[phpNuke] کدام نیوک بهتر است؟

majid2x

Active Member
سلام دوستان من می خواستم نیوک دانلود کنم ولی تعداد زیادی نیوک دیدم نمی دونستم کودومشو دانلود کنم!
میشه یه نیوک خوب به من معرفی کنید (لینک دانلود هم بدید)
در ضمن سعی کنید کم حجم و خوبشو معرفی کنید!

با تشکر فراوان از دستندرکاران مجید آنلاین بزرگ ترین سایت ایرانی!

S4DEGH

Well-Known Member
مگه چند تا نيوك فارسي ما داريم !؟

نيوك هاي فارسي :
نسخه معمولي :
مشهد تيم ( كه نسخه خالص رو فارسي كرده بدون اضافه كردن مدي جديد )
ايران نيوك ( كه يكسري مد خودش بهش اضافه كرده )

نسخه پلاتينيوم:
آفاق (كه نسخه خالص نيوك پلاتينيوم رو فارسي كرده كه البته خود نسخه 50 تا ماژول و 60 بلوك و .. داره )

آدرسها :
www.mashhadteam.com
www.irannuke.com
www.nukeplatinum.ir يا www.afagh.biz

majid2x

Active Member
من سرعت دسترسی به اینترنتم خیلی پایینه نه می تونم نیوک پلاتینوم دانلود و نه آپلود کنم !راهی دیگه نیست؟!

Ashiyane

Banned
اگه تو تران هستی باید بری میدون اتقلاب از مغازه های اونجا می تونی بگیری یا بری تو کافی نت و از اونجا دانلود کنی و بریزی تو فلش کارت.

امیر

VAHID216

مدیر بازنشسته
واسه نیوک پلاتینیوم که هیچ جای بازار ابران نمی تونی گیر بیاری بهتره بری یه کافی نت و از اونجا داونلود کنی. اگر هم یه وقتی حرف من رو قبول نداشتی و رفتی مواظب باش نیوک نسل جوا نخری.

majid2x

Active Member
از همتون ممنونم .ما تو شهرمون 2 تا کافی نت داریم!
هردوتاشون اومودن کاری کردن که نه بشه دانلود کرد و ...
حلا من چیکار کنم!؟

parkanet

Member
من رایگان با لینک شما دانلود می کنم و رایگان هم آپلود می کنم . برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی ایمیل بزنید ...

[email protected]

S4DEGH

Well-Known Member
ببين !

اگر صبر كني و نسخه جديد بيرون بياد .. ما نصب رايگانمون رو دوباره باز ميكنيم !
اونموقع ميتونيم برات هم آپلود و هم نصب كنيم !

در مورد دانلود ...
منم وقتي ميرم كافي نت براي دانلود به طرف ميسپرم كه برام دانلود كنه و خودمم ميرم دنبال كارم ! شما هم ميخواي اين كارو انجام بده يعني برو بهش بسپر كه اينو برام دانلود كن ...

VAHID216

مدیر بازنشسته
تمام کاراش تموم شده فقط یه کار های کوچیک مونده و در کل بگم فقط آپلودش مونده که صادق انجام بده . کل نیوک پلاتینوم این دفعه می ترکونه

S4DEGH

Well-Known Member
فقط يچيزي بگم ! نگه خيلي خفنه و ميخواد بتركونه ! براي همين حجم زيپش 15 مگ هست !
موندم چطوري آپلودش كنم !

البته اين حجم زياد مال ماژول هاشه كه موقع نصب خب طبيعتا خيلي از ماژول ها حذف ميشه !

من دارم روي آموزشش كار ميكنم .. كه تموم شده و دارم به pdf تبديل ميكنم ! تموم بشه ميفرستم روي سرور !

izone

Active Member
دوستان گرامی خسته نباشید. من از سوی خودم و گروه ایران نیوک از الآن به شما دوستان موفق شاد باش میگم.

پیشرفت دوستان و همکاران برای ما باعث افتخار و سربلندی است.

شاد باشید.

S4DEGH

Well-Known Member
دوستان گرامی خسته نباشید. من از سوی خودم و گروه ایران نیوک از الآن به شما دوستان موفق شاد باش میگم.

پیشرفت دوستان و همکاران برای ما باعث افتخار و سربلندی است.

شاد باشید.
به سلام فرهاد جان چطوري خوبي ؟!

آقا كم پيدايي ها ! نيستي ! البته ميدونم كار و ... نميزاره زياد آن بشي ولي سعيت رو بكن كه زود به زود آنلاين بشي !

izone

Active Member
خواهش میکنم صادق جان. چشم.

مدتی است که در سفر و مرخصی هستم. برای همین کم پیدام. ولی تا یکماه دیگر دوباره به سوئد بر میگردم و در خدمت شما بیشتر هستم.

S4DEGH

Well-Known Member
مدتی است که در سفر و مرخصی هستم. برای همین کم پیدام. ولی تا یکماه دیگر دوباره به سوئد بر میگردم و در خدمت شما بیشتر هستم.
ميگم شما كه سفر ميري ! يه سفر هم بيا ايران > تهران > منزل ما !
83.gif

اينجا هواش آلوده نيست ها !
21.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا