کلاسی برای اجرای رندوم فرمها در فریم های مووی کلیپ فلش به صورت رندوم و با زمان توقف

++Hadi++

Active Member
سلام دوستان عزیز
یکی از دوستان عزیز به اسم کاربری p30graphic خواسته بودند تا یه برنامه واسه اجرای فرم های داخل فریم های مختلف یه مووی کلیپ بنویسم جوری که مثلا در 40 فریم از یه مووی کلیپ ، 40 تا فرم یا هر چیز دیگه ای باشه و بین اینها هم یه زمانی رو برای توقف داشته باشیم و تمام فریم ها هم به صورت رندوم پیمایش بشن . خوب من هم یه کلاس داینامیک برا این کار طراحی کردم تا شاید اگه دوستان دیگه هم نیاز داشتن از اون استفاده کنن .
کافیه اسم instance name اون موویتو (هر چند تا فریم داره مهم نیست ) به این کلاسم پاس بدی و زمان توقف بین هر فریم رو به ثانیه بدی و دیگه اون کارتو راه می ندازه .
این کلاس به AS3 هستو سمپل اونو باید با فلش cs4 باز کنی ...
این کلاس واسه بهتر شدن هنوز جا داره و به زودی یه Event هم براش تعریف می کنم تا وقتی خاتمه پیدا کردن یه Event صدا زده بشه تا به راحتی با addEventListener بهش گوش بدین تا اگه کار خاتمه پیدا کرد دوباره مثلا بتونین اونو از اول اجرا کنین .
استفاده از اون خیلی راحت هست . فقط یه سند فلش به زبان اکشن 3 باز می کنین و یه مووی کلیپ رو می سازین و مثلا در اون 40 تا فریم قرار می دین و در هر فریم ، یه فریم اختصاص می دین و بعد کلاس نوشته شده رو کنار اون سورس قرار می دین (در روت اون سورس ) و بعد اونو به صورت زیر ایمپورت و استفاده می کنین :
PHP:
import RandomTimerFrameNavigator;
var Randomize:RandomTimerFrameNavigator=new RandomTimerFrameNavigator(MainMoviee,3,true);//گزارش گیری
//Randomize.Update(MainMoviee,3,false);اپدیت شدن 
//Randomize.LogMode=true;//برای گزارش گیری از فریم پلی شده
//Randomize.LogMode=false;//برای عدم گزارش
//var Randomize:RandomTimerFrameNavigator=new RandomTimerFrameNavigator(MainMoviee,3,false);//عدم گزارش
//var Randomize:RandomTimerFrameNavigator=new RandomTimerFrameNavigator(MainMoviee,3);//عدم گزارش
//(حالت گزارش گیری از فریم های پیموده شده ، زمان توقف بین هر فرم به ثانیه ، مووی کلیپ فرم دار)
یه بار دیگه یادآوری می کنم که قراره روش کار کنم و بهتر و کامل ترش کنم و همینطور کانسترکتور این کلاس ، سه تا پارامتر مووی کلیپ مورد نظر ، زمان توقف و حالت گزارش گیری رو ازتون می گیره .
در استفاده از این کلاس مهم نیست موویتون چند تا فریم داره ، تمامی فریم ها یک بار اجرا خواهند شد ، منتها به صورت تماما رندوم و با فاصله زمانی که به اون می دین ...
سمپل رو دان کنید ...
امیدوارم مورد توجه واقع بشه ...
بای...

پیوست ها

• Frames Random navigate.rar
    11.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

p30graphic

Active Member
ممنونم خیلی لطف کردی
هنوز تست نکردم اما فکر کنم کارم رو راه بندازه
بازم ممنون