کسی میدونه چطوری بک گراند فلش در این نرمافزار از بین برده تصویر رو ببینید

smhosseini61

New Member
بسمه تعالی
سلام و پشاپیش عید فطر مبارک میخواتسم بدونم کسی میدونه چه جوری background این فایل فلش رو برداشته تمام پیجهای انجمن رو خوندم ولی نتیجه اینو نمیده ممنونم راهنمایی کنید
تصویرزیر رو میگم

تصویر را ملاحظه بفرمایید
2Q==

پیوست ها

• 1 copy.jpg
    1 copy.jpg
    735.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16

Fanous

Well-Known Member
مهندس جان باز نشد لینکش ممکنه راهنمایی بفرمایید

باید از برنامه های چیز استفاده کنین تا لینک های چیز شده رو بتونین ببینین
من متن اون لینک رو عینا واستون کپی کردم:
کد:
Creating Transparent Application Window in Adobe AIR

Posted by shardulbartwal on October 7, 2010

Acheiving this is very simple. You need to made two changes in the YouApplicationName_app.xml by setting systemChrome and transparent properties.

<initialWindow>
<systemChrome>none</systemChrome>
<transparent>true</transparent>
<initialWindow>

And inside your WindowedApplication you have to set these four properties:-

backgroundAlpha=”0″
showTitleBar=”false”
borderStyle=”none”
showStatusBar=”false”

Thats all and you will achive this.

Enjoy……..

Fanous

Well-Known Member
شما اگر دستی یه چیزی توی فایل xml اضافه کردین بعدش read only ش کنین که تغییراتتون از بین نره

smhosseini61

New Member
مهندس عزیزم حل شد البته جسارتا نه با روش شما چون روش شما در حالت html و xml هستش !!!!! چه قدر هم قشنگ با تلفیقی از فوتو شاپ , ام ام بی و خود فلش هورااااااااااااااااااااا خدا راااااااااااااااااااااااااشکر ممنونم هم که شما هم وقت گذاشتین و به عرایض بنده گوش دادین ممنونم

Fanous

Well-Known Member
مهندس عزیزم حل شد البته جسارتا نه با روش شما چون روش شما در حالت html و xml هستش !!!!! چه قدر هم قشنگ با تلفیقی از فوتو شاپ , ام ام بی و خود فلش هورااااااااااااااااااااا خدا راااااااااااااااااااااااااشکر ممنونم هم که شما هم وقت گذاشتین و به عرایض بنده گوش دادین ممنونم

خب بهتون تبریک میگم که به هدفتون رسیدین
اگر دوست داشتین آموزش کار رو هم بگین که این تاپیک به یه سرانجامی رسیده باشه
موفق باشین

smhosseini61

New Member
رو چشم مهندس رو چشم حتما ببین مهندس از پایه شروع میکنم مهندس جون تا امروز ظهر یک فیلم کار خودمو از صفحه کپچر میکنم تو همین تاپیک و سایت خوشگلت براتون بارگذاری میکنم تا همه دقیقا تصویری ببینند به جانه خودم با یه گرافیست و با یه ام ام بی کار چونه زدم تا فهمیدم چه خبره خودم هم که اکشن کار پوسم کنده شد ولی کوچیکتم تا همین ظهر براتون بار گذاری میکنم یا علی

با Adobe Air در تنظیمات Window و همچنین با استفاده از wrapper هایی مثل Zinc میشود این کار را انجام داد.

جدیدترین ارسال ها

بالا