کدام یک از سی ام اس ها یا همان سایت ساز ها بهتر از بقیه هست

milani

Member
سلام
دوستان من چند سال هست که استفاده از سایت ساز ها رو کنار گذاشتم.حالا باید سایتی رو طراحی کنم.
حالا سوال اینجاست که به نظر شما در حال حاضر کدام نرم افزار سایت ساز بهتر از بقیه هست؟
من می خوام مشخصات زیر رو داشته باشه
1-از زبان فارسی به خوبی پشتیبانی کنه
2-امنیت بالایی داشته باشه.
3-تیم پشتیبانی فارسی قوی داشته باشه
4-از قالب های زیادی پشتیبانی کنه

tafti

Member
پیشنهاد من
1- دیتالایف انجین
2-وردپرس
چهارموردی که گفتین رو هر دو داره ولی قالب های وردپرس از دیتالایف بیشتره البته قالب های رایگان

meraj-persian

Active Member
در حال حاظر دروپال لقب امن ترین cms رو در دنیا به خودش اختصاص داده و تیم پشتیبانی بسیار قدرتمندی در ایران داره که در سایت www.drupalcms.ir میتونید بینید.
در سایتی که گفتم میتونید جدیدترین نسخه دروپال رو با پشتیبانی کامل از زبان فارسی ببینید.
البته اگه شما برنامه نویسی تحت وب مثل php رو بلد نیستید ،برید به سراغ جوملا بهتر هستش.
قالب های دروپال هم بسیار زیاد هستند که میتونید در اینترنت پیدا کنید.

bigmard

Member
دروپال برای شما کمی پیچیده ست! چون دروپال سیستم مدیریت محتوا نیست یک فریم ورک هست.

نمیشه گفت کدوم بهتره ! هر کدوم اون کاریو که شما می خواین رو انجام میده. ولی پشتیبانی و قالب ، پلاگین و .. فرق داره .
بهتره وردپرس رو انتخاب کنید ، چون خیلی راحت میتونید قالب براش بسازید یا از 100000 قالب توی وب استفاده کنید ، جوملا هم خوبه ولی وردپرس خیلی طرفدار داره و به همین دلیل هم آموزش و ترفند و از این چیز هاش بسیار بسیار بیشتره.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
مطمئنن از لحاظ امنیت دروپال از همه بهتره اما همون طور که دوستان گفتن به نظر نمیاد واسه شما مناسب باشه پیش نهاد من دیتالایف هستش حداقل من از دیتالایف بیشتر از وردپرس خوشم میاد البته این موضوع کاملن سلیقه ای هستش

+Mohammad+

Well-Known Member
جوملا تیم پشتیبانی بسیار عالی داره...
آموزشها و قالب هاش زیاده
قالب هاش هم زیاده ...
من خودم هم جوملا کار میکنم و هم وردپرس ولی cms بستگی به نوع سایت داره
قدرت جوملا قابل مقایسه با وردپرس نیست... این یه چیز ثابت شده هستش .. اما در مقابل ساخت وبلاگ هم با جوملا زیاد آسون نیست!

باید سایت خودتون رو با کاربردهای این cms ها مقایسه کنید و ببینید که کدوم می تونه نیازتون رو برآورده کنه.
موفق باشید

farik

Well-Known Member
باسلام..
با silverlight موافقم..به شخصه چون اکثر وبسایت هایی که ران کردم بیشتر حالت بلاگ داشتن از وردپرس استفاده کردم ..ولی اگه بخوام دستم جایی بازتر باشه..واقعا کار و افزودن امکانات به جوملا برای من راحت تره...باز هم تا حدی سلیقه ای هست...باز هم دقیقا بگین چیکار بناست بکن..
مثلا مثل این سایت های سازمانی فقط بنای خبرهاشونو بزارن؟..یا نه میخواد هر روز پلاگین و .. اضافه کنه؟..
موفق باشید..

pouyacms

Member
سلام.
حرف شما رو تایید میکنم.
سیستم مدیریت محتوای بسیار خوبی هست

جوملا تیم پشتیبانی بسیار عالی داره...
آموزشها و قالب هاش زیاده
قالب هاش هم زیاده ...
من خودم هم جوملا کار میکنم و هم وردپرس ولی cms بستگی به نوع سایت داره
قدرت جوملا قابل مقایسه با وردپرس نیست... این یه چیز ثابت شده هستش .. اما در مقابل ساخت وبلاگ هم با جوملا زیاد آسون نیست!

باید سایت خودتون رو با کاربردهای این cms ها مقایسه کنید و ببینید که کدوم می تونه نیازتون رو برآورده کنه.
موفق باشید

shivahost

Member
جوملا مخصوصا در نسخه 2.5 و 3 خیلی بهتر شده، وردپرس هم خیلی خوبه. با هر دو همه کار می توانید بکنید!

netnazar

Member
وردپرس که دارای یک کامیونیتی بزرگ برای ساپیورت و پلاگین می باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا