کدام گیم انجین را انتخاب کنم؟؟؟

kingjoon

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
اینجانب در 4 سال گذشته با سیستم های تور مجازی کار کرده ام...با vrml و quest3D حالا شنیدم که گیم انجین unreal خیلی قدرتمنده...من اکشن زیاد نمیخوام تو کارام،بیشتر میخوام optimize و راحت و زیبا باشد...دوستان میخواستم بدونم نظز اساتید در این مورد چیه؟
کدام انجین را پیشنهاد میکنید؟
در ضمن ترجیحا وب بیس هم باشد.
خواهش می کنم نظر بدید...

soshiant3d

Member
خوب شما میگید که اکشن نمیخایید بسازید اما unreal تمام قدرتش تو ساخت بازی اکشن هست درضمن شما یک موتور راحت میخایید که باز udk رو حذف میکنه البته من با udk کار نکردم اما دوستانم میگن اصلا کارکردن باحاش راحت نیست شما 4سال با quest کار کردید اگر انتظارتون از ساخت بازی رندر قوی و راحت بودن با نرم افزار هست من همون quest رو پیشنهاد میکنم البته اگه میخایید موتور دیگه ای رو یاد بگیرید unity رو پیشنهاد میکنم سراغ موتور های دیگه هم نرید(مثل shiva یا 3dgs) و بچسبید به یکی از این دوتا

آخرین ویرایش:
کوئست که اصلا برای ساخت بازی نیست.این رو هم حذف کنید.
شما گفتی میخوای کارت زیبا بشه پس نیاز به شیدر قدرتمند و همین طور سیستم زرات خوب هستی.
هدف شما چیه؟
می خوای بازی بسازی یا می خوای محیط سه بعدی ریل تایم بسازی.
برای ساخت بازی با یو دی کا باید برنامه نویس خوب داشته باشی در کنار دیگر موارد
اما اگه بخوای فقط کارهای سه بعدی ریل تایم درست کنی یو دی کا رو خیلی زود میتونی یاد بگیری و کار های فوقالعاده زیبا باهاش درست کنی.
وگرنه برای ساخت بازی برو سراغ یونیتی3 که خیل خوب هست.

kingjoon

New Member
کوئست که اصلا برای ساخت بازی نیست.این رو هم حذف کنید.
شما گفتی میخوای کارت زیبا بشه پس نیاز به شیدر قدرتمند و همین طور سیستم زرات خوب هستی.
هدف شما چیه؟
می خوای بازی بسازی یا می خوای محیط سه بعدی ریل تایم بسازی.
برای ساخت بازی با یو دی کا باید برنامه نویس خوب داشته باشی در کنار دیگر موارد
اما اگه بخوای فقط کارهای سه بعدی ریل تایم درست کنی یو دی کا رو خیلی زود میتونی یاد بگیری و کار های فوقالعاده زیبا باهاش درست کنی.
وگرنه برای ساخت بازی برو سراغ یونیتی3 که خیل خوب هست.

ممنون از راهنماییتون...من فقط واسه محیط های real time میخوام و واسه ساخت بازی نمیخوام

جدیدترین ارسال ها

بالا