کسب سی و هشتمین تائیدیه vb۱۰۰% کوییک هیل بر روی ویندوز ویستا

3tare sorkh

New Member
attachment-72916d1314523640-n00019308-b.jpg
Quick Heal توانسته با تشخیص همه ویروس‌های منتشر شده در «In-The-Wild» در طی انجام تستهای مقایسه‌ای بین محصولات آنتی ویروس تحسین موسسه ویروس‌شناسی انگلیسی Virus Bulletin را برانگیزد.

به گزارش ایتنا، این جایزه سی و هشتمین جایزه امنیتی VB۱۰۰% کوییک هیل و سی‌امین جایزه بر روی پلتفرم ویندوز است.

این ششمین تاییدیه بر روی سیستم عامل ویندوز ویستا می‌باشد.

این آزمایش بر روی سیستم عامل Microsoft Windows Vista Business Edition-۶۴-bit with Service Pack ۲- انجام گرفت و نتایج آن در شماره ماه آگوست ۲۰۱۱ مجله Virus Bulletin منتشر شد.

سنجای کتکار (Sanjay Katkar) مدیرفنی شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل گفت: «روز به روز تغییرات زیادی در دورنمای امنیت به وجود می‌آید. این تغییرات در تعداد و پیچیدگی مخرب‌ها (Malware) بطور روزانه می‌باشد. با وجود این کوئیک هیل برای محافظت مشتریانش در برابر ویروس‌ها و مخربهای مهلک و افزایش یافته شده به سختی کوشش می‌کند. موفقیت کوییک‌هیل در این آزمون سخت نتیجه تلاشهای صادقانه و مخلصانه‌ای است که همه تیم کوییک‌هیل وقف کردند و تشویق‌های دلگرم کننده و آرزوهای موفقیتی است که بوسیله مشتریانمان به ما اهداء می‌شود. تداوم کیفیت در محصولات و خدمات اعتقاد مشتریانمان را به کوییک‌هیل افزایش داده است. ما همه اقدامات پیشگیرانه را در جهت حفظ این اعتقاد انجام خواهیم داد.»

Quick Heal قبلا جوایز دیگر بر روی سیستم عامل‌ها و پلتفرم‌های مختلف دیگر دریافت کرده بود.​
 

جدیدترین ارسال ها

بالا