کدوم سیستم بهتره ( PHPBB , smf , MyBB )

JS-mahdi

Banned
سلام دوستان .. من میخاتسم برای سایتم هرچه سریعتر یک انجمن راه بندازم پس با گزینه های PHPBB , smf , MyBB در انتخاب سیستم بهتر به من کمک کنید .

MyDVDz

New Member
دوست عزیز اگه تجربه شخصی افراد مورد سوال هست من به شخصه MyBB را مناسب ترین می دونم اگه خواستید بیشتر بدونید در بخش مربوط به اون بیشتر و باجزئیات دقیقتر سوالاتتون را بپرسید

JS-mahdi

Banned
خیلیها این نظر رو دارن و به من هم MyBB رو معرفی کردن

حالا از کجا میتونم اخرین نسخه فارسیش رو دانلود کنم

با تشکر .

moniran

Member
سلام

vBulletin از همه بهتره اگه خواستي ليسنس نامحدود با فارسي ساز و 10 قالب فارسي و هاست و دامنه با قيمت اروزون ميدم خواستي پيغام خصوصب بفرست

JS-mahdi

Banned
سلام

vBulletin از همه بهتره اگه خواستي ليسنس نامحدود با فارسي ساز و 10 قالب فارسي و هاست و دامنه با قيمت اروزون ميدم خواستي پيغام خصوصب بفرست

شاید سیستم خوبی باشه ولی با توجه به پولی بودنش میشه متوجه شد که واقعا چه سیستم مزخرفیه !!!!!

moon_spell

Member
سلام ويبولتين ارزش خريد نداره ! فقط معروف شده ! شما ميتونيد انجمن phpbb رو هم مثل ويبولتين طراحی کنيد البته کمی وقت ميبره !
تمام مد های ويبولتين هم برای phpbb دارم که هفته آينده ضميمه ميکنم !

نسخه اصلی: mybboard.net
فارسی ساز: mybboard.ir

سلام من اين نخسه را دانلود كردم وقتي اپلود كردم!! 2فلدر بود
Upload
dic...
كه وقتي وارد پوشه اپلود ميشدم!!! ارور ميداد كه دوباره سايت را رفرش كن!!

ميشه يك لينك بدين كه اين ارور نده

p8tir

Member
سلام ويبولتين ارزش خريد نداره ! فقط معروف شده ! شما ميتونيد انجمن phpbb رو هم مثل ويبولتين طراحی کنيد البته کمی وقت ميبره !
تمام مد های ويبولتين هم برای phpbb دارم که هفته آينده ضميمه ميکنم !

من هم در همین نظر هستم ولی در واقع قدرتمندترین سیستم انجمن هست .

اگه phpbb , myphp چیز ارزشمندی بودند nuke توی بستش نمی گذاشت پس اونا هم مثل ناک بی ارزش هستن .

من smf رو بهت توصیه می کنم .

شاید و موفق باشی .

p8tir

Member
شما همه یک طرفه قضاوت می کنید .

شما تنها اون سیستمی رو که استفاده کردید رو فکر می کنید که خوبه .
اگه شما سیستم vb رو استفاده کنید متوجه می شید که vb توی قدرت حرف اول رو می زنه اگه اینجوری نبود مجید انلان این رو نصب نمی کرد .

ولی اگه بین سیستم های مجانی یه چرخی بزنید می تونید به smf برسید .

smf امکانات زیادی داره که اگه نصب کنید متوجه می شید .

ممنون که همتون یاین تیکت رو خوندید .

[email protected]

p8tir

Member
اول فکر بعد حرف

شاید سیستم خوبی باشه ولی با توجه به پولی بودنش میشه متوجه شد که واقعا چه سیستم مزخرفیه !!!!!

شما هم یک طرفه قضاوت می کنید .

اول فکر کنید دوم تحقیق سوم بیاید تیکت بزنید .

من فقط تذکر دادم .

ترکا یه ضرب المثل دارن که می گه .

گربه دهنش به گوشت نمی رسه می گه نجسه .

حالا شما هم توی همین شرایط هستید .

ولی اگه کمی توی سایت ها بگرید . می تونید نسخه . 3.6.8 رو پیدا کنید . به صورت رایگان .

سلام دوستان. ببینید دوستمون بین سه سیستم mybb , phpbb , smf خواستند یکی را انتخاب کنند و حرفی از vb زده نشد درسته vb بهترین سیستم انجمن سازه. چون پول میدیم پشتیبانی قوی هم داره و به مشکلی بر نمی خوریم بعدش هم ipb خوبه ولی بگذارید یه چیزی را بگم: سیستم mybb ظاهراً سیستم خوبی به نظر میاد و امکاناتش توی چشم می خوره ولی هسته قدرتمندی نداره و اصلا پایدار نیست. تازه میدنستید که مای بی بی توسط چندتا دانش آموزش 15 یا 16 ساله نوشته شده؟ در حالیکه vb یک شرکت بزرگ و پر از برنامه نویس حرفه ای هستش و بابت پولی که میگیرند باید سرویس خوب بدن. اگر روی فورومتان حساب باز کردید و قصد دارید یه چیز توپ برای سالهای سال داشته باشید و روی اون سرمایه گذاری کنید سراغ برنامه رایگان نرید !

Arash_Dm

New Member
همه تون در اشتباه هستید
Smf بهترین فروم سازه که بیشترین امکانات رو داره و قالب هاش فراونه ورقیبه سر سخت وبیلتن هست.
اگه یه سری به سایت اصلی اس ام اف بزنید میبینید که صدها قالب و مد داره که متأسفانه ما ایرانیا ... !

.bahman.

New Member
منم اتفاقا این سوال برام هست کدوم از نظر امنیت بهتره

البته بین همین سه تا گزینه که تاپیک در موردش هست

.bahman.

New Member
فکر نکنم جنجال باشه خب یه سری سوالا هست برا ماها که زیاد تو این وادی درگیر نبودیم میپرسیم

ممنون از شما دوستام که نظرتونو میگید

ولی من نمیدونم چرا php bbرو بهم توصیه میکنن

جدیدترین ارسال ها

بالا