کدام کتاب php ناقوس؟!

Sheraton

New Member
سلام دوستان
من می خوام یه کتاب php انتشارات ناقوس رو بگیرم... ولی با توجه به این که تازه با این انتشارات آشنا شدم ، نمی دونم کدوم یک از کتابهاشو بخرم...
باید بگم که من تقریبا (دقیقا!) مبتدی ام و اگه لطف کنین ، نام دقیق کتاب رو به همراه نام نویسنده و مترجم بگین که واسه یه مبتدی که میخواد شروع کنه خوب باشه..
با تشکر..

Milad

Well-Known Member
کلا کتاب های ناقوس ترجمه خشکی دارند ، یعنی مترجم خودش هیچی از برنامه نویسی نمیدونه و صرفا کلمه به کلمه ترجمه کرده و برای درک هر قسمت باید چند بار بخونیدش !

من پیشنهاد میکنم کتاب php در 24 ساعت ، نوشته : مت زاندسترا ، مترجمین : علی ناصح و محمد ناصح ، انتشارت : دیباگران ، ویرایش دوم رو مطالعه کنید ، کمی قدیمی هست ولی بسیار مفید بعد از خوندن این کتاب راحت میتونید با مطاله eBook ها شرکت در بحث های فروم ها قدرت برنامه نویسیتون رو بالا ببرید .

اگر ناقوس میخواید : php در ده دقیقه نوشته Chris Newman ترجمه فکر کنم فرشید گیلک بود ، که نسبت به کتاب قبلی جدیدتره ، نسخه اصلیش که خوبه حالا ترجمش رو نمیدونم .

اگر نسخه انگلیسی رو خواستی برا دانلود بزارمش ...

موفق باشی .

sibetorsh

Member
به نظر من اصلا سمت کتاب های ترجمه شده و فارسی نرید!
چون به طرز افتضاحی ترجمه شده! من خودم کتاب php آقای مصدری برای همین انتشارات ناقوس رو خوندم! زیاد خوب ترجمه نشده!
سعی کنید زبون اصلی بخونید!
مثلا کتاب Apress.Beginning.PHP.and.MySQL.From.Novice.to.Professional.4th.Edition.Sep.2010 کتاب خوبیه!

Sheraton

New Member
دوستان اگه زحمتی نیست ، لینک این کتاب های زبان اصلی رو اینجا بزارید تا استفاده کنیم...
خیلی ممنون

Milad

Well-Known Member
بفرمایید .

پیوست ها

• Sams.Teach.Yourself PHP in 10.Minutes Mar 2005.zip
    350 کیلوبایت · بازدیدها: 47

جدیدترین ارسال ها

بالا