کدومشون به درد من می خوره ؟!!

سلام به همه دوستان.
من می خام یه نرم افزار گرافیک 3 بعدی یاد بگیرم که با هاش کارهای میکس و مونتاژ انجام بدم.
خواستم ببینم از چه برنامه ای باید استفاده کنم. maya یا 3DStudio MAX یا Cinema4D و یا هر برنامه دیگه ای .
و هر کدوم رو که پیشنهاد می کنین یه منبع آموزشی رو هم براش تعیین کنین(cd های آموزشی بهتره) .

bijan_zorro

Member
با برنامه 3 بعدي مي‌خواي ميكس و منتاژ كني ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
بله قربان؟!
مثلا می خام یه کهکشان با 3ds درست کنم بعد با نرم افزار های مخصوص میکس وسط اون، فیلم خواهر زاده ام رو که نفر یکِ انجمن نجوم شده را مونتاژ کنم یا طرح های دیگه..

einollahia

Well-Known Member
این کاری که شما می خواین بکنید با هر نرم افزاری که بخواین میشه.

ولی از نظر رفرنس برای آموزش مایا خیلی غنی تره.15 تا DVD فقط gnomon در مورد مسائل dynamic هست که اینکار هایی که میخوای بکنی رو هم در قسمت های اول آموزش میده.

تعجب

از نظر رفرنس برای آموزش مایا خیلی غنی تره.15 تا DVD فقط gnomon در مورد مسائل dynamic هست که اینکار هایی که میخوای بکنی رو هم در قسمت های اول آموزش میده.
پس مایا یاد بگیرم به کل کارم راه می افته. گرچه فکر کنم با این اوصاف یه چن سالی طول بیکشه که یاد بگیرم.

آخرین ویرایش:

masadaynaka

Member
akehey

baba jaro bahs nadare ke! vase karaye tokhmi max behtare chon ham mohitesh bachegunast daghighan mesle hadafe shoma ke amukhtane barnameye animation vase mix a nemidunam chi chiye va dovom ineke tu iran manabe-e bishtari vase yad gereftan dare

ehsan_3dmax

Active Member
baba jaro bahs nadare ke! vase karaye tokhmi max behtare chon ham mohitesh bachegunast daghighan mesle hadafe shoma ke amukhtane barnameye animation vase mix a nemidunam chi chiye va dovom ineke tu iran manabe-e bishtari vase yad gereftan dare

اول اینکه لطفا فارسی تایپ کنید.
دوم اینکه خوب شد گفتید مکس به چه دردی میخوره و این همه 3d کارها رو از سردرگمی نجات دادید.
سوم اینکه راجع به محیط مکس هم اطلاعات جالبی دادید. ممنونم.
چهارم هم اینکه متوجه شدیم کاری که این عزیز میخواد انجام بده بچگونه است.
شما همیشه اینطوری جواب دیگران رو میدید؟

آقای علی اصغر این کاری که شما گفتید رو با هر دوتا نرم افزار بسادگی میشه انجام داد و نیاز به اطلاعات حرفه ای نسبت به این نرم افزارها نداره مگر اینکه بخواید به کارهای دیگری هم بپردازید.
موفق باشید.

واقعا سعی داری تو 1 سال مایارو یاد بگیری ؟؟؟
فقط واسه این که عکس خواهر زادهت وسط کهکشان باشه !؟ همین ؟!

به نظر من هرکی میخواد سه بعدی کار کنه اول باید 1-2سال مکس کار کنه که با فضاها آشنا بشه بعدش بیاد سراغ مایا...

hamed-ddd

Well-Known Member
واقعا متاسفم .......چیزی ندارم بگم .....شاید در ورود به مجیدآنلاین لازم باشه یه تست ادب و تربیت گرفته بشه!!!!

masadaynaka

Member
وقتی اراده کردی که یه انیماتور واقعی بشی و هر زحمتی رو به جون بخری فقط کافیه برنامتو انتخاب کنی و از این نترسی که شاید بعدآ پشیمون بشی...اصلآ لازم نیست به گفته ی دوست عزیزمون که فرمودن اول 1-2 سال با مکس کار کن , عمل کنی... حتی 1-2 روز هم زیاده تو برنامه ای که نمیخوای باهاش کار کنی بگذرونی...به تجربه ی من اعتماد کن!

dada3d

New Member
پاسخ به سوال

دوست من اگر كار ميكس فيلم و كليپ ميخواي انجام بدي مطمئنا احتياج به يادگيري 3dsmax داريد اما اگه ميخواي انيميشن هاي تبليغاتي بسازي هيچ چيز بهتر از maya نميتونه باشه .در ضمن كتابهاي آموزشي بهتر از cd هستند حرف منو قبول كنين.

جدیدترین ارسال ها

بالا