افزونه 1 کد برای تغییر رزولوشن سیستم ؟

icefall

Member
در ابتدا عذرخواهی می کنم بابت طرح یک سوال تکراری
قبلا تاپیکی در این باره دیده بودم اما گمش کردم و متاسفانه نتونستم پیداش کنم
یک کدی هست که رزولوشن سیستم رو به رزولوشن مورد نظر ما برمیگردونه، به منظور نمایش فول اسکرین پروژه، اون کد رو می خواستم لطفاً
ممنون پیشاپیش

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
نیازی به استفاده از کد نیست کافی است وارد Project Settings شوید و تیک Try to Change رو بزنید و یکی از رزولیشنها رو انتخاب کنید در صورتی که رزولیشن مد نظر شما در لیست نبود میتونید از این نمونه ای که براتون پیوست کردم کمک بگیرید.

پیوست ها

• sample-changeresolution.rar
    660.8 کیلوبایت · بازدیدها: 59

icefall

Member
ممنون جناب لوسیفر
ولی برنامه برای من کار نکرد.
رزولوشن سیستمم رو باید 800 در 600 بکنه که برای پروژه انتخاب شده، درسته؟
این کار رو نکرد.

booyebaran

Well-Known Member
تغییر رزلوشن

سلام دوست عزیز. کار خاصی نمیخاد روی سورس انجام بدید که. شما این فایل پیوستی رو که ویرایش کردم رو ببینید.

پیوست ها

• sample-changeresolution.zip
    659.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
ممنون جناب لوسیفر
ولی برنامه برای من کار نکرد.
رزولوشن سیستمم رو باید 800 در 600 بکنه که برای پروژه انتخاب شده، درسته؟
این کار رو نکرد.
نیازی به تعریف متغیر ها ندیدم چون به صورت کامنت توضیح داده شده بود و فقط نیاز به کپی کردن و تعیین مقدار برای نام متغیرهایی که به PluginSet داده شده بودن بود و البته تنگی وقت به علت فشار کارم که دیدین تا نصف شب بیدار بودم که گفتم جواب سوالتون رو بدم :green:
در کل پیشنهاد میکنم از تنظیمات خود بیلدر برای تغییر رزولیشن برای برنامتون کمک بگیرین چون در صورت استفاده از ابزارهای جانبی باید رزولیشن فعلی کاربر رو بگیرین و سپس اقدام به تغییر رزولیشن کنید و همینطور هنگام خروج مجددا رزولیشن کاربر رو به رزولیشن قبلیش برگردونید که همونطور که گفتم وقت نشد اینها رو تو Sample که براتون پیوست کردم لحاظ کنم با عرض پوزش

icefall

Member
ممنون بوی باران و لوسیفر که وقت گذاشتین

خو چرا کامل جواب منو نمیدین خو ؟؟؟ :sad:

بعد از بستن پروزه می خوام رزولوشن سیستم به حالت اولش برگرده، نه اینکه همون 800 در 600 بمونه

booyebaran

Well-Known Member
تغییر رزلوشن

سلام دوست عزیز فایل سورس توی mmb نیاز به کار چندانی نداره اگه خودتون هم کمی همت کنین به جواب میرسین.

پیوست ها

• sample-changeresolution.rar
    661.1 کیلوبایت · بازدیدها: 40
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا