تغییرات فایل 1 کسی تونسته ادیوس 6.07 رو توی ویندوز 64 بیت 7 کرک کنه؟

hamed_aa

New Member
سلام به همگی

من ادیوس 6.07 رو توی سیستم 64 بیتی نصب کردم
یه پوشه ای داره قبل از اینکه شبیه ساز قفل رو نصب کنی به نام Dseo13b که توش توضیح داده مراحل رو
طبق مراحل ، اول Dseo13b را اجرا و enable test mode رو میزنم و بعدش sign رو میزنم و ادرس C:\Windows\System32\drivers\MultiKey.sys رو میدم و بعد ok میکنم

بعد از این ، سیستم رو ریستارت میکنم و در نهایت RemoveWatermarkX64 رو اجرا میکنم و دوباره ریستارت میکنم

چیزی هم که توی نت پد خودش نوشته برای راهنمایی اینه :

COMPLEMENTT TO REMOVE THE AUTOMATIC DETECTION OF SIGNATURE (F8)

1 First of all, launch the utility "dseo13b" then select "Enable Test Mode", afterwards select"Sign a System File", then click "Next",
assign path to C:\Windows\System32\drivers\MultiKey.sys , then select OK to patch, afterwards select OK, then reboot your PC.

2. Then apply *RemoveWatermarkX64* "to remove any trademark, test mode", reboot your PC and ready... ،F8 NO MORE!

Note: this applies only to Windows 7-64bit

بعدش که میرم توی Dongle_emulator_with_MultiKey_x64 تا نصب کنم ، مراحل نصب شروع میشه و آخر سر بعد از چند دقیقه Failed میزنه و توی مشخصات درایور علامت تعجب میاد و میزنه This device cannot start. (Code 10) بعد از این همه ماجرا!!

کجای کار مورد داره؟کسی نصب کرده تاحالا که راحت براش کار کنه؟

اگه کسی کرک این ورژن رو حالت دیگه ای داره (مثل فایل اصلی کرک شده) هم بده ممنون میشم

hamed_aa

New Member
خوب شد ما یه جا بلاخره گیر افتادیم

شهر فرنگ شده همه میان میبینن ولی کسی نمیتونه راهنمایی کنه! :(

با سلام دوست گرامی
دوست عزیز من تاهابال نرم افزار ادویس رو تو 64 بیت نصب نکردم
ولی این برنامه ادیوس شما خودش ایا 64 بیت هست ، نمیدونم شاید بشه برنامه های 32 بیت رو تو 64 نصب کرد امتحان نکردم ولی سعی کن برنامه یی که نصب میکنی همشون 64 بیت باشن چون سیستمت 64 بیتی هست ،
شاید خوده برنامه ادیوس شما تو سیستم 64 بیت نصب بشه ولی وقته نسخه ادیوس 32بیت باشه ونصب هم بشه موقعه ی کرک کردنش به مشکل شاید بربخورید
انشالله که مشکلتون حل شده باشه
دوست عزیز امکانش هست نسخه 6.07 ادیوس رو برای ما جهت دانلود این نرم افزار بزاری
ممنونت میشیم

hamed_aa

New Member
سلام
ممنون از پاسخ
ادیوس تو 64 و 32 نصب میشه

کرکش 32 بیتش و 64 بیتش جداست (نسخه 6.07 )
و نسخه 32 بیت رو بدون مشکل کرک کردم
اما روی 64 بیت قبلش یه سری کارا باید انجام بدی که من همه مراحل رو رفتم و نتیجه نگرفتم!

امکاناتش رو هم تو لینکی که میدم نوشته
اما بارز ترینش برای من اینه که تو 6.07 دوباره مثل ادیوس 4 فایل های فرمت MXF مجدد پشتیبانی میشه و میتونی ازشون استفاده کنی

اینم لینک خدمت شما عزیز :

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=189159&page=3&p=7349037#post7349037

و اینکه اگه رو 64 بیت نتیحه گرفتی مارو بی خبر نذار

من نصب کردم مشکلی هم با کرکم نداشتم
تو کرکی که من دارم اول شبیه ساز قفل سخت افزاری با کلیک نصب میشه بعد هم را اجرا و enable test mode رو میزنم بعدش هم ریست وتمام اگر هم کرکم رو خواستی یه هاست معرفی کن برات بفرستم

hamed_aa

New Member
تمام این مراحل رو رفتم و نشد.

مراحل رو درست انجام میدم و فایل multikey.sys رو که باز میکنم و certificate رو میبینم همه چی درسته.
یعنی درایور ها و کرک درست نصب شدن.

چیزی که تازه به ذهنم رسیده اینه که ادیوس 6.07 رو نصب داشتم رو سیستمم و کرکش هم کار میکرد.
کرکش خراب شد خود به خود (یا با اپدیت شدن ویندوز یا مورد دیگه ) و ادیوس رو پاک کردم تا دوباره نصب کنم و بعد از نصب کرک همچنان ارور The Device Cannot Start میده

دو تا سرویس هم توسط کرک باید اجرا بشه ، که اتوماتیک باز نمیشن و هر کدوم رو دستی هم میخوام استارت کنم ارور میدن :(

آخرین ویرایش:

mnh40

Well-Known Member
به احتمال زیاد چون ادیوست رو از ریشه پاک نکردی این ارور رو میده ....
2 تا راه داری اول اینکه نرم افزار your unistaller رو نصب کن و ادیوست رو از ریشه پاک کن بعد یه بار دیگه ادیوست رو نصب کن بعد کرک کن اگه درست شد که هیچ اگرم درست نشد از همون نسخه تریالش استفاده کن هر وقت زمان برنامه تموم شد (( همون مدت سی روزه)) نرم افزار trial reset رو نصب کن و زمان برنامه رو صفر کن فقط هنگام استفاده از این نرم افزار فقط ادیوس رو اد کن تا ریست بشه
چون هنوز کرک درست و حسابی برای ادیوس ورژن 6.5 به بالا نیومده بهتره از همین راه استفاده کنی هروقت هم که کرک درست و حسابی پیدا کردی ازش استفاده کن
موفق باشی:rose:

hamed_aa

New Member
فکر میکنم کلا مشکل خود ویندوز باشه الان

چون فقط درایور خالی رو هم نصب کردم همراه با sentinel lock بازم نشد

فقط سری اول زمانی که remove watermark رو زدم یه سری نوشته اومد
سری های بعدی میزنه not found

حالا نمیدونم
فکر کنم بهترین راه همون reset trial هست

ضمنا ادیوسم 6.07 هست.6.5 که کلا نصب نمیشه و میگه شما مجوز کافی برای نصب این بسته رو ندارید!!!

ailarali

New Member
سلام حامد جان خوبی طهماسبی هستم میبینم مشکل برات پیش اومد بعد از خرید سیستم مجبور شدم از ویندوز سون 64 بیتی استفاده کنم که به این مشکل شما بر خوردم نمی دونم از چه کرکی استفاده می کنی ولی من از Dongle_emulator_with_MultiKey_x64 استفاده می کنم در اون یه فایل به اسم install استفاده می کردم در ویندوز xp با زدن این و یه کلید مشکل حل می شد ولی در ویندوز سون فایده نداشت تنهاچیزی که ذهنم رسید راست کلیک روی این install و پروپرتیس و در یکی از تبهاش قستی داشت که به صورت کمرنگ بود با زدن تیک پر رنگ و میگفت که برای چه ویندوزی استفاده بشه که ویندوز 7 آخرین انتخابش بود و با انتخاب اون و زدن اوکی و اجرای دوباره ی اون خوشبختانه ریجستر شد و هیچ مشکلی نداره البته بجز این install یه فایل دیگه داره با نام ریمو که با انجام کارهای بالا اول بهتره اینو بزنی و بعد install رو دیگه از تست مد و .... استفاده نکن ضمنا ادیوس من 6.8 هستش تازگیها ویندوز 8 نصب کردم و این مشکلرو با اون دارم یا حق

hamed_aa

New Member
علی جان خیلی مخلصم
آقا راه حل شما رو هم رفتم متاسفانه به نتیجه نرسیدم

میدونی مشکل من چیه؟
مشکلم اینه که اولش یه ماهی سالم بود کرک و نصب شد و کار میکرد
الان بعد ار 1 ماه خود بخود از کار افتاده و هر طوری نصبش میکنم میزنه the device cannot start

مراحل کارای که میکنم رو کامل تو پست 1 نوشتم
این کای که شما هم گفتی رو ، رفتم و compability فایل install رو گذاشتم روی 7 و همون ارور رو میده
نمیدونم مشکل از کجاست
چیز دیگه ای به ذهنت میرسه؟؟

hamed_aa

New Member
دوستان پس از یک سال تلاش و کوشش بلاخره راه حل رو پیدا کردم :) ممنون از همگی

mahbang

Member
مبارک باشه
ولی فکر کنم اگه راه‌حلی که بهش رسیدید رو بنویسید به درد خیلی از جمله خود من بخوره
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا