کدام سی ام اس برای من بهتر است؟

sicret

Member
من به تازگی یه سایت خریدم اما الان نمی دونم چه سی ام اسی لستفاده کنم از جوملا و ورد پرس استفاده کردم از هیچکدوم خوشم نیومد
من میخوام تو سایتم یه سری مقاله بریزم و یه سری فایل هم واسه دانلود بزارم همچنین میخوام سی ام اس مورد استفاده ام بخش عضویت در سایت داشته باشه که بعضی مقاله ها رو در دسترس اعضا قرار بدم و روی مقاله ها و دانلود ها کاربران و میهمانان بتونن نظر یا همون کامنت بزارن ورد پرس کامنت گذاری داره اما عضویت نداره جوملا عضویت داره کامنت گذاری نداره همچنین میخوام قالب سایتم پیشرفته و قشنگ باشه نیوک 8.3.5 نصب کردم قالباش قشنگ نبودن قالبش اصلا عوض نمیشد حتی قالب که میخواستم بار گزاری کنم میگفت فایل اشتباه است مجبور بودم برم تو کنترل پنل هاست قالب بار گزاری کنم اما توی نیوک که میومدم و قالب رو انتخاب میکردم قالب عوض نمی شد به نظر شما کدوم سی ام اس بدرد من میخوره؟ راستی جوملا ماژول کامنت گذاری داره اما هیچکدوم خوب نبودن مثل سیستم کامنت گذاری نیوک و ورد پرس نمی شدند
راستی من پولم ته کشیده و اگه ممکنه رایگانشو معرفی کنید
با تشکر:rose:

آخرین ویرایش:

Cisco

مدیر انجمن
دوست عزیز . هم وردپرس و هم جوملا هر دو امکان رو دارند.
میشود عضویت در وردپرس رو فعال کرد و هم چنین برای جوملا از کامپوننت ها و ماژول های کامنت گذاری استفاده کنید.
موفق باشید.

sicret

Member
چحوری باید توی ورد پرس عضویت رو فعال کرد؟ توجه کنین که میخوام عضویت رو فعال کنم که بعضی مقاله ها فقط برای کاربران قابل مشاهده باشن همچنین کاربران بتونن پست بزارن البته این به این معنی نیست که بتونن به کنترل پنل ساییت دسترسی داشته باشن

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
تو این زمینه ها هیچی وردپرس نمیشه !
من خیلی سایت باهاش راه اندازی کردم اصلا انعطافی که وردپرس داره ، هیچ سیستم مدیریت محتوا رایگان دیگه ای نداره !
تا نظر دوستان چی باشه

maysam.m

Well-Known Member
فقط وردپرس !
کافیه نصب کنی و برای کارهایی که میخوای بکنی چندین افزونه وجود داره!

BrandClinic

Member
بهترین انتخاب برای شما وردپرس هست به دلیل وجود قالب ها و افزونه های کاربردی رایگان و امنیت بالا

thinkdiff

New Member
دوست عزیز اضافه بر توضیحات دوستان ی چیزی بگم که مطمئن تر شید. در حال حاضر حدود 25% سایت های دنیا با وردپرس طراحی شده و حدودا 63% از سایت هایی که با سی ام اس آماده طراحی شدن، با وردپرسن. این یعنی این سیستم خیلی خیلی قابل اطمینانه. در ضمن همشون همه امکاناتو دارن اما با کیفیت های مختلف. اما چیزی که مهمه اینه که جامعه وردپرس خیلی قوی تره و شما با هر سرچ ساده هر امکانی که بخویاین تو این سیستم یذارین، در موردش مطلب هست. ی جورایی وردپرس مثل بنز میمونه چون خیالتون باهاش راحته

جدیدترین ارسال ها

بالا