کرک دائمی SWiSHmax 2.0 را با پروژه رنگی یافتم!

irdanlod

Member
سلام!
بالاخره بعد از مدت ها تمرکز بر روی کرک این برنامه تونستم یه قلق پیدا کنم که بتونید سویش رو دائم کرک کنید. همونطور که می دونید با کرک های موجود در سایت ها تنیجه کار به صورت سیاه و سفید میشه ولی با این روش کار شما کاملا رنگی خواهد بود.

برای کرک کردن برنامه بعد از نصب باید روی Unlock کلیک کنید. اینطوری به یه صفحه از سایت SWiSH منتقل میشید. در اون صفحه ایمیل خودتون رو بدید و !GO رو کلیک کنید. یه ایمیل براتون ارسال میشه که حاویه یه کده. اون کد رو در همون پنجره ای که به هنگام اجرای SWiSH ظاهر میشه Paste کنید و Unlock رو بزنید. (کد شامل علامت { و } هم میشود!) اگر پیغام تبریک ظاهر شد بدونید کارتون رو درست انجام داید. خب تا اینجای کار رو حتماً می دونید.

خب حالا کافیه با این کرکی که اینجا برای دانلود گذاشتم SWiSH رو کرک کنید. به این ترتیب که این فایل رو در محل نصب کپی کنید. (این فایل جایگزین فایل دیگری نمی شود.) از این به بعد با اجرای این فایل دانلود شده SWiSH مکس به طور کامل برایتان اجرا خواهد شد.

برای باز کردن فایل فشرده آدرس www.takgig.com را به عنوان رمز وارد کنید.

پیوست ها

• SWiSHmax 2.0 Crack.zip
    8.2 کیلوبایت · بازدیدها: 872
آخرین ویرایش:
سلام دوست من
با تشكر از فايل شما
البته يه مسئله شما بهتر بود شماره سريال رجيستري كه از سايت مادرش گرفته بودي رو هم ضميمه مي كردي
ضمنا فايل شما هنگام داونلود با اخطار ويروس يابم يعني رفيق كسپر مواحه مي شود
به نظر اشكال از نوع پسورد گذاري شماست !!

irdanlod

Member
mahramasrar2 جان رمز برای هر کس بنا به سریال سخت افزاریش متفاوته! برای همین حتماً باید خودتون اقدام کنید. در ضمن منم کاسپر به روز شده استفاده می کنم و به این فایل هیچ ایرادی نگرفت. اگر پیغامی میده برای اینه که به شما بگه که این فایل رمز گذاری شده است. این یه پیغامه نه اخطار! همین. در ضمن برای باز کردن فایل فقط باید همین آدرس رو تایپ کنید: www.takgig.com (همه حروف کوچک هستند)
دقت کنید که از این به بعد برای اجرای نرم افزار باید همین فایل رو اجرا کنید.
برای اینم که کاسپر ایراد میگیره بهتره موقتاً ببندینش

Dr.RiOT

New Member
کمممممممممممممممممممممممم ممک

کرک کار نمیکنه خواهشا یه کد یا سریال یا یخ کرک درست بدین:cry::cool:

aleph_me

New Member
آقا درسته كه

سلام!
بالاخره بعد از مدت ها تمرکز بر روی کرک این برنامه تونستم یه قلق پیدا کنم که بتونید سویش رو دائم کرک کنید. همونطور که می دونید با کرک های موجود در سایت ها تنیجه کار به صورت سیاه و سفید میشه ولی با این روش کار شما کاملا رنگی خواهد بود.

برای کرک کردن برنامه بعد از نصب باید روی Unlock کلیک کنید. اینطوری به یه صفحه از سایت SWiSH منتقل میشید. در اون صفحه ایمیل خودتون رو بدید و !GO رو کلیک کنید. یه ایمیل براتون ارسال میشه که حاویه یه کده. اون کد رو در همون پنجره ای که به هنگام اجرای SWiSH ظاهر میشه Paste کنید و Unlock رو بزنید. (کد شامل علامت { و } هم میشود!) اگر پیغام تبریک ظاهر شد بدونید کارتون رو درست انجام داید. خب تا اینجای کار رو حتماً می دونید.

خب حالا کافیه با این کرکی که اینجا برای دانلود گذاشتم SWiSH رو کرک کنید. به این ترتیب که این فایل رو در محل نصب کپی کنید. (این فایل جایگزین فایل دیگری نمی شود.) از این به بعد با اجرای این فایل دانلود شده SWiSH مکس به طور کامل برایتان اجرا خواهد شد.

:oops:
كاملا و به راحتي كار كرد. توجه داشته باشين كه باشد قبلش هيچ گونه كركي استفاده نكرده باشين. مال من بويلد 31 01 2008 هستش

gh0li

New Member
درخواست کمک

سلام!

سلام دوستان.من تازه Swish رو نصب کردم مراحلی که این دوستمون گففت رو انجام دادم اما errorگرف
یعنی اینکه وقتی past key میزنم این error رو میده>>>>>Error (1002) من باید چیکار کنم؟؟؟:sad:

massoudn

کاربر فعال
سلام،
دوست عزیز پست فوق مربوط به گذشته بوده و منقضیست،
به پست http://forum.majidonline.com/threads/184217-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B4-%D9%85%DA%A9%D8%B3?p=1255537&viewfull=1#post1255537 مراجعه فرمائید،
لطفاً پست های قدیمی را مجدداً فعال ننمائید،
با تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا