کدام انجمن ساز را پیشنهاد میکنید؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
یک چیزی هم یادم رفت
امان از دست شما ، اميدوارم جنجال نشه !

اينم برتري هاي phpBB 3 نسبت به vB،IPB و SMF :

http://maghsad.com/index/viewforum.php?f=81
این ها فقط امکاناتی رو می گه که PHPBB داره و بقیه ندارن ولی امکاناتی رو که IPB و VB دارن و PHPBB ندارن رو نمی گه. کلا نمی شه همه رو با هم مقایسه کرد چون هر کدوم از انجمن ساز ها در قسمتی بهتر هستند.
موفق باشید

pesarbad

New Member
سلام
دوست عزيز پرتال ( انجمن گفتمان ) پرقدرترين برترين - سرترين - بي باگ ترين - پر ساپورترين - پر امكاناتترين و زيباترين و...
vBulletin هست كه مثل ساير انجمن ها مجاني نيست شما بايستي ان را با قيمت هاي متفاوت در دو صورت با لايسنس دايمي و يا
يه ساله خريداري كنيد ...

دوست عزيز vBulletin دنيايي نامحدود هست .. هر چي بگم كم گفتم ..
كارهايي كه با VB ميشه انجام داد در هيچ پرتالي ديده نميشود

ولي كارهايي كه با پرتال هاي ديگر ميشه انجام داد در ويبي به زيبايي و راحتي دست يافتني هست

درضمن كاربران ويبلاتين صد برابر ساير پرتال ها هست

اصلا تمايل كاربران اينترنتي در ثبت نام در سايتها در اول VB موفق تر است .

سوالات و مشكلات شما در ارتباط با vBulletin

اينو كاملا قبول دارم كاربران درويبي بيشتر عضو ميشوند بخاطر امنيت بالا و سادگي كار والبته تجربه كار در ايران(بيشتر فروم ها در ايران وي بي هستند)

VAHID216

مدیر بازنشسته
الان امنیت دیگه در هر چیزی پیدا می شه سادگی اون هم که کاملا در همه هست حتی ساده تر از اون Smf هست . دقت کنید الان کسایی که به تازگی از اینترنت استفاده می کنن از بدو تولد Vb رو نمیشناسن که بخواین با اون کار کنن. ولی تنها چیزی رو که موافق هستم با شما این هست که از Vb در ایران زیاد استفاده می شه و تنها انجمن ساز قدرتمند و پولی که در ایران شناخته می شه فقط Vb هست که کاملا اشتباه هست این طرز تفکر.

majid2x

Active Member
بنظر من وقتی 3 phpBB هست هیچ نیازی به پول لایسنس دادن نیست !
چون از نظر سیستم قالب ها , تقسیم بندی کدها , سادگی کدها , انعطاف پذیری و حتی از امنیت خوبی هم برخورداره !
درضمن برای کسانی که ملاک مود و اضافه شونده هاست باید بگم که phpBB3 فراوان مود داره !

در مورد SMF هم باید بگیم که خلاقیت تو این سیستم داره خاک می خوره ! شاید توجه نویسندگانش به بخش های دیگری معطوف شده !

majid2x

Active Member
پشتيبان رسمي معرفي شده در phpBB.com براي phpBB فارسي www.phpBB.Maghsad.com است :

http://phpbb.com/languages

حالا هر كس ديگر ادعاي پشتيباني مي كند دليل نيست كه حقه بازند يا نمي تونن پشتيباني كنند. بعضي سايت هاي الماني از خود phpBB.com بهتر پشتيباني مي كنند !!!

اما اگر امكاناتشو مي خوايد برام PM كنيد بگم (خيلي زياده)

یکم خجالت بکش !
اومدی فارسی سازی که من روش زحمت کشیدم رو تو روز روشن کپی کردی و همونجوری تو phpBB.COM ثبت کردی !
شاید من نتونم پشتیبانی کنم ولی دزد نیستم و فرهنگ استفاده از اینترنت رو دارم !!

BetaMaster

Member
دوست عزيز كه همه جا اقدام به فحاشي،حتك حرمت و نقض قوانين كرديد و هيچي به شما نگفتم !

خيلي وقت پيش بايد به اين كار زشت شما اعتراض مي كردم.كاملا بديهي است كه شما يكي از اولين نسخه هاي ريليز شده فارسي ساز را دزديديد و به اسم خودتان به مردم مي دهيد .

من روز هاي اول از ان جا كه پيرو Opensource هستم و فارسي ساز را طبق لايسنس GNU منتشر كرديم فكر كردم سر عقل مي آييد و حداقل يكم ارتقاش مي ديد بعد مي دزديدش كه اون وقت به هدف خودمون رسيده بوديم (ارتقا و حمايت از Open Source) اما شما هنوز با كمال بي شرمي به فحاشي و رفتار زننده ادامه مي دهيد.

حداقل يه چيزي را مي دزديد بعدش تابلئ بازي در نياريد.

ضمنا مدارك مستند موجود در phpBB.com ثابت مي كند اين كار شما كذابي و قابل پيگيري قانوني است.

بيشتر ادامه بديد اعاده حيثيت مي كنم و مطمئن باشيد براتون گرون تموم ميشه.

كار را با يك عذر خواهي رسمي تمام كنيد.

ديگر تاپيك ها را هم منحرف نكنيد.

آخرین ویرایش:

persianebay

Active Member
الان پشتیبانی SMF خیلی بهتر VB که پشتیبانی نداره phpbb هم که هرکی مدعی هیچ کدوم هم پاسخگو نیستند .من خودم 5 تاپیک زدم به جواب یکیش هم نرسیدم.

persianebay

Active Member
persianebay:
ارسال شده در: 2008-02-28, 13:47 عنوان موضــوع: (بدون عنوان)
شرمنده قالبتون با ie مشکل داره خودتون یک تست بزنید

Asef :
ارسال شده در: 2008-02-28, 14:27 عنوان موضــوع: (بدون عنوان)
در IE 6.x به دليل ساپورت نشدن png مشكلاتي وجود دارد

در IE 7 هم ممكن است مشكل داشته باشد (تست نكردم)

persianebay:
خوب فکر میکنید پرکاربرد ترین جستجو گر فعلی برای کاربران معمولی که بیشترین استفاده کنندگان هستند چه بروزری باشه؟؟
معلوم ie موفق باشید

Bamshad:
ولش كن اينهمه قالب تو به جرجيس گير دادي

اینهم شرح گفتگو؟؟!!

آخرین ویرایش:

majid2x

Active Member
ببین choas همه می دونن فارسی ساز phpbb3 رو من دادم بیرون تو رفتی فقط تو فایل common.php اسم سایت خودتو گذاشتی پس خواهشا تو روز روشن دروغ نگو . فکر می کنی چون تو phpbb.com ثبت کردی خیلی کار شاخی کردی و فارسی ساز ماله خودته ؟ ببین من فارسی ساز رو ثبت نکردم چون خیلی مشکل داشت ! اما متاسفانه شما که از دنیا بی خبر بودی رفتی و ... :D

من فکر می کردم کسی که پست هاش توی مجید آنلاین 551 شده دیگه فرهنگ استفاده از وب رو داشته باشه و هر چیزی رو که کسی روش زحمت کشیده بر نداره و با نام خوش ثبت کنه ! راستی معنای Copyright می دونی چیه ؟ من مطمئنم نمی دونی پس اگه خواستی بدونی یه PM بزن !

choas خدا بزرگه !! اینو هیچوقت فراموش نکن !

BetaMaster

Member
پسر خوب من بيكار نيستم بشينم با تو كل كل كنم.

2 ساعت فايل ها رو گشتي آخر سر پيدا كردي لينك سايتو كجا ميذارن ؟ خوب تبريك ميگم.

در مورد فارسي ساز هم قبل از تهمت و فحاشي يه سرچ بزن ببين تو دنيا چه خبره آبروي خودتو نبر. مردم احمق نيستن اين كار تو توهين به شعور يك جچامعست.

در مورد كپي رايت هم شما وقتي حق داري نظر بدي كه ....

ولش كن. جواب ... خاموش !

بحث تاپيكو منحرف نكن. اينقدر هم جنجال به پا نكن. دروغ گل ميده ولي به بار نمي شينه.

با يه معذرت خواهي قال قضيه رو بكن.

ضمنا بنا به قوانين بنيادي سايت ديگه من پست هاي خزعبلاتتو جواب نمي دم ( برو فكر كن بردي !)

majid2x

Active Member
پسر خوب من بيكار نيستم بشينم با تو كل كل كنم.

2 ساعت فايل ها رو گشتي آخر سر پيدا كردي لينك سايتو كجا ميذارن ؟ خوب تبريك ميگم.

در مورد فارسي ساز هم قبل از تهمت و فحاشي يه سرچ بزن ببين تو دنيا چه خبره آبروي خودتو نبر. مردم احمق نيستن اين كار تو توهين به شعور يك جچامعست.

در مورد كپي رايت هم شما وقتي حق داري نظر بدي كه ....

ولش كن. جواب ... خاموش !

بحث تاپيكو منحرف نكن. اينقدر هم جنجال به پا نكن. دروغ گل ميده ولي به بار نمي شينه.

با يه معذرت خواهي قال قضيه رو بكن.

ضمنا بنا به قوانين بنيادي سايت ديگه من پست هاي خزعبلاتتو جواب نمي دم ( برو فكر كن بردي !)

همه می دونن که داری دروغ می گی اونم تو روز روشن ولی مثل اینکه شما نمی خوایی بفهمی که هیچی نیستی جز دزد !
بعدش هم به دوستان بگم که به به اون چیزی که می پرستیم من هیچ وقت به شما تهمت نزدم .
پس شما هم تهمت تهمت زدن نزن !

همه اینترنت می دونن که من اول منتشرش کردم می گی نه یه سر به انجمن phpBB توی همین سایت مجید آنلاین کبیر بزن تا دروغ شما ثابت بشه ! می بینی که تمام فارسی ساز ها تا نسخه rc7 رو من توی مجید آنلاین پیغام انتشار دادم . حالا شما ورداشتی فارسی ساز من واسه نسخه Gold رو به نام خودت ثبت کردی ! ( واسه نسخه Gold فکر کنم یادم رفته مبحث تو مجید آنلاین بزنم اما اگر می گی واسه Gold کار تو هست ببین اصلا با فارسی ساز های نسخه های قبلی فرقی هم داره ؟ آره دیگه نداره )

مردم احمق نيستن اين كار تو توهين به شعور يك جچامعست.
راستی همونطور که گفتی مردم احمق نستن می رن فارسی ساز های نسخه های قبلی رو با فارسی ساز تو مطابقت می دن ! :D
پس بشین سر جات و مردم رو احمق فرض نکن و به جامعه توهین نکن تا بی خودی بحث یه مبحث منحرف نشه .
راستی یادم رفت بگم خوب بلدی مظلوم نمایی کنی !:wink:

باتشکر از همه دوستان
مجید

majid2x

Active Member
جالبه ایشون به من پیغام خصوصی داده و نوشته " جواب ابلحان خاموشی است " اما نمی دونم چرا از اول کلکل کرد و اینو ننوشت و وقتی جوابی نداشت اینو نوشت ! :)
عنوان پیغام خصوصی ایشون : " تهمت زدی ولی بخشیدمت "
قصاوت کنید

آخرین ویرایش:

joujou

New Member
برای صفحاتی که با asp.net 2 ساخته شدن یعنی با ویژوال وب دولوپر، از کدوم انجمن ساز استفاده کنم بهتره؟

اگه 2 تا سايته مقصد و پى اچ بى بى بى ايران با هم ادغام بشن ميتونن مرجع خوبى بريه كاربراى فارسى بشن.

بهتره اينكارو بكنيد اگر واقعا به......

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا