کسی میتونه اینو نصب کنه

1-محتوای پوشه hotOcean_MayamrShader\2013\64 رو به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\mentalray\shaders منتقل کن.(فایل با پسوند mi رو تو پوشه shaders\include بریز).
2-محتوای پوشه \mrShader\icons به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\icons منتقل بشود.
3-محتوای پوشه dlls\64 به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\bin منتقل بشود.
4-محتوای پوشه deformer\2013\64 به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\bin\plug-ins منتقل بشود
اینم یه رندر که از مثالای خودش گرفتم.
Ocean.jpg

rainbmaya

Active Member

1-محتوای پوشه hotOcean_MayamrShader\2013\64 رو به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\mentalray\shaders منتقل کن.(فایل با پسوند mi رو تو پوشه shaders\include بریز).
2-محتوای پوشه \mrShader\icons به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\icons منتقل بشود.
3-محتوای پوشه dlls\64 به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\bin منتقل بشود.
4-محتوای پوشه deformer\2013\64 به پوشه C:\Program Files\Autodesk\Maya2013\bin\plug-ins منتقل بشود
اینم یه رندر که از مثالای خودش گرفتم.
مرسی دوست من. اما من هنوز مشکل دارم. یه پوشه هست به نام Source ، اونو چیکار کنیم؟ در ضمن تو این مسیرC:\Program Files\Autodesk\Maya2013\mentalray\shaders رو سیستم من تا منتال ری هست و پوشه Shader نیست ؟البته من اون فایلها رو تو پوشه lib و include ریختم و قبلا همینکارارو انجام داده بودم ولی انجام نشده بود! موقع لود کردن پلاگین ارور میده.
HTML:
// Error: Unable to dynamically load : C:/Program Files/Autodesk/Maya2012/bin/plug-ins/hotOceanDeformer.mll The specified module could not be found.
  // 
 // Error: The specified module could not be found.
  // 
 // Error: pymel.core : Failed to get command list from hotOceanDeformer // 
 // Error: pymel.core : Failed to get depend nodes list from hotOceanDeformer // 
 // Error: The specified module could not be found.
  (hotOceanDeformer) //
من MAYA 2012 X64 Hotfix4 نصبه رو سیستمم. اینو واسه استفاده تو Arnold Renderer میخوام. نمیدونید میتونه اینو رندر کنه یا نه!؟!

پیوست ها

• Screen.jpg
    Screen.jpg
    229.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Screen2.jpg
    Screen2.jpg
    172.3 کیلوبایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:
پوشه source , سورس اصلی برنامه هست و برای اجرا نیازی به اون نیست.در مورد ارور هم راه حل خاصی ندارم (در کل مایا 2012 خیلی مشکل داره , پیشنهاد می کنم از 2011 یا 2013 استفاده کنی).
در ضمن این فایل ها , شیدر منتال ری هست و ارنولد نمی تونه اونو رندر کنه.

ssdsajad

Active Member
بچه ها من اینو نصب کردم و تو پلاگین ها اجراش کردم
یکی به من بگه اصلا این چی بود؟؟؟
عادت کردیم هرچی گیر بیاریم نصب کنیم
یه پلاگین بود واسه اینکه منتال ری دریا رو رندر کنه؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا