افزونه 1 کلاسی برای برگرداندن اطلاعات سیستم عامل اندروید گوشی از جمله طول و عرض صفحه نمایشگر

سلام
از طریق کلاس flash.system.Capabilities برخی خصوصیات سیستم از جمله طول و عرض صفحه نمایش را به دست می آوردم فکر کردم شاید در ادوب ایر برای گوشی نیز کار کند ولی جواب نداد. آیا کلاس دیگری مورد نیاز است که به راحتی کلاس ذکر شده این کار را برایم انجام دهد. یعنی طول و عرض صفحه نمایش گوشی و برخی اطلاعات دیگر را برایم برگرداند. ممنونم

سلام دوستان
من در این مدت برای جواب این سؤالم در اینترنت جستجو کردم ولی هنوز جواب مناسبی پیدا نکردم. لطفا اگر کسی از دوستان میدونه کمک کنه.

Fanous

Well-Known Member
سلام
از طریق کلاس flash.system.Capabilities برخی خصوصیات سیستم از جمله طول و عرض صفحه نمایش را به دست می آوردم فکر کردم شاید در ادوب ایر برای گوشی نیز کار کند ولی جواب نداد. آیا کلاس دیگری مورد نیاز است که به راحتی کلاس ذکر شده این کار را برایم انجام دهد. یعنی طول و عرض صفحه نمایش گوشی و برخی اطلاعات دیگر را برایم برگرداند. ممنونم

سلام
کد:
Capabilities.screenResolutionX
Capabilities.screenResolutionY

سلام
ممنونم کد فوق در موبایل هم جواب میده ولی در چند گوشی امتحان کردم در دو گوشی از جمله مال خودم کد فوق عمل می کرد و برنامه ام در صفحه نمایشگر در اندازه درست نمایش داده میشد ولی در دو گوشی دیگر برخی کدها درست عمل می کرد و به شکلی که انتظار داشتم درست فیت نمیشد. آیا ممکنه مثلا این دستور در برخی گوشی ها و یا سیستم عامل متفاوت درست کار نکنه؟ یا مشکل را در جای دیگر باید بررسی کنم؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
در مواردی که مشکل دارند خروجی این داده ها را در یک فیلد متنی نمایش دهید و تست کنید که داده مربوطه چیست
اگر داده را دریافت می کنید طبیعتا مشکل در اعمال مقدار به شی برای فیت شدن هست
موفق و پیروز باشید

سلام، به خاطر اینکه به شدت درگیر همین پروژه بودم یکی دو روزی نتونستم حتی به انجمن سر بزنم ولی بعد از کلی کلنجار رفتن و تست کردن به همین نتیجه که شما فرمودید رسیدم و این کار را نیز کردم و دارم نتایج را بررسی می کنم و فکر می کنم یکجایی در کدهایی که نوشته ام اشکال وجود دارد برای اطمینان بیشتر باید این فایل را در گوشی هایی که قبلا درست کار نمی کرد بررسی کنم ببینم مشکل در کجاست. باز هم ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا