کدام یک از این مارکها خوبه ؟؟

سلام دوستان
میدونم از این تاپیک ها قبلاً زیاد داده شده اما به جوابم نرسیدم ..........
من یه ورک استیشن دیل دارم اما میخوام یه لیب تاب هم بگیرم بخصوص برای کارهای سه بعدی ولی نمیخوام باهاش رندر بگیرم میخوام باهاش مدلسازی و انمیشن انجام بدم ............

حالا کدوم یک از این برند ها بهتره HP , Dell , Sony من به شخصه خودم HP رو خیلی خوش دارم برای شیک بودنش اما بعضی جاها مطالب راجبش خوندم که گفته شده حرارتش میره بالا .........

البته نرم افزار هایکه باش میخوام استفاده کنم SoftImage , Vue ,PhotoShop ,After Effect

به نظر شما چه مارکی بخرم خوبه لطفاً راهنمایم کنید.............

باتشکر.

khoushechin

Well-Known Member
من hp دارم ولی اونی که شنیدی حرارت میره بالا احتمالا واسه سی پی یو های amd هست چون توی intel خیلی این قضیه اتفاق نمیفته!
در ضمن بالارفتن حرارت هیچ تاثیری سوئی نداره ( به نقل از فروشنده خبره لب تاب که 15 ساله داره لب تاپ نی فروشه!)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان
میدونم از این تاپیک ها قبلاً زیاد داده شده اما به جوابم نرسیدم ..........
من یه ورک استیشن دیل دارم اما میخوام یه لیب تاب هم بگیرم بخصوص برای کارهای سه بعدی ولی نمیخوام باهاش رندر بگیرم میخوام باهاش مدلسازی و انمیشن انجام بدم ............

حالا کدوم یک از این برند ها بهتره HP , Dell , Sony من به شخصه خودم HP رو خیلی خوش دارم برای شیک بودنش اما بعضی جاها مطالب راجبش خوندم که گفته شده حرارتش میره بالا .........

البته نرم افزار هایکه باش میخوام استفاده کنم SoftImage , Vue ,PhotoShop ,After Effect

به نظر شما چه مارکی بخرم خوبه لطفاً راهنمایم کنید.............

باتشکر.

نه هیچ سازنده ای همه لپ تاپ ها خوبه، نه یک سازنده ای همه لپ تاپ هاش بده، مدل به مدل یکی خوب در میاد،
یکی بد. حرف فروشنده ها هم مفت نمی ارزه، مگه چند تا فروشنده پیدا میشه که هم تخصص فنی داشته باشه،
هم منفعت مشتری رو اولویت قرار بده، هم منصف باشه و هم راستگو.
وقتی می خواهید لپ تاپ بگیرید به این فکر نکنید که من باید حتما لپ تاپ ای بگیرم که سازنده اش فلان باشه،
دوره ای هم هست، شرایط بازار مدام تغییر می کنه، ممکنه زمانی لپ تاپ می گیرید که فلان سازنده مدل مناسب
شما رو در بازار نداشته باشه، اما چند ماه بعد از خرید تون مدل های مناسبی بیاد بازار.

1) بودجه تون رو در نظر بگیرید و هر چی مدل که الان تو بازار با اون قیمت هست پیدا کنید.
2) چند تا شون رو که مشخصات شون بهتر و ظاهرشون رو می پسندید لیست کنید.
3) بعد در سایت هایی مثل notebookcheck.net/ مدل شون رو جستجو کنید. یا خودشون بررسی اش کرده اند یا
بررسی های چند سایت معتبر دیگه رو لیست می کنند. نقاط ضعف و قوت اش رو می نویسند. فرضا فلان لپ تاپ
صفحه کلید اش خوب نیست، فلان لپ تاپ بلند گو هاش قوی و با کیفیت ئه، فلان لپ تاپ زود داغ می کنه.
اون یکی پر سر و صدا است، صفحه نمایش اش خیلی خوبه و ...
4) در نهایت بین خوب و بهتر انتخاب کنید، معمولا هر لپ تاپ خوبی اگه 5 تا ویژگی مثبت داشته باشه یکی دو تا
ویژگی منفی هم داره. ربطی هم به سازنده اش نداره.

توصیه :
اگر دیدید یک لپ تاپ آکبند و جدید مشخصات اش خیلی عالیه و اما قیمت اش نسبت به موارد مشابه سایر سازنده ها
خیلی ارزون به نظر میاد، مثلا 200 هزار تومن از همه نمونه های مشابه ارزون تره، سراغ اش نروید.
لااقل باید یکی دو سازنده دیگه باشه که مشخصات و قیمت شون به اون مدل نزدیک باشه، وگرنه اون ارزونی نشونه
خوبی نیست.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا