا مطرح میکنم شاید اینچا جاش نبود ، ولی یه مشکلی دارم و اگه حل نشه کلی ضرر میکنم ، پس تورو خدا کمکم کنید
    اگه میشه این فایل رو (فایلی رو که بالا ضمیمه کردم) برام با استفاده از این کلاس آبجکت هاشو شناور کنید چون من cs5 دارم و نتونستم فایل های توی مثال رو ببینم (تورو خدا کمکم کنید)
    (اگه میشه طوری از کدها و کلاسها استفاده کنید که منم بدونم چیکار کردید (واسه فایل اصلیم) خدا خیرتون بده . ممنون )
    در آخر میخوام سایتی که درست کنم دقیقا به این شکل بشه (از لحاظ اندازه و نحوه شناور شدن نه از لحاظ محتوی) مشاهده پیوست flash.rar

آخرین ویرایش: ‏13 جولای 2014
    نوشته شده توسط aliwaver در ‏13 جولای 2014
  4. aliwaver

aliwaver New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    دوستان کسی نتونست منو کمک کنه؟ بخدا کارم گیره ممنون میشم کمکم کنید

نوشته شده توسط aliwaver در ‏15 جولای 2014

به اشتراک بگذارید