[phpNuke] کد امنیتی قسمت Admin

mdchicho

Member
با سلام امروز رفتم به سایتم دیدم که عکس کد امنیتی باز نشده و هرکاری هم کردم باز نشد از روی چند کامپیوتر امتحان کردم اما نشد میخوام ببینم الان میشه حذفش کرد که بتوانم وارد سایت بشوم .
یا حداقل یک راه حلی که مشکل برطرف بشه .

webalfa

Member
ممکن هست مشکل از Gd باشه تست کنید ببینید فعال هست

آخرین ویرایش:

pdsir

Member
اقا مشکل شما از هاستینگ و اینا نیست. منم به این مشکل خورده بودم. از شبکه هست. همونجایی که کارت یا ای دی اس ال یا ... گرفتید.
اگه دندون رو جیگر بزارید بر طرف میشه.
در ضمن برداشتن کد امنیتی باعث میشه امنیت ساستتون بیاد پایین.

webalfa

Member
شما برید توی مدیریت غیر فعالش کنید

آخرین ویرایش:

Exoid

Member
خوب امکان داره از طرف سرور gd رو خاموش کرده باشن.

شما از چه نیوکی استفاده میکنید؟
بگید تا بگم چی کار کنید. کد امنیتی خاموش بشه.

mdchicho

Member
از ایران نیوک استفاده میکنم ورژن 4 فقط بگید چطور غیر فعالش کنم همین .

webalfa

Member
فایل را باز کنید gfx_chk = 7 را پیدا کنید و به این gfx_chk = 0 تغییر دهید

در قسمت مدیریت کاربران هم غیر فعال کنید

mdchicho

Member
فایل را باز کنید Gfx_chk = 7 را پیدا کنید و به این Gfx_chk = 0 تغییر دهید

در قسمت مدیریت کاربران هم غیر فعال کنید
ممنون مشکلم حل شد فقط الان مطمئن هستم مشکل از اون قالبی بود که ازش استفاده کردم میخوام بدونم این قالب مگه مشکلی داشت که کد امنیتی رو نشون نمیداد ؟

webalfa

Member
ممنون مشکلم حل شد فقط الان مطمئن هستم مشکل از اون قالبی بود که ازش استفاده کردم میخوام بدونم این قالب مگه مشکلی داشت که کد امنیتی رو نشون نمیداد ؟
ممکن هست مشکل قالب باشه !
قالب رو بزارید تا درستش کنم

آخرین ویرایش:

mdchicho

Member
من فکر میکنم این قالب اصلا با نیوک من سازگار نیست و متاسفانه شدیدا به این قالب نیاز دارم چون با ظاهر اون خیلی از تبلیغاتم رو انجام دادم اگر براتون ممکنه این قالب رو برام درست کنید که مشکلاتش برطرف بشه و با inpnuke 4 هم سازگار بشه .
یکی دیگه از مشکلاتم این هست که وقتی مطلبی توی سایت میگذارم ادامه متن چیزی توش نیست در صورتی که من در ادامه متن مطلب نوشتم و دیگر این که جای ادامه متن اصلا معلوم نیست بالا هست یا پایین چون در هاست بالا هست و در کامپیوتر با wamp پایین
ممنون از لطف شما .

پیوست ها

• BreatheFX.rar
    337.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Exoid

Member
دوست من . شما دارید از نیوکی استفاده میکنید که دیگه سایت پشتیبانی و اصلی نداره .
حالا به شما پیشنهاد میکنم به یک نیوک دیگه تبدیل کنید .
اگر خواستید میتونین به اوولوشن فارسی نسخه 2.0.7 تبدیل کنید و من هم براتون قالب رو اماده میکنم.

mdchicho

Member
دوستان گرامی قرار بود یکی این قالب رو برای من تبدیل به inp4 بکنه من همچنان منتظرم .

webalfa

Member
فایل ها رو جایگزین کنید
ببخشید دیر شد
بفرما :

پیوست ها

• BreatheFX.zip
    7.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5

mdchicho

Member
ببخشید دوست عزیز میدونم خیلی زحمت کشیدین اما من جایگزین کردم ولی باز هم تمام مشکلات قبلی رو داره .

mdchicho

Member
من همه چیز رو تست کردم فقط وقتی این قالب رو انتخاب میکنم این مشکلات پیدا میشه ولی با قالبهای دیگر این مشکلات رو نداره .

webalfa

Member
والا نمیدونم

من با این فایل ها که گزاشتم تست کردم

دیگه نمیدونم

جدیدترین ارسال ها

بالا