کدام یک را انتخاب می کنید . با دلیل ؟

کدام یک را انتخاب می کنید . با دلیل ؟

• کرل

رای: 5 27.8%
  • فری هند

رای: 1 5.6%
  • ایلوستر

رای: 7 38.9%
  • به غیر از 3 نرم افزار بالا

رای: 5 27.8%

• مجموع رای دهندگان
    18

ADV

Member
8 ساله با کارل کار می کنم ، خیلی خوبه فقط از دست کلوز ها و نامردی هاش!!! خسته شدم
و می خوام ببوسم بزارمش کنار ولی هنوز با Ai کار نکردم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دخالت دادن تعصب روی یک نرم افزار خاص تو یه نظرسنجی باعث میشه تا نتیجه خوبی از اون نظرسنجی بدست نیاد!

خیلی از بچه ها چون شنیدن مثلا فتوشاپ یه نرم افزار فوق العاده قوی در زمینه طراحی هر جا صحبتی از رای دادن باشه میگن فقط فتوشاپ!! حالا میخواد این رای گیری برای ریاست جمهوری باشه(!!!) یا برای 3 تا نرم افزار وکتور!

به نظر من نباید علایق شخصی رو برای انتخاب بهترین نرم افزار دخالت بدیم. خوب مشخصه مثلا من که با کرل راحتتر میتونم کار کنم میگم کرل از همه بهتره. ولی واقعیت اینه که ملاک انتخاب برای یک نرم افزار خوب فقط علایق و استقبال کاربرا از اون نرم افزار نیست. ملاک درست در نظر گرفتن تمام جوانب و بررسی تک تک اونهاست. مثلا اینکه آیا اون نرم افزار تقابل خوبی با بقیه نرم افزارهای هم خانواده و غیرهم خانواده رو داره یا نه. یا نوع فرمتهای خروجی اون نرم افزار چی هست. مسایل دیگه ای مثل راحتی کار با نرم افزار و ظاهر نرم افزار و دم دست بودن ابزارها و ... هم ملاکهای انتخاب هستن.

البته با اینکه این 3 نرم افزار اساس کارشون وکتور هست به نظر من باز هم جای تفکیک کردن بینشون وجود داره که lpi عزیز خوب و کامل توضیح دادن.

موفق باشین

graphist2001

New Member
با سلام به كليه دوستان با حال.....
البته نظر من به هر سه شركت سازنده نرم افزارهاي فوق مثبته....
چون هر كدومشون واسه خودشون خدائي هستند و هر كي كه ميگه اين خوب نيست و اون خوبه فقط
به خاطر اينه كه اون نرم افزارو خوب بلد نيست..
آره داداش هر كدوم از اين برنامه ها ميشه به موقش توش خدائي كرد.....
رضا..از آبادان........................
رشته:ديجيتال پينتر

جدیدترین ارسال ها

بالا