کسی می تونه همچنین برنامه ای بنویسه؟

yehnafar

New Member
آقا من برای تزم باید با یه نرم افزار کوفتی کار کنم که خیلی بوقه کلا چیز مزخرفیه. خروجی این نرم افزار یه فایل از جنس تکسته (به نام: "Result" -بدون پسوند) و تو فواصل زمانی مشخص هم (در اصل بعد از یه تعداد تکرار-iteration- مشخص) اطلاعات خروجی رو روی همین فایل overwrite می کنه.

حالا من می خوام اگه بشه به برنامه ای نوشت که مثلا هر یک ساعت یکبار ( از شروع اجرای برنامه) بره و این فایل result رو بخونه و به یه نام «جدید» دوباره write اش کنه. مثلا به شکل result001، result002، و ... . تا در واقع خروجی برنامه رو در طی زمان بشه در اختیار داشت.

یه چیز هم بگم که چون run این نرم افزار توی CASE یی که من باید اجرا کنم حدود 4-5 روز طول میکشه عملا این که بشینم پای برنامه و هر یک ساعت یکبار خودم اون فایل رو RENAME کنم غیر ممکنه! :-?

حالا جوونمردی هست که بتونه منو کمک کنه تو این مورد؟ خدا ایشالا بلای تز سرتون نیاره.:sad: :sad:

saalek110

Well-Known Member
Doste گفت:
.

نه اینکه فایل رو بخونه و دوباره فایل رو بسازه , فایل رو کپی کنه.
من هم به همين نتيجه رسيدم.
filesystem object
را براي همين پروژه مي خواستم ولي هنوز موفق نشدم.
.

MnavidM

Active Member
سلام.

ببین یه راه ساده اینه :

یه Timer روی فرم برنامت بزاری و بعد اون رو روی 60 دقیق تنظیم کنی که از فایلت کپی بگیره .

نه اینکه فایل رو بخونه و دوباره فایل رو بسازه , فایل رو کپی کنه.

و میتونی یه متغیر هم براش بزاری که هر دفعه ازش کپی میگیره یکی به مقدارش اضافه بشه و بعد اسم فایل رو + اون متغیر بزاره.

موفق باشی.
نوید.

1Program

Member
سلام :
شما این برنامه را با استفاده از پاسکال هم می توانی بنویسی .
فقط کافیست لیست فایلهای موجود در مسیر را بدست بیاوری .
مثلاً : Result , Result001 , Result002
حال شما باید Result003 را بسازی :
و یا از یک شمارنده که در فایل و یا رجیستری ذخبره می شود استفاده کنی تا همینطور برای شما فایل بسازد .
(FileName = 'Result' +inttostr( Counter

برای اطلاعات بیشتر به من میل بزنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا