کدوم بهتره-پارس پک یا parsdev

nimafire

find / -name Support > u
نگاه روشن از بس تبلیغ کرده نمیدونم چی بگم. دوستان سرویس گرفتن راضی بودن

اما افاق هاستینگ هم سرویس های خویبی ارایه میکنه :d

ما نماینده مستقیم iweb کانادا و xlhost هستیم که با افر های بسیار مناسبی درخدمتتان میتونیم باشیم

hhhhaaaa

Member
تا حالا که من به ارزونی و خوبی نت افراز ندیدم! هر کی داره راضی هست پشتیبانی هم عالیه!

20 گیگ فضا با دامین مجانی با پهنای باند نا محدود سالی 99 هزار تومن!
10 گیگ فضا با دامین مجانی با پهنای باند 100GB سالی 59 هزار تومن!
5 گیگ فضا بدون دامین مجانی با پهنای باند 50GB سالی 35 هزار تومن!

اطلاعات بیشتر

موفق باشی:rose:

A-750

Active Member
گفت بین این دو تا شرکت نظر بدید
نه اینکه همش تبلیغ خودتون باشه

hhhhaaaa

Member
چه تبلیغی دوست!
هیچ برنامه ای با نت افراز ندارم!:-?
فقط خواستم یه چیز خوب بخری چون به فضا زیاد نیاز داری اگه سایت بزرگ بخای راه بندازی!:wink:
:rose:

webmizban.com

Active Member
سلام من میخوام واسه سایت عکسم سرور اجاره کنم
به نظرتون کدوم یکی از اینها بهترند
www.parsdev.ir
http://www.parspack.com/
ممنون میشم نظرتون را بگین

سلام
اگر در انتخاب بین این دو سرویس دهند مردد هستید پیشنهاد می کنم از parsdev سرویس بگیرید.
موافق باشید.

bahram0110

Member
پارس پک افتضاحه،
قبلا باهاشون کار کردم، یه بار هارد سرورشون سوخت 2، 3 روز الاف بودیم، هر وقت مشکلی برای سرور یا شما پیش بیاد عمرا جواب تلفن رو نمی دن، با اینکه چت انلاین دارند، پشتیبانیشون فقط از طریق ای میل هست. وی پی اس هاشون بدون دلیل خاموش می شد و حتما باید تیکت می زدی که بعد از چندین ساعت روشنش کنند

یه چند بار هم تماس گرفتم یه خانم گوشیو برداشت ظاهرا مزاحم خوابش شده بودم، گفت کسی اینجا نیست.

قصد نون بری ندارم تجربه ی خودمو گفتم

myhost

Member
عجب پس انگار همون پارس دو بهتره
من میخوام ازشون سرور اختصاصی بگیرم
چون واقعن مناسبه
مثلن ماهی 75 تومن
پس من پارس دو را انختاب میکنم
ممنون از شما

nimafire

find / -name Support > u

اول از همه سلام ;)

نه عزیز من تبلیغ نکردم. اسپم ارسال کردم. ;)

مشتری میتونه بین 2 سرویس که میخواد انتخاب کنه با سرویس های دیگر هم اشنا بشه. شما هم میتونید سرویستون را مشخص کنید
در ضمن چون ما نماینده iweb هستیم افر های بهتری میتونستیم بهشون ارایه کنیم.

موفق باشید

snmsoftpc

Active Member
بلعکس

پارس پک افتضاحه،
قبلا باهاشون کار کردم، یه بار هارد سرورشون سوخت 2، 3 روز الاف بودیم، هر وقت مشکلی برای سرور یا شما پیش بیاد عمرا جواب تلفن رو نمی دن، با اینکه چت انلاین دارند، پشتیبانیشون فقط از طریق ای میل هست. وی پی اس هاشون بدون دلیل خاموش می شد و حتما باید تیکت می زدی که بعد از چندین ساعت روشنش کنند

یه چند بار هم تماس گرفتم یه خانم گوشیو برداشت ظاهرا مزاحم خوابش شده بودم، گفت کسی اینجا نیست.

قصد نون بری ندارم تجربه ی خودمو گفتم

سلام ...
والا من هم با پارس پک کار می کنم ، نمی دونم چقدر کار کردین با اونها ولی من خیلی وقت هست با اونها کار می کنم و حد اقل بیش از 10 سرور اختصاصی و 15 سرور مجازی از آنها گرفتم . تنها یکبا مشکل داشتم اونم برای یکی از سرور ها که مشکل دو روز طول کشید که البته خودشتون تا دیدن مشکل طول می کشه یک سرور مجازی با یک لایسنس cpanel به من دادن تا این دو روز مشکلی پیش نیاد .

دوست عزیز سوختن هارد برای تمم سرور های دنیا پیش میاد و هیشه نمی شه متوجه شد مشکل از هارد هست چون ممکنه بد سکتور باشه یا ایراد از سیستم عامل باشه .

من پارس پک رو پیشنهاد می کنم چون هم پشتیبانی پشیار عالی داره و هم اگر 12 شب هم باشه پاسخگوی شما هستند .
موفق باشید

bahram0110

Member
سلام ...
والا من هم با پارس پک کار می کنم ، نمی دونم چقدر کار کردین با اونها ولی من خیلی وقت هست با اونها کار می کنم و حد اقل بیش از 10 سرور اختصاصی و 15 سرور مجازی از آنها گرفتم . تنها یکبا مشکل داشتم اونم برای یکی از سرور ها که مشکل دو روز طول کشید که البته خودشتون تا دیدن مشکل طول می کشه یک سرور مجازی با یک لایسنس cpanel به من دادن تا این دو روز مشکلی پیش نیاد .

دوست عزیز سوختن هارد برای تمم سرور های دنیا پیش میاد و هیشه نمی شه متوجه شد مشکل از هارد هست چون ممکنه بد سکتور باشه یا ایراد از سیستم عامل باشه .

من پارس پک رو پیشنهاد می کنم چون هم پشتیبانی پشیار عالی داره و هم اگر 12 شب هم باشه پاسخگوی شما هستند .
موفق باشید

شما اگه لطف کنید آی پی 4 تا (نمی گم 15 تا!!!) از سرورهاتون رو بدید سوء ظنی من و دیگر دوستان برطرف می شه.
بنده قصد آبرو ریزی ندارم که بخوام مدرک و متن های رد و بدل شده رو بذارم فقط تجربه ی تلخم با پارس پک بود

sortme

Member
ادرس سایت :

www.generaleshop.com

حدود چند ماه پیش با شرکت pars dev (شرکت نگاه روشن پارس) که واقعا سرورهای ضعیفی دارن و یا اگر هم سروراشون ضعیف نیست حداقل به مشتریشون کم لطفی داشتن اما حدود چند ماه پیش این سایت generaleshop.com روی اون سرورها قرار داشت و یک سره قطع میشد!

دلیلش پرسیده شده گفتن شما زیاد از ابزار ها و غیره دارید استفاده میکنید ! درصورتی که یک انجمن عادی بود که فقط مطالب (متن) گذاشته میشدو حتی خیلی کم از قسمت ضمیمش استفاده میشد اما مسئولان شرکت پارس (pars dev) گفتند که شما زیاد از فضا استفاده میکنید !بدون اطلاع سایت رو ساسبند کردن و بعدش اطلاع دادن و این دلایل رو توضیح دادن !

برای دادن بک آپ درخواست هزینه کردند چون میگفتن تا دو بار بیشتر نمیشه بک آپ گرفت و برای بیشتر از این باید هزینه بپردازید

==

دوست عزیز شما بهتر هست به شرکتای معتبر تر هم مراجعه کنید.

سلام من میخوام واسه سایت عکسم سرور اجاره کنم
به نظرتون کدوم یکی از اینها بهترند
www.parsdev.ir
http://www.parspack.com/
ممنون میشم نظرتون را بگین
سلام
سرور مجازی میخواید یا اختصاصی؟
پارس پک FDC هست و نگاه روشن کارو
از جفت دیتاسنتر ها سرور داشم جالب نبودند
جدیدا از کانادا سرور گرفتم ، عالیــه
اگر سرور مجازی میخواید به این تایپیک سربزنید

و اگر سرور اختصاصی میخواید پی ام بدید
این سرویس ها توسط شرکت افراوب خریداری میشه
موفق باشید

snmsoftpc

Active Member
شما اگه لطف کنید آی پی 4 تا (نمی گم 15 تا!!!) از سرورهاتون رو بدید سوء ظنی من و دیگر دوستان برطرف می شه.
بنده قصد آبرو ریزی ندارم که بخوام مدرک و متن های رد و بدل شده رو بذارم فقط تجربه ی تلخم با پارس پک بود

سلام ...اولا دلیلی نمی بینم که بخام ip های سرور ها رو به شما بدم . چون هر کردا به یک مشتری تعلق داره و شاید درست نباشه که ip آنها معرفی بشه .
دوما من هم تجربه ی خوبم رو با پارس پک گفتم و بی نهایت از همکاری با پارس پک خوشحالم
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا