کسی هست که mesh modeling 3d autocad رو بلد باشه ؟؟

hamoost

New Member
کسی هست که بتونه mesh modeling در تری دی اتوکد رو آموزش بده من چند تا عکس می زارم تا واضح تر باشه ممنون

راستی من کارم ساخت سازه های چادریه و این دستور خیلی به کارم میآد اگه ممکنه به صورت تصویری یه مسلمونی آموزش بده ؟؟

تو این سایت چندید نمونه اتوکدی هست میتونید دانلود کنید :
http://www.parachip.demon.co.uk/index_files/drawings.htm

این هم یه آموزش تصویری هست که زیاد معلوم نیست چی میکنه:
http://www.youtube.com/watch?v=0hlLIkXxIxk

t_tent_160.gif

image3251.gif

single%20sheet%20modeling%20small.jpg

tent_form_950.jpg

mesh-1-01.png

راستی این تصویر زیر چه نوع اتوکدیه ؟؟ اتوکد معمولیه یا مخصوص طراحی سازه های چادریه؟؟ آخه عکس سازه چادری روشه !!!!!!!!!!!!!!!

AutoCAD_2012.JPG

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
علیک سلام...

راجع به سه بعدی تو اتوکد من نمیتونم کمکت کنم...

راستی این تصویر زیر چه نوع اتوکدیه ؟؟ اتوکد معمولیه یا مخصوص طراحی سازه های چادریه؟؟ آخه عکس سازه چادری روشه !!!!!!!!!!!!!!!

تصویری که گذاشتی اسمش اتوکد oem هستش و نه اتوکد معمولی هستش و نه مخصوص سازه های چادری..

این محصول که فکر میکنم اختصاصاً لاینسس شده برای آمریکای شمالی هستش و یک محصول مشترک بین شرکت آتودسک و techsoft3d هستش و طبق دانسته های من چون شرکت techsoft3d تو کار برنامه های صنعتیه این برنامه هم به احتمال خیلی زیاد واسه کار های صنعتی ساخته شده..
طبق گفته سازندگانش..
-این محصول همه قابلیت های اتوکد های معمولی رو داره ولی با نسخه های معمولی فرق میکنه و برای کاربرهای معمولی ساخته نشده...
-استفاده از فن آوری های جدید در نرم افزار اتوکد..
-مشتریان را قادر به مشاهده ، ویرایش و به اشتراک گذاری طرح ها با هر کسی، در هر نقطه از یک مرورگر وب و یا دستگاه تلفن همراه امکان پذیر کرده...

hamoost

New Member
دوست عزیز ممنون از راهنماییت این برنامه برای فروش در ایران وجود داره ؟؟؟ کسی هست که با این برنامه کار کرده باشه ؟؟؟

DIMO

Active Member
دوست عزیز ممنون از راهنماییت این برنامه برای فروش در ایران وجود داره ؟؟؟ کسی هست که با این برنامه کار کرده باشه ؟؟؟

در این مورد من اطلاعی ندارم..ولی یه سری تو سایت اتودسک رو که داشتم نگاه میکردم نوشته بود اگه لاینسس این برنامه رو برای محدوده خارج از آمریکای شمالی میخواین باید توسط ایمیل و با خود شرکت اتودسک مکاتبه داشته باشین...

arbab_arch

Member
سلام در مورد ساخت این سازه های چادری باید بگم باید از چند دستور مثل:
ucs object
polyline
spline
و
edgesurf
استفاده کنی.
اموزش روتو اولین فرصت میزارم دوست من.:rose:

hamoost

New Member
مرسی دوست عزیز من ucs object و spline رو بلدم ولی اون دو تا رو نمی دونم چیه ممنون می شم یه توضیحی بدی :rose:

nassssim

New Member
برای استفاده از دستور edgesurf باید 4 تا خط داشته باشی که دقیقا از endpoint همدیگه شروع شده باشند یعنی 4 تاشون لب به لب باشن. در ضمن این خطوط باید در بعد های مختلف باشند وبه بیا ساده تر سازه کارت که باید پارچه روی اون بشینه رو باید با line یاpline بکشی و بعد دستور edgesurf رو بزنی و به ترتیب خطوط رو کلیلک کنی با کلیک روی خط چهارم پوسته ایجاد میشه روی این 4 تا خط. در ضمن میتونی پوشش ایجاد شده رو هم نرم تر بکنب اگه مناسب نبود.

hadi3dsal

New Member
باید دو تا یا بیشتر پلان در ارتفاعای مختلف بسازی بعد loft کنی همین پایان نامه منم سازه چادری بود.

baran 2012

New Member
سلام دوستان
کد سازه چادری کسی داره ؟

یعنی هیشکی به اینجا سر نمیزنه :?: دو هفته پیش این پیام گذاشتم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا