کتاب فارسی برای Php

DevilKiller

New Member
با سلام خدمت اساتید محترم
بنده قصد آموختن phpاز صفر دارم همراه با my sql کتابهای زیادی در کتابفروشیها دیدم ولی خوب تنوع اونها باعث شده از شما راهنمایی بخوام اگر کسی کتاب خوبی سراغ داره لطفا راهنمایی کنه . در ضمن کتابهای انگلیسی خیلی دارم میخوام با یک کتاب فارسی و بصورت سریع یاد بگیرم

foranyone

Well-Known Member
سلام دوست عزیز باید بهتون بگم که :

اولا قبل از اینکه HTML و CSS رو خوب نخوندین وارد PHP نشین ---------< کتاب نویسنده الیزابت کسترو ---< انتشارات ناقوس

برای php هم کتاب مجتمع فنی تهران (همون که کاغذش کاهیه!!!) و کتاب مهرداد توانا .

DevilKiller

New Member
با سلام دوباره
دوست عزیز با اچ تی مل آشنام و همچنین سی اساس از همکاریتون ممنونم
در ضمن در مورد MYSQLهم اگه ممکنه توضیح بدید .
این کتابهایی که هم پی اچ پی و هم مای اسکیو ال رو درس میدن چطوره ؟!!

اولا قبل از اینکه HTML و CSS رو خوب نخوندین وارد PHP نشین ---------< کتاب نویسنده الیزابت کسترو ---< انتشارات ناقوس

من که برای پی اچ پی هم کتاب دوجلدی انتشارات ناقوس رو پیشنهاد می کنم.
خیلی کامل و ساده و مفید.

در ضمن برای mysql نیازی نیست کتابی بخونید (فعلا)

هر چی لازم باشه تو همین کتاب پی اچ پی توضیح می ده.

بعد ها برای جستجو های پیشرفته و ... می تونی بری سراغ mysql (که خیلی هم راحته)

موفق باشید.

foranyone

Well-Known Member
دوست عزیز آشنا بودن از نظر من نمی تونه کافه باشه!

سعی کنین تو این دو تا (HTML ,CSS ) یه برنامه نویس حرفه ای باشین برای اینکار می تونین برای بلاگفا قالب بسازین و از این راه

این دو تا رو تقویت کنین.

در مورد mysql با نظر دوستمون mohammad_molana موافقم !

همون کتاب های php که گفتم تو یه بخش به این مسئله پرداختن. و همون اندازه اطلاعات کافیه.

shnoit

Well-Known Member

میشه لطف کنین لینک خرید کتابها رو از سایت بزرای، هم مال مجتمع فنی و هم مال ناقوس.
با کمال تشکر

foranyone

Well-Known Member
کتابفروشی های آنلاین

میشه لطف کنین لینک خرید کتابها رو از سایت بزرای، هم مال مجتمع فنی و هم مال ناقوس.
با کمال تشکر

دوست من با کمال میل :

خرید کتاب به صورت آنلاین از انتشارات ناقوس :

اینم سایت و فروشگاه رسمی مجتمع فنی :

برای خرید آنلاین از سایر کتابفروشی های کشور هم می تونین به آدرس زیر مراجعه کنین (آدرس بیش از 30 تا فروشگاه)

خدمات الکترونیکی ایران:

موفق و پیروز باشید:)

shnoit

Well-Known Member
خیلی ممنون از لطفتون.
من یکی از 2 جلد کتاب انتشارات ناقوس رو گیر اوردم ولی چیزه بخصوصی توش ندیدم.
ولی من کتابی میخواستم کلا در رابطه با php و my sql .
یعنی چطوری داده ها رو در دیتابیس ذخیره کرد ( فرستاد ) و بعد داده ها رو فراخوانی کرد.
در کل میخوام یاد بگیرم که چطوری میشه یه سیستم خیلی ساده ( ابتدایی ) برای سایتم بنویسم. همین.
اگه لینک مسقیم کتاب رو بزارین ممنون میسم.

دوست عزیز با دقت نخوندی.

در جلد دو این کتاب با مثال هم php توضیح داده شده و هم mySql

صفحه 314 -> نمایش اطلاعات یک جدول در بانک اطلاعاتی

صفحه 315 -> افزودن داده ها به بانک اطلاعاتی

صفحه 319 -> ایجاد و حذف بانک های اطلاعاتی و .....

JS-mahdi

Banned

کاملا درسته اول دیزاین رو یاد بگیر بعد برو سراغ برنامه نویسی وب .. حتما CSS رو هم کامل یاد بگیر و فقط به html اکتفا نکن
انتشارات ناقوس هم یه کتاب توووووووووووپ در زمینه CSS داره که اسمش 101 ترفند در استفاده از css هست این کتاب فوقلعاده
کتاب عالی هست توصیه میکنم حتما بگیرش

shnoit

Well-Known Member
تشکر از دوستان من جلد اول کتاب انتشارات ناقوس رو گیر آوردم و جلد دوم رو هم سفارش دادم.
در مورد html / css هم خوشبختانه مشکلی ندارم. گیرم رو یادگیری php هست که یاد نمیگیرم.:sad:

amirds

New Member
سلام
اولین تجربه برنامه نویسی شماست ؟
اگه اینطوره درسته که کتاب خوبیه ولی به بالاش توجه کنید نوشته که "مرجع کامل" ، خوب به نظر من شما باید از یه گام به گام استفاده کنید .

اما اگه اولیش نیست خوب فکر کنم بهترین حالت اینکه شما همراه کتاب کد بنویسی و یه خورده وسطش مقاله های مرتبط رو بخونی چون مقاله ها دوتا خاصیت دارن یکی اینکه مختصر و مفید هستن و مهمتر اینکه با مفاهیم بیشتر کار دارن تا سینتکس ها و نوع کد نویسی . البته اگه برای هر مسئله به نمونه های اینترنتی هم یه نگاهی بندازی و سعی در تحلیل داشته باشی خیلی خوبتر میشه .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا