کدوم فوروم مناسبه؟

elina

Member
با سلام
من می خوام یه فورومی راه اندازی کنم که نیاز به پهنای باند بیشتری داره.اگه امکان داره در این مورد راهنمایی کنید که کدام فورم برای این منظور مناسب هست.vBulletin, phpbb,mybb?

elina

Member
به نظرم فوروم رایگان بعدا با مشکل روبرو بشه پس پولی بهتره

Parham

Well-Known Member
هیچوقت این اشتباه را نکنید که هرچیزی که پولی‌ هستش پس بهتره ! ببینید به نظر من الان SMF نیاز همه کاربرا را در 90% قاضیا از هر لحاظ تامین می‌کنه اما این تو ایران و کاربران ایرانی‌ جا افتاده که تا چند سایت از یک سیستم استفاده می‌کنن پس بهترین هستش ! ...

Mikhak

Active Member
من می خوام یه فورومی راه اندازی کنم که نیاز به پهنای باند بیشتری داره.اگه امکان داره در این مورد راهنمایی کنید که کدام فورم برای این منظور مناسب هست.vBulletin, phpbb,mybb?

اگه منظورتون اين هست كه از نظر ايجاد و مديريت پهناي باند خوب باشه ، اين فقط به سيستم فروم شما مربوط نميشه

پهناي باند به تعداد كاربر مراجعه كننده
وضعيت سرور از نظر بهينه سازي و چندين عامل ديگه بستگي داره

در ضمن من هم با آقا پرهام موافق هستم هيچ وقت نميشه گفت چون يك چيزي پولي هست پس خوب هست

پيشنهاد من اينه كه شما اگه هنوز فروم خودتون رو راه اندازي نكردين براي تست و آزمايش با يكي از سيستم هاي رايگان كه قابليت تبديل به سيستم هاي ديگري رو داشته باشه فروم خودتون رو راه اندازي كنيد . اگر از نظر پهناي باند و . . . با مشكل مواجه شدين اون وقت ميشه خيلي راحت (البته نه به اون راحتي) سيستم فروم رو تغيير داد .

بله تو مملکت ما هر چی پولی باشه بهتره!!
وی بی پولیه خیلی هم خوبه مطمئن باشین هم بسیار مفیده!و امنیتش بالاست!

بله تو مملکت ما هر چی پولی باشه بهتره!!
وی بی پولیه خیلی هم خوبه مطمئن باشین هم بسیار مفیده!و امنیتش بالاست!

جدیدترین ارسال ها

بالا