کدام سیستم مدیریت آگهی بهتر است؟

www.iranwebshop.com

Active Member
بهترین قدرتمندترین و حرفه ای ترین سیستم مدیریت آگهی

IRANWEBSHOP-Advertisment يک سيستم مديريت آگهي و پيام هاي تبليغاتي تحت وب ميباشد که توسط تيم برنامه نويس طراحان وب ایران نوشته شده است.

اين نرم افزار به زبان PHP و با بهره گيري از بانک اطلاعاتي محبوب MySQL نوشته شده

امکانات محيط کاربري اين نرم افزار:

فرم پرداخت وجه
جدول آگهي هاي کاربر
ثبت و ويرايش آگهي هاي کاربر
ويرايش مشخصات کاربر
امکانات محيط مديريت و بسايت:

ايجاد و ويرايش پلان هاي ثبت آگهي با امکانات دلخواه، توسط مديريت وبسايت ، و ثبت آگهي در پلان هاي متفاوت از نظر قيمت، موقعيت در صفحه، اندازه، مدت زمان و ...
فيلترينگ لغات و کلمات دلخواه براي جلوگيري از ترويج انحرافات سياسي و اخلاقي کاربران
تنظيم ساعت محلي و کنترل اختلاف زماني با سرور
ويرايش آگهي هاي کاربران در محيط مديريت
صندوق فعال سازي آگهي ها ، و پرداخت ها براي مديريت
مديريت پرداخت ها و براورد ورودي ها و خروجي هاي صندوق مالي وبسايت
کنترل حساب مالي کاربران و محاسبه هزينه آگهي ها (تا دقت ثانيه)
مديريت پيوندها ، در صفحه ي اصلي و صفحه کاربر
مديريت صفحات اصلي و انعطافپذيري بسيار بالاي Object ها، براي بدست آوردن بهترين وضعيت اطلاع رساني
ايجاد صفحه جديد، با انتخاب Object هاي متناسب و تنظيم Object ها طبق سليقه و شرايط مديريت
افزودن Post در هر قسمت از هر يک از صفحات براي ثبت اطلاعات و اخبار ويژه يا ثبت آگهي هاي فوق العاده
مديريت گروه ها و زيرگروه ها، حذف، اختفاع لحظه اي، ويرايش و ثبت گروه جديد، در محيط مديريت
کنترل پنل قدرت مند براي تغيير جزييات، از جمله متن اختار ها، فعال يا غيرفعال بودن قسمت ها، مشخصات وبسايت، جزييات مديريت و ...
قابليت ثبت بکآپ از بانک اطلاعاتي با انتخاب تيبل هاي دلخواه
موتور آپديت ، براي ثبت تغييرات در فايل هاي استاتيک مربوط به آگهي ها(براي افزايش رتبه ي صفحات در موتور جستجو اطلاعات به دو صورت HTML و DataBase ثبت ميشود)
هسته ي قدرتمند براي تحمل ترافيک بالا ، و انعطافپذيري با شرايط و قدرت سرور
قابليت نصب قالب(تـم) جديد، براي صرفه جويي در هزينه ي طراحي به همراه ۲۵ قالب زيبا
برخي امكانات جديد كه به تازگي به سيستم اضافه شده است

در مورد امکانات اضافه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

๏ انتقال موتور بروزرسانی به محیط داخلی سیستم ، و پیرو آن کاهش مصرف پهنای باند ماهانه
๏ استفاده از فناوری aJax برای افزایش سرعت بارگزاری صفحات
๏ امکان استفاده از سیستم پرداخت آنلاین و ایجاد تعامل با بانک های الکترونیکی
๏ افزایش امنیت و اضافه شدن چند مانع امنیتی در طی چند مرحله
๏ حذف صفحات و object های غیرکاربردی
๏ سیستم ارسال خبرنامه با قابلیت انتخاب لیست ایمیل ها
๏ سیستم ارسال پیام کوتاه (sms) برای کاربران
๏ اضافه شدن فایل های تصویری به محتوای فایل BackUp و دانلود به صورت فایل فشرده شده برای کاهش زمان دانلود BackUp
๏ امکان اجرای دستورات SQL در محیط مدیریت ، بدون نیاز به استفاده از phpMyAdmin یا نرم افزار های مشابه آن
๏ امکان بهره گیری از آگهی های تاریخ گذشته واضافه شدن سیستم مدیریت فایل های قابل حذف برای کاهش فضای اشغال شده
๏ سیستم ارسال پیام شخصی بین کاربران ، برای افزایش تعامل کاربران
๏ افزایش قابلیت ویرایش متن ایمیل های ارسالی از وبسایت به کاربران
๏ ارسال پیام اخطار به کاربر برای تمدید مدت زمان نمایش آگهی
๏ تغییرات حساس در قسمت حسابهای مالی و افزایش قدرت کنترل بروی حساب مالی کاربران
๏ تغییرات در قسمت پلان های ثبت آگهی؛ انتقال بخش ستاره ها به داخل فرم ویرایش پلان و قابلیت تنظیم تعداد ستاره ها برای هر پلان بصورت مجزا
๏ تغییرات در سیستم LayOut برای کاربرد ساده تر
๏ افزایش انعطاف پذیری پوسته ها برای طراحی ساده تر
๏ افزایش سیستم مدیریت اخبار وبکارگیری سیستم rss
๏ استفاده ی کارآمدتر از کادر ورود کاربر برای نمایش مشخصات و ابزار های کاربری
๏ افزایش قابلیت های شمانده ی وبسایت و همچنین استفاده از سیستم تفکیک بازدیدکننده ها
๏ افزایش کارایی کادر گروهها و نمایش تمام زیر گروهها فقط با چند کلیک

و موارد دیگر که حین از استفاده از این نرم افزار متوجه آن خواهید شد.

نيازمنديهاي اين نرم افزار

MySQL روایت 4.1.14 و به بالا
PHP روایت 4 و به بالا
GD روایت 2 به بالا
Zend Optimizer

براي مشاهده نسخه نمايشي بخش کاربری و مديريت سیستم مدیریت آگهی طراحان وب ايران و در اختيار گرفتن نام كاربري و رمز عبور با بخش تماس با ما ارتباط برقرار كنيد و يا با تلفن 09133135582 تماس گرفته و به آدرس زير مراجعه كنيد .

نسخه قديمي

بخش كاربري: http://demo.iranwebshop.net

بخش مديريت: http://demo.iranwebshop.net/admin.php

نسخه جديد

بخش كاربري: http://demo.iranwebshop.info

بخش مديريت: http://demo.iranwebshop.info/admin.php

برخی از نمایندگیهای ما با آدرس کپی رایت خودشان در حال فروش این سیستم می باشند شما هم می توانید به عنوان نماینده ما به فروش این سیستم بپردازید و کارمزد خوبی نیز دریافت کنید.

در زیر برخي از سايتهاي راه اندازي شده با این سیستم را مشاهده می کنید.

سایت نیازمندیهای طراحان وب ایران www.iranwebshop.info
سایت نیازنما در شیراز www.niaznama.com
سایت پارسا تبلیغ در تهران www.parsatabligh.com
سایت طراحان وب اصفهان w.esfahanwebshop.info
سایت کیوسک 118 در شیراز www.qsk118.com
سایت همه دانان در همدان www.hamedanan.com
سایت ایران تون در اصفهان www.iranton.com
سایت بانک نیاز مرکز اطلاعات شهر مشهد www.bankeniaz.com
سایت بانک اطلاعاتی و تبلیغاتی امید در سوئد www.omidse.com
سایت بی مانند بانک تبلیغاتی تهران www.bimanand.com
سایت تبلیغاتی استان ارومیه www.aloorum.com
سایت تبلیغاتی اورانوس در اراك www.oranus.ir
سایت تبلیغاتی یاران پارس در یزد www.yaranepars.com
سایت تبلیغاتی بیا تو آگهی در تهران www.bia2agahi.com
سايت تبليغ برتر در شیراز www.Tbartar.com
سايت تبليغ باشي در تهران www.Tablighbashi.com
سایت بیا 118 در اصفهان www.bia118.com
و برخی دیگر که به سفارش نمایندگان فروش ما اسم آنها را در لیست ذکر نکرده ایم ....................

انتخاب صحیح رمز موفقیت شماست

www.iranwebshop.com

Active Member
ما با هاست و دومین و انجمن و فلاش چت نصب می کنیم د حدود 200 تومان با پشتیبانی 1 ساله

rasoooli

Member
من مشتری پرشین فرم هستم خیلی راضی هستم

هر سوالی که به ذهنم میرسه سریع تماس میگیرم به مهندس فنایی طراح سایت ایشان هم بدون دریغ پاسخ می دهند

در آینده هم نسخه های جدید تری را ارائه می کنند.

YTERROR

Active Member
من مشتری پرشین فرم هستم خیلی راضی هستم

هر سوالی که به ذهنم میرسه سریع تماس میگیرم به مهندس فنایی طراح سایت ایشان هم بدون دریغ پاسخ می دهند

در آینده هم نسخه های جدید تری را ارائه می کنند.

آخرین ارسال :
Sunday 30 September 2007

من نمی دونم چرا شما از 46 تا پستتون حداقل 20 تاشو از فنایی تعریف می کنید

دیگه یک همچین چیزی که از نظر من و خیلی از افراد اطلاعات سوخته حساب میشه این قدر حرف نداره

دوست عزیز به نظر من مال ایران وب شاپ کاملتره و بعد از اون ایران پی اچ پی هم از نظر گرافیکی خیلی زیبا تره هم از نظر امکانات ولی در آخر نظر خودتون شرطه

موفق و پیرو باشید

siavashmusic

Active Member
سیستم به اصلاح کامز رو یکی از دوستان من داره یعنی در واقع روی بیس یک سیستم رایگان زده شده تا الان 10 نسخه رو فروخته قیمتش هم نصف قیمتی هست که اینا دارند میدن
البته یه قسمت هایی رو من براش اضافه کردم مثل اتصال سامان و خروج اطلاعات مالی ماهانه و ...

reza_24

Member
این سیستم هم خیلی گرافیک خوبی داره ضمن اینکه محیطش هم شلوغ نیست:
mihanagahi.com
عادل جان از نظر کارکرد و امکانات و ... نظر شما در موردش چیه؟

jomeha

Member
آخرین ارسال :
Sunday 30 September 2007

من نمی دونم چرا شما از 46 تا پستتون حداقل 20 تاشو از فنایی تعریف می کنید

دیگه یک همچین چیزی که از نظر من و خیلی از افراد اطلاعات سوخته حساب میشه این قدر حرف نداره

دوست عزیز به نظر من مال ایران وب شاپ کاملتره و بعد از اون ایران پی اچ پی هم از نظر گرافیکی خیلی زیبا تره هم از نظر امکانات ولی در آخر نظر خودتون شرطه

موفق و پیرو باشید

دوستان یه وقت فکر های اشتباه نکنند من فقط نظر شخصی مو در مورد "سیستم پرشین فرم " گفتم و هیچگونه رابطه کاری و ... با شرکت کاسبرگ ندارم

من اصلا مهندس فنایی رو حتی ندیدم فقط جهت طراحی سایتم و چند مورد پشتیبانی با ایشان تماس تلفنی داشتم
چون رفتار ایشان قبل از خرید و بعد از خرید همچنان یکسان بود به نظرم اومد که اسمی از ایشان برده شود.

چون بعضی از دوستان قبل خرید کلی تماس دارند و مهربان و دوستداشتنی صحبت می کنند ولی بعد از خرید حتی لحن خود را نیز عوض می کنند و به جای پاسخگویی طلبکارانه حرف می زنند ( چون پول شما دیگه تو حساب اوناست ) ولی پرشین فرم اینطوری نبود که هیچ خیلی هم بهتر شده بود.

اما در مورد سیستم هایی دیگری که در این بحث از اونها نامبرده شده : من هیچ اطلاعاتی در مورد بقیه ندارم به نظرم پشتیبانی بقیه هم خوب باشه چون مسئولانشون همیشه توی این فرم ها ( جهت پاسخگویی و تبلیغات ) حضور دائم دارند. من فقط نظر خودم رو در مورد رابطه قبل از خرید و بعد از خرید بازارچه بیان کردم.

باز هم هرچی دوستان بگن صحیح است. ( ما گردنمون از مو هم باریکتر است )
باتشکر
بازارچه دات او.آر.جی

آخرین ویرایش:

vizz666

Member
mihanagahi.com

سیستم خوبیه قیمتشم خوبه 1 میلیون تومان D:

در ضمن امتیاز برای تبلیغات نداره Rating

سایت خودشون هنوز کامل معروف نشده و اکثر تبلیغات ماله خودشونن و بقیه رایگان.

بازم سیستم iranphp و persianform بنظر من هم قیمتش مناسبه هم امکاناتش کامله.

sogoli

Active Member
من سایت mihanagahi.com رو دیدم . به نظر دوستان نقاط ضعف و قوت اون چیه؟

YTERROR

Active Member
mihanagahi.com

سلام تا جای که من اطلاع دارم هسته اصلی هسته سایت میهن نیکه که مال شرکت سامان در مشهد هست

امکاناتش خوبه ولی یکم زیادی گرونه واسه این کار چون هسته اولیه هم مدیرت محتوا هم فروشگاه هم تبلیغات و .... که شرکت سامان داره جمع آوری می کنه هسته سایت میهن نیک هست

ولی به نظر من همین چیزی که دارین کارت رو راه می ندازه چون واقعیت اینه این نوع سایتها از رده خارج شدن نمی دونم را ظرف این 2 ساله این قدر متضاضی زیاد داشت در صورتی که سایت یاهو و گوگل از سال 2004 یا 2005 بخش نیازمندیها و حراجی هاشون از فعالیت افتادن و اسکریپتهای این سبکی با کپی رایت سایهای 2000 الی 2003 فرواونه و ......

موفق و پیروز باشید

sogoli

Active Member
نکته ایی که تویmihanagahi.com
هست و جالبه تبلیغات بصورت sms هست .ایا بدین شکل میشه روی بقیه سایتها کار کرد؟ایا اونها اومدن یک پورتال رو فارسی سازی کردن؟

جدیدترین ارسال ها

بالا