کرایه دوربین و استدی کم برای ساخت کلیپ

onlineman

Member
سلام

برای ساخت یک کلیپ برای شبکه نیاز به دوربین با لنز قوی و دارای فوکوس بالا و همچنین استدی کم دارم

از کجا و ( با چه قیمتی ) می تونم کرایه کنم؟ شماره تماس در صورت امکان .

"استان گلستان/مازندران/تهران" ترجیحا توی این شهر ها باشه .

paperclip.png
تصویرک های پیوست شده

مرسی

آخرین ویرایش:

onlineman

Member
فقط واسه یه لنز قوی بهمراه یه دوربین dslr تا روزی 150 تومن امکان هزینه دارم . ( حالا شایدم بیشتر )

Saeed2vfx

Member
سلام

برای ساخت یک کلیپ برای شبکه نیاز به دوربین با لنز قوی و دارای فوکوس بالا و همچنین استدی کم دارم

از کجا و ( با چه قیمتی ) می تونم کرایه کنم؟ شماره تماس در صورت امکان .

"استان گلستان/مازندران/تهران" ترجیحا توی این شهر ها باشه .

مرسی

میشه راجع به قسمتی از متن که با رنگ قرمز مشخص کردم ، کمی توضیح بدید ؟

میخواید با لنز فوتبال بازی کنید آیا ؟!
مرغوبیت لنز بر اساس شارپنس ، کنتراست ، بوکه ، ... دسته بندی میشود و لنز قوی و ضعیف وجود خارجی ندارد !

onlineman

Member
" (دوربین هم 7D , 5D موجود هست) لنز فعلی: 24-105 canon " لنز 70-200 هم شاید بتونم تهیه کنم. در مجموع چه کرایه کنم چه بخوام بخرم باید کارمو راه بندازم و نمیخوام پولمو دور بریزم برای همین دقیقا میخوام بفهمم که چه لنزی نیاز دارم :
من میخوام ویدئویی مشابه این تصاویر که پیوست کردم داشته باشم:

5D09.jpg5D14.jpg5D02.jpg

پیوست ها

• 5D20.jpg
    5D20.jpg
    22.3 کیلوبایت · بازدیدها: 90
  • 5D23.jpg
    5D23.jpg
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 90
آخرین ویرایش:

onlineman

Member
پیشنهاد میکنم یه مدت با یکی از همین دوربین و لنزها کار کنید تا نیازهاتونو متوجه بشید ، بعداً بیاید اینجا و سوالتونو ((( واضح ))) مطرح کنید.

عجب! بابا دیگه از این واضح تر ؟!!!!!!! چندتا نمونه عکس هم حتی گذاشتم که میخوام تصاویری مشابه اون داشته باشم!! نمیدونم کجاش برای شما مبهمه! :-

Jim Jim

Well-Known Member
دوربین فیلمبرداری فکر می کنم 5 میلیون برات در بیاد!
اما با slr می تونی از 7d با لنز 200-70 استفاده کتی

onlineman

Member
مرسی

پس با 5d و لنز 70-200 میتونم تصاویر مشابه اونچه در پست اول قرار دادم بردارم؟

Jim Jim

Well-Known Member
دقیقا!
البته بعنوان نمونه بیان کردم و با لنز معمولی تر هم می تونی کار کنی و هزینه هم پایین خواهد بود
5d mark II شاید بهتر باشه، چون سنسور فول فریم هست اما خیلی سخت نگیر
بسیاری از کلیپ های معروف هم اینگونه کار میشه

hollow

Member
5d تو تهران با لنز 70 200 شبی تقریبا 80 تومن می شه ... 45 بدنه 35 لنز ... با 5d قطعا تصاویری بهتر از اون چیزی که پیوست کردید می تونید بگیرید

onlineman

Member
5d تو تهران با لنز 70 200 شبی تقریبا 80 تومن می شه ... 45 بدنه 35 لنز ... با 5d قطعا تصاویری بهتر از اون چیزی که پیوست کردید می تونید بگیرید

آدرس یا شماره تماسی دارید که کرایه بدن؟

اگر خیر با توجه به اینکه موفق نشدم قمت لنز 70-200 رو بدست بیارم ، قیمت و شماره تماس فروشگاه بهم اعلام کنید لطفا ؟

mostafa2015

New Member
سلام دوست عزیز
شما اسم و لنز و مدل های دوربین ها بلدید و تکنیکی که تو عکس های ارسالیتون گذاشتید نمی دونید با دوربین نیست بلکه تو باکس تدوین و جلوه های وِیژه به آن اضافه و اصلاح شده بهتره با یک متخصص جلوه های ویژه و اشنا به افتر افکت مشورت بکنید تا بلور تو نرم افزار را با لنز و غیره شما را مشغول نکنه !

جدیدترین ارسال ها

بالا