کد غیرفعال کردن کیبورد esc چیه

spryboy

کاربر فعال
خلاصه، کدش همینه. از ازل تا حال همین بوده. برای تمام ورژنهای اکشن اسکریپت و تمام ورژن های فلش پلیر. اگه مشکلتون با خود فلش حل نشد، میتونید از برنامه های دیگه برای EXE کردن فایل swf تون استفاده کنید. معمولا این برنامه ها توی آپشنهاشون، چنین امکاناتی وجود داره.

در هر حال موفق باشید.

آخرین ویرایش:

spryboy

کاربر فعال
سلام مجدد

دوست عزیز مشکل از فلشتونه. توی فروم ادوبی این مشکل برای فلش cs5 مطرح شده.http://forums.adobe.com/thread/638484 در مورد فلش cs5.5 من چیزی ندیدم. با فلش cs6 هم که من دارم کار میکنم مشکلی وجود نداره.

behrooz-m

Member
درسته
و از اینکه اینقدر پیگیر شدید تشکر میکنم
ورژن دیگه ای دستم بیاد تست میکنم همین جا میگم

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

امیدوارم از این به بعد کسی که نمیخواد کمکی کنه جوابی هم نده اینجوری خیلی بهتره

کمک تا جایی که بتونیم میکنیم ولی لقمه آماده دست کسی نمیدیم . اگر قوانین بخش فلش رو خونده باشید اینو متوجه میشید

موفق باشید

behrooz-m

Member
چی بگم که نگفتنش بهتر از گفتنشه پس بیخیال هر چی دوس داری بگو
خوبه خدا نشدی
(برای کسی که کاربلد باشه فک نمیکنم خیلی کار سختی بود) هر کسی هم توی یه رشته خاصی تخصص داره دلیل نمیشه همه چی بلد باشه من تخصصم توی فلش نیست
برام مهم نیست
حداقل یه دوست خوب اینجا پیدا کردم دلت بسوزه:)

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

درضمن این انجمن قانون داره و ما هم مطیع قانون هستیم شما هم قوانین را مطالعه فرمایید

بله درسته این کد برای ما چیز زیاد سختی نیست ولی ما اینجا هستیم برای رفع مشکلات نه آموزش و کد نویسی

امیدواریم همچین دوستایی همیشه پیدا کنید

موفق باشید

spryboy

کاربر فعال
سلام به همه عزیزان، مدیران و کاربران

Avang2005 عزیز،دوست خوبم، درباره "لقمه آماده" حق با شماست. من هم از درخواستهای خیلی از کاربران، که خواستار دریافت کمک های عمده و حتی دریافت swf های آماده هستند، تعجب میکنم و حتی گاهی اوقات عصبانی میشوم. افرادی که به خودشان زحمت اندکی مطالعه و جستجو در منابع را نمیدهند و به قول شما و البته بنده، طلبکارانه، لقمه آماده میخواهند. ساده ترین کار، پاسخ ندادن به درخواستهای آنان است.
اما در مورد درخواست دوستمون، behrooz-m ، نمیتوان اصطلاح لقمه آماده رو به کار برد. همان طور که در پستهای ایشون مشخصه، ایشون پروژه خودشون رو انجام داده اند و حتی برای رفع مشکلشون اقدامات لازم رو هم بکار برده اند. اگر غیر از این بود، مطمئنا من هم ،کمترین وقتی رو برای ایشون صرف نمیکردم. تنها مشکلشون هم،آشنا نبودن با همان کد قدیمی و همیشگی بود که بنده در اختیارشون گذاشتم و البته مشکل اصلی از خود فلش بود.
بنده قوانین این انجمن رو قبلا مطالعه کرده بودم و امروز هم بار دیگر مرور کردم، اما هیچگونه تضاد و تناقضی با درخواست دوستمون در اون پیدا نکردم. اگر درخواست کمک و کمک کردن در این حد، که کمترین چیزیست که من تا الان در این انجمن دیده ام، متضاد با قوانین و از نظر مدیران غیر قانونی باشد، دیگر به هیچ کس نباید کمک کرد و حتی هیچ کس نباید در خواستی داشته باشد.

امیدوارم از نوشته های بنده برداشت طرفداری از شخصی و مقابله با شخص دیگری نشود

از شما Avang2005 عزیز، به خاطر رسیدگی هاتون به انجمن بسیار سپاسگزارم

موفق باشید.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

شما پست های 4 - 6 - 7 رو یه بار دیگه بخونید متوجه منظور بنده میشید

بنده راهنمایی های لازم رو کردم نوشتن این کد خیلی راحت هست ولی قصد ما از کمک فقط یادگیری کاربران هست نه کدگیری کاربران

موفق باشید

spryboy

کاربر فعال
سلام، وقت بخیر

Avang2005 عزیز، من متوجه منظور شما هستم و در مجموع با شما هم نظرم. اما ما (کسانی که میخوان به دیگران کمک کنند) باید سطح توانایی و تجربه کاربران رو هم در نظر بگیریم (که از نوع سوالاتشون مشخصه). در مورد کاربران مبتدی و تازه کار که احتمالا با زبان انگلیسی هم آشنایی کافی ندارند، ارجاء دادنشون به هلپ فلش، نمیتونه بهشون کمک کنه. حتی ممکنه، مثلا "کد اسکی" رو ندونند چیه که بخوان برن برای یک کلید پیدا کنن. در این موارد، به نظر من، بهتره کد مورد نیازشون، در حد رفع مشکل، در اختیارشون قرار بگیره و چه بهتر اگر با توضیحات مناسب همراه باشه.
شما در پست قبلی گفتید:"نوشتن این کد خیلی راحت هست ولی قصد ما از کمک فقط یادگیری کاربران هست"، بله من هم میدونم نوشتن این کد خیلی راحته اما شما باید توجه داشته باشید که پیدا کردنش برای یک فرد تازه کار و مبتدی خیلی سخته و اگر هم پیدا کنه شاید اصلا متوجه نشه که به کلیدها ربط داره. مثلا همینجا، من این کد رو تایپ نکردم و از داخل نمونه ای که خود behrooz-m الصاق کرده بودند، کپی ـ پیست کردم. ببنید، ایشون خودشون کد رو پیدا کرده بودند اما نمیدونستند که چه جوری باید از اون استفاده کنند و دستور مورد نظرشون کدومه. اما از حالا به بعد، هم کاربردش رو میدونند و هم نوشتنش برای ایشون هم راحته. و این یعنی یادگیری.
در مجموع حق باشماست. کاربران باید یاد بگیرند چگونه با استفاده از منابع اصلی (هلپ فلش ـ راهنمای اکشن اسکریپت و رفرنس اکشن اسکریپت) و صرف وقت، به یادگیری و حل مشلاتشون بپردازند، تا براشون پیشرفت حاصل بشه.

من هم به شخصه حاضر نیستم برای افراد راحت طلب، وقت صرف کنم و برای اونها لقمه آماده کنم و بشینم کد بنویسم، تا پروژه هایی رو که توانایی انجامش رو ندارند سرهم کنند و در نهایت ارزش کار فلش کارهای ماهر رو پایین بیارند. اما به افرادی که سعی کردن کارشون رو خودشون انجام بدهند و مشکلاتشون رو خودشون حل کنند اما نشده، تا جایی که میشه و وقت اجازه میده، مستقیما و به راحت ترین شکل کمک میکنم. بنده متوجه هستم که قوانین انجمن میخواد مانع همین افراد راحت طلب، سودجو و بی مهارت بشه اما نباید به افراد پر تلاش و مشتاق لطمه بزنه.

به هر حال از شما و همه افرادی که به انجمن رسیدگی میکنند ممنونم.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوستان توجه داشته باشید جهت کمک و رفع اشکالات حتما باید کدهایی که نوشته اید رو قرار بدید و ما بررسی کنیم تا درصورت مشاهده . مشکل رو برای شما توضیح میدیم

اگر به پست ها و تاپیک های دیگه توجه کنید دوستان بدون سرچ در انجمن سوالاتی رو پرسیدن که ما بدون رسیدگی فقط عمل سرچ رو به آنها گوش زد میکنیم چون حاضر به انجام سرچ برای کار خود نیستن و منتظرن مدیران برای آنها سرچ یا زحمت نوشتن کد رو بکنه

ایشون بجای این همه پست های اسپم کدشون رو در پست اول یا پست های بعد گذاشته بودند مطمئن باشید پاسخی از ما دریافت میکردند

چون این عمل رو انجام نداده بودند پس این یک نوع درخواست هست و به همین خاطر فقط در حد راهنمایی براشون توضیح دادم در ضمن کسی که بتونه یک پروژه رو بخوبی تکمیل کنه نمیشه به آن گفت تازه کار !!!

Help فلش هم چیز شاخی نیست که نتونه استفاده کنه یه سرچ داره و کافی بود سرچ کنه مطمئن باشید به نتیجه میرسید همانطور که خودشون هم اعلام کردن میتونستن از داخل help این کد رو بیرون بکشن

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوستان توجه داشته باشید جهت کمک و رفع اشکالات حتما باید کدهایی که نوشته اید رو قرار بدید و ما بررسی کنیم تا درصورت مشاهده . مشکل رو برای شما توضیح میدیم

اگر به پست ها و تاپیک های دیگه توجه کنید دوستان بدون سرچ در انجمن سوالاتی رو پرسیدن که ما بدون رسیدگی فقط عمل سرچ رو به آنها گوش زد میکنیم چون حاضر به انجام سرچ برای کار خود نیستن و منتظرن مدیران برای آنها سرچ یا زحمت نوشتن کد رو بکنه

ایشون بجای این همه پست های اسپم کدشون رو در پست اول یا پست های بعد گذاشته بودند مطمئن باشید پاسخی از ما دریافت میکردند

چون این عمل رو انجام نداده بودند پس این یک نوع درخواست هست و به همین خاطر فقط در حد راهنمایی براشون توضیح دادم در ضمن کسی که بتونه یک پروژه رو بخوبی تکمیل کنه نمیشه به آن گفت تازه کار !!!

Help فلش هم چیز شاخی نیست که نتونه استفاده کنه یه سرچ داره و کافی بود سرچ کنه مطمئن باشید به نتیجه میرسید همانطور که خودشون هم اعلام کردن میتونستن از داخل help این کد رو بیرون بکشن

موفق باشید

behrooz-m

Member
من که تشکر کردم چرا بیخیال این بحث نمیشید
همونطور که دیدید من مشکل کد نداشتم ضعیف هستم ولی سرچم بد نیست چند مدل کد هم پیدا کردم ولی هر کاری میکردم کار نمیکرد و من متوجه نمیشدم مشکل از فلش من هست
و مطمئنم اگر دوست خوبمون کمک نمیکرد من نمیتونستم تشخیص بدم مشکل از CS5 و CS5.5 هستش
مشکل من با ورژن CS6 حل شد
و این مشکل رو فقط کسی میتونه متوجه بشه که سابقه کار در این زمینه و تجربه بالایی داشته باشه
مشکل جالبی بود
بازم از همه کسانی که کمک میکنن تشکر میکنم
لطفا به این بحث دیگه ادامه ندیم
:green:

spryboy

کاربر فعال
سلام به همه

قصد من از مطرح کردن این بحث، فقط کمک به ارتقاء سطح انجمن و بازدهی بهتر آن برای کاربران تازه کار و کم تجربه در فلشه (که ممکنه توی زمینه های دیگه کاملا متخصص باشند). عرض بنده یک صحبت کلیه و هیچ ارتباط مستقیمی با شما (behrooz-m عزیز ) نداره و فقط برای اینکه مثالی زده باشم، از جریانات توی همین تاپیک استفاده کردم. من نمیدونم چرا دوستمون (Avang2005 عزیز)، فرمان رو میگیرند و میپیچند طرف شما. صحبت های من کاملا دوستانه و با لحن بسیار آرام و صمیمی بود. احتمالا با لحن خشن و جدل وار (اصطلاح رو حال کردین) خوانده شده است.

در کل:
من در حال جدل کردن و بگو مگو با کسی نبودم اما به نظر میاد چنین برداشتی شده است.
من در حال پشتیبانی و حمایت از شخص محترمی و مخالفت و تقابل با شخص محترم دیگری هم نبودم، اما باز هم به نظر میاد چنین برداشتی شده است.

در مجموع امیدوارم هرچه زودتر این انجمن به جایی برسه که نیازهای همه ما، از سطح مبتدی تا پیشرفته و برای همه کاربران کم تجربه و باتجربه، در همین جا برطرف بشه و نیازی به مراجعه به انجمن هایی مثل انجمن خود ادوبی و انجمنهای دیگر احساس نشه. و البته به جایی برسه که همه ما در پیشبرد اون سهیم باشیم، نه اینکه یک عده فقط درخواست کنند و عده ی دیگری فقط پاسخگو باشند.

دوست عزیز(behrooz-m) و همینطور دیگران، بنده اگر مستقیم و یا غیرمستقیم موجب ناراحتی شما شده ام، خیلی خیلی معذرت میخوام.

تمام

موفق باشید.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

spryboy عزیز گفته بنده کلی بود چون این موضوع رو بارها و بارها در انجمن گوش زد کردم

الان هم بهتره به این گفته ها بیشتر ادامه داده نشه چون باعث دلخوری میشه

با تشکر از شما

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا